Elektryk budowlany od zaraz! (03.18.2014) wykasuj 7059

  Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Zatrudniamy przeszło 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy osób na stanowisko: ELEKTRYK. Miejsce pracy: Niemcy, Ravensburg Nr referencyjny: B/01/E Obowiązki: - Prace elektryczne, doprowadzenie podłączeń elektrycznych w mieszkaniach(przełączniki, gniazdka) - Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji - Montaż sprzętu oświetleniowego - Podłączanie i zacinanie kabli Wymagania: - Wykształcenie kierunkowe: elektryk lub elektromonter - Dobra znajomość j. niemieckiego - Ważne uprawnienia SEP - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Chęć podjęcia pracy od zaraz - Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód Oferujemy: - Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych - Pełny pakiet socjalny - Organizację przejazdu i zakwaterowania - Płatny urlop - Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - Dodatek świąteczny - Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech - I wiele więcej... www.walterfachkraft.pl Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

Email:  info@walterfachkraft.pl.XYZ

monter z dobrym j. niemieckim (03.18.2014) wykasuj 7057

  Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej korporacji Airbus, poszukujemy niemieckojęzycznych Kandydatów na stanowisko: monter z dobrym j. niemieckim lokalizacja: Hamburg/Niemcy nr ref: niem/03/14 okres zatrudnienia: 3,5 miesiąca [natychmiast (składając CV napisz kiedy możesz wyjechać) - ok. 30.06.14] wymagania: - znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym (weryfikacja telefoniczna) - aplikuj jeśli potrafisz rozmawiać po niemiecku przez telefon - ubezpieczenie w Polsce dni wstecz (np. PUP, KRUS, działalność, jako członek rodziny...) mile widziane: - smykałka techniczna obowiązki: - instalacja 30 telefonów dziennie (rozpakowanie , montaż telefonu , wykonanie testu, dokumentacja, sprzątanie stanowiska pracy), KANDYDACI ZOSTNĄ PRZUCZENI DO MONTAŻU TELEFONÓW oferujemy: - 8 h pracy dziennie, możliwe nadgodziny - darmowe zakwaterowanie - bardzo atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 8000 - 9000 zł brutto miesięcznie, za montaż 1 telefonu: 3,75 euro brutto - pracę od poniedziałku do piątku Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: contact@gppeople.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

PRACOWNIK MAGAZYNU ze znajomością języka angielskiego! (03.18.2014) wykasuj 7055

  Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU ze znajomością języka angielskiego! Miejsce pracy: Rotterdam Rozpoczęcie pracy: 24/25.03.2014 Oferta na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia Obowiązki: Praca polega głównie na zbieraniu i przyjmowaniu zamówień na artykuły spożywcze i chemiczne, skanowanie produktów za pomocą skanera, układanie produktów na półkach. Praca również w chłodnym pomieszczeniu. Poszukujemy osób bez doświadczenia, chętnych do nauki i gotowych do wyjazdu na minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia -osób chcących dorobić do kieszonkowego. Oferujemy: Stawki wiekowe euro brutto/h: 19 lat - euro; 4,86 20 lat - euro; 5,69 21 lat - euro; 6,71 22 lata - euro; 7,87 23 lata i więcej - euro; 9,26 Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy. Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne według stawek wiekowych: 19 lat: euro; 30/tydzień 20 lat: euro; 50/tydzień 21 lat: euro; 63/tydzień 22 lat: euro; 70/tydzień 23 lata i więcej: euro; 75tydzień Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,50 eur / tydzień, niezależnie od wieku. Wymagania: -Gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy! - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną! - Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany) - Uczciwość, rzetelność - Mile widziane prawo jazdy i własny samochód - Mile widziany numer SOFI Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: Pracownik magazynu”. Kontakt telefoniczny: 322580564. Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Email:  holandia@eurowork.net.pl.XYZ

38 latek bez nałogów,prawo jazdy,doświadczenie!!! (03.18.2014) wykasuj 7054

  Witam,jestem 38 letnim mężczyzną z 15 letnim doświadczeniem zawodowym poszukującym pracy za granicą w charakterze budowlańca lub też innym,jestem osobą bez nałogów z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w branży budowlanej jako murarz.Posiadam prawo jazdy Kat.B ,moje umiejętności to Tynkowanie cementowo-wapienne kielnią,murowanie,Gładzie,Glazura i terakota,malowanie,generalnie pełna wykończeniówka.Jestem osobą uczciwą sumienną i rzetelną i tego samego wymagam od pracodawcy,pozdrawiam serdecznie z oczekiwaniem na kontakt 886-719-830

Email:  irek77711@o2.pl.XYZ

Poszukujemy opiekunki do małżeństwa – opieka głównie nad Panem (03.18.2014) wykasuj 7053

  Poszukujemy opiekunki do małżeństwa – opieka głównie nad Panem słabo chodzącym od zaraz na ok. 2 m-ce. Miejsce pracy: Münster Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Wynagrodzenie: 1500 euro/m-c, dodatek świąteczny. Wymagana działalność gospodarcza/Gewerba, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie.

Email:  biuro@prosenioren24.eu.XYZ

praca-opieka (03.18.2014) wykasuj 7052

  PODEJMEPRACE,OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ,DOSWIADCZENIE,JEZYK KOMUNIKATYW,REFERENCJE,BEZ NALOGOW,KONT,514206536

Email:  tere60@wp.pl.XYZ

monter urządzeń grzewczych i sanitarnych (03.18.2014) wykasuj 7051

  GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych. Nasz Klient, renomowania firma niemiecka, poszukuje aktualnie 2 Kandydatów na stanowisko: monter urządzeń grzewczych i sanitarnych nr referencyjny: grz/03/2014 region: Niemcy/ Turyngia/ Leinefelde-Worbis opis stanowiska: - instalacja urządzeń sanitarnych i grzewczych - naprawa oraz konserwacja powyższych elementów wymagania niezbędne: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego (weryfikowana przez telefon) - min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku - prawo jazdy kat. B oferujemy: - praca ok. 40 h tygodniowo, ok. 170 h miesięcznie - wynagrodzenie: 11 EUR brutto/h - darmowe zakwaterowanie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego Klienta - niemieckie świadczenia socjalne gwarantowane ustawowo Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Praca dla opiekunek (03.18.2014) wykasuj 7050

  Firma Pflegeliebe24 poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opiekunki osób starszych z komunikatywna lub dobrą znajomością języka niemieckiego na terenie Niemiec. Oferujemy: - legalne wyjazdy do Niemiec - odprowadzanie składek ZUS oraz ubezpieczenie na terenie Niemiec - atrakcyjne zarobki - pomoc w każdej sytuacji (podczas pobytu w Niemczech) -pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu połączenia do i z Niemiec oraz zwrot kosztów podróży - gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - dogodną formę zatrudnienia na umowę zlecenie oraz na własną działalność gospodarczą w Polsce (w przypadku zatrudnienia na własną działalność zarobek jest wyższy!) - oferujemy pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email pflegeliebe24@gmail.com Kontakt telefoniczny pod numerem tel. 76/720 8558

Email:  pflegelieb24@gmail.com.XYZ

sprzatacz-/ka (sumienna osoba, która potrafi b. dobrze sprzątać) (03.18.2014) wykasuj 7049

  Nasz Klient firma z branży budowlanej (budowa domów jednorodzinnych), poszukuje aktualnie osoby na stanowisko: sprzatacz-/ka (sumienna osoba, która potrafi b. dobrze sprzątać) spr/03/14 miejsce pracy : Magdeburg / Saksonia Anhalt region: Niemcy wymagania niezbędne: - doświadczenie w sprzątaniu budynków - dobra znajomość języka niemieckiego (weryfikowana przez telefon) - prawo jazdy klasy B + własny samochód - chęć pozostania w Niemczech na wiele lat - absolutnie godna zaufania osoba, która pracuje bardzo sumiennie - schludny wygląd opis stanowiska: - sprzątanie domów jednorodzinnych przed inspekcją budowlaną, czyszczenie różnych materiałów, - takich jak: drewno , płytki , stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i inne budowlane powierzchnie - sprzątanie klatek schodowych w wynajmowanych domach jednorodzinnych - dokładne i efektywne działanie - dbanie o jakość sprzątanych materiałów - praca na wysokości do 2 m oferujemy : - przyjazną atmosferę pracy - umowę niemiecką na czas nieokreślony - świadczenia socjalne i urlop gwarantowane ustawowo - stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku , od czasu do czasu w soboty , 40 godzin / tydzień - wynagrodzenie brutto : 1000 euro netto/miesięcznie + darmowe zakwaterowanie - wszystkie materiały do sprzątania zostaną dostarczone przez klienta Kontakt: Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: contact@gppeople.pl

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Prawo Jazdy Dowody Dokumenty I.T.D (03.18.2014) wykasuj 7048

  Oferuje Prawo Jazdy Polskie Zniszki dokumenty dowody paszporty wykonujemy dokładnie na których można przelecieć do innego kraju Jeśli jesteś zainteresowany to śmiało pisz ...

Email:  dokument24@interia.pl.XYZ

Mechanik--Monter--Magazynier--Pracownik Fizyczny----Szukam Pracy!!! DE--NL--GB--S--N !!! (03.18.2014) wykasuj 7047

  Witam mam 33 lat bez nałogów, wykształcenie średnie z zawodu jestem mechanikiem samochodowym.Posiadam Europejskie+Angielskie prawo jazdy kat.A, B, C. Angielskie Class 2. Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, obsługa maszyn rolniczych pneumatycznych i hydraulicznych.Znam język Angielski i Niemiecki komunikatywnie.Jestem zainteresowany podjęciem uczciwej pracy za granicą.Posiadam doświadczenie jako mechanik maszyn i pojazdów, pracowałem na gospodarstwie rolnym i w fabrykach jako monter-magazynier.Możliwość wyjazdu na dłuży okres lub na stałe. MAIL: baltazar1982@o2.pl Tel.793-446-435

Email:  baltazar1982@o2.pl.XYZ

monter pvc i linoleum (03.18.2014) wykasuj 7046

  Nasz Klient, przedsiębiorstwo z branży parkieciarskiej, poszukuje aktualnie 2 osób na stanowisko: monter pvc i linoleum nr referencyjny: mwp/02/14 miejsce pracy: Niemcy/Bawaria/ Altenschwand opis stanowiska: - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kładzenie linoleum oraz wykładzin pvc w miejscach zlecenia - montaż listew drewnianych i silikonowanie oferujemy: - stawka godzinowa w wysokości ok. 12 EUR/h = (8,35 €/brutto + 3,65 €/netto diety) - zatrudnienie od zaraz- zakwaterowanie darmowe - 160 h pracy w miesiącu - praca stała – kontrakt z pracodawcą wymagania niezbędne: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub bardzo dobra znajomość angielskiego - bardzo dobra znajomość materiału – kładzenie dywanów, pvc, linoleum lub - minimum 6-letnie doświadczenie na ww. stanowisku - cierpliwość, umiejętność pracy z trudnym Klientem - prawo jazdy kat. B oczekiwania: - doświadczenie we frezowanie oraz spawalnictwie - spawania na ciepło marmoleum czy corklinoleum) Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Progressio24 zatrudni opiekunkę dla małżeństwa koło Bielefeld - stawka 1300 E (03.17.2014) wykasuj 7045

  Progressio24 zatrudni panią zainteresowane pracą jako opiekunka dla starszej pary w okolicy Bielefeld Termin wyjazdu 1 kwietnia To przyjazna cicha para. Pan ma 93 lata- choruje na demencję i inkontynencję. Pan ma 96 lat - choruje na demencję, inkontynencję i porusza się z rolatorem. Oboje potrzebują pomocy przy higienie osobistej. Wymagania konieczne: doświadczenie w opiece, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, bez nałogów Kandydatom oferujemy: - wynagrodzenie 1300 Euro na rękę – GWARANCJA TERMINOWYCH WYPŁAT - odprowadzane składki ZUS i EKUZ - legalną pracę, szybkie wyjazdy - wypłata w Euro lub PLN - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie Nie pobieramy żadnych opłat! Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 72-920-49-36 poniedziałek - sobota, godz. 9 do 17 lub mailowy: iza.progressio24@wp.pl (proszę opisać swoje doświadczenie jako opiekunka osoby starszej, znajomość języka niemieckiego oraz podać koniecznie swój numer telefonu)

Email:  iza.progressio24@wp.pl.XYZ

mieszkaniowka (03.17.2014) wykasuj 7044

  Poszukuje dyspozycyjnej pani40- 70lat do pracy w ekskluzywnej agencji towarzyskiej.bardzo dobre zarobki.nr 004915775522669 Wioletta

Email:  agenturvip@wp.pl.XYZ

Pilne (03.17.2014) wykasuj 7043

  Mam 24 lata posiadam prawo jazdy kat. B i T, uprawnienia do pracy na wysokosci, uprawniwnia energetyczne E, zielona karte. Pracowalem w Finlandii. Podejme prace na produkcji, prace fizyczne, prace na slupach wysokiego napiecia badz prace w gospodarstwie rolnym najlepiej od zaraz. Szybko sie ucze. Prosze o kontakt 697362078

Email:  kkarolo@poczta.onet.pl.XYZ

Opieka nad 83 letnią samodzielną starszą Panią 51069 Rösrath k/Kolonii na 31.03 (03.17.2014) wykasuj 7042

  Firma Pflegeliebe24 poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego (niepalącą) do opieki nad 83 letnią kobietą (Wzrost 1,58 cm, Waga 55 kg). Starsza Pani jest samodzielna (samo korzysta z toalety, ubiera się również sama). Cierpi na początki demencji. Uwielbia przejażdżki rowerowe oraz Nordic Walking więc opiekunka również musi jej w tym towarzyszyć. Praca na 3 miesiące. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres pflegeliebe24@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest również na naszej stronie www.pflegeliebe24.com. Kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 730 789 786 lub 76/720 8558. Prosimy o telefony w godzinach pracy biura 9:00-16:00 od pon do pt.

Email:  pflegeliebe24@gmail.com.XYZ

Mężczyzna szukam Pracy Opieka inne oferty dobry Niemiecki. (03.17.2014) wykasuj 7041

  Mężczyzna 50 lat z Bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego, Prawo jazdy kat .B Niemieckie, numer podatkowy Posiadam wieloletnie doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami i chorobami, jako kierowca busa Maxi sprinter, handlu, opróżnianiu mieszkań, solidny, rzetelny, punktualny, cierpliwy bez nałogów Tel.0048668931547

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Mechanik--Monter--Magazynier--Pracownik Fizyczny----Szukam Pracy!!! DE--NL--GB--S--N !!!! (03.17.2014) wykasuj 7040

  Witam mam 33 lat bez nałogów, wykształcenie średnie z zawodu jestem mechanikiem samochodowym.Posiadam Europejskie+Angielskie prawo jazdy kat.A, B, C. Angielskie Class 2. Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, obsługa maszyn rolniczych pneumatycznych i hydraulicznych.Znam język Angielski i Niemiecki komunikatywnie.Jestem zainteresowany podjęciem uczciwej pracy za granicą.Posiadam doświadczenie jako mechanik maszyn i pojazdów, pracowałem na gospodarstwie rolnym i w fabrykach jako monter-magazynier.Możliwość wyjazdu na dłuży okres lub na stałe. MAIL: baltazar1982@o2.pl Tel.793-446-435

Email:  baltazar1982@o2.pl.XYZ

PRACOWNIK FARMY KRÓW (DOJARZ) z doświadczeniem, własnym samochodem i znajomością języka! (03.17.2014) wykasuj 7039

  Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii.Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK FARMY KRÓW (DOJARZ) Opis stanowiska pracy: Praca przy dojeniu mechanicznym krów Rozpoczęcie pracy: w przeciągu tygodnia/dwóch tygodni, na min. 6 miesięcy (docelowo na dłużej) Oferujemy: *atrakcyjne wynagrodzenie *Zakwaterowanie: 50 euro na tydzień *Ubezpieczenie: 17,52 Euro/ tydzień *Ilość godzin pracy: ok. 50-60 godz./tydz. UWAGA: Pierwsze 3 dni to dni próbne - przyuczenie i szkolenie - NIEPŁATNE ! wypłaty są co tydzień. Wymagania: - doświadczenie w pracy ze zwierzętami/doświadczenie przy dojeniu mechanicznym – warunek konieczny! -komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego - sprawdzana rozmową z naszym konsultantem -posiadanie własnego samochodu Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem”Pracownik farmy krów”. Kontakt telefoniczny:322580564. Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Email:  holandia@eurowork.net.pl.XYZ

Pożyczki Chwilówki (03.17.2014) wykasuj 7038

  Pożyczki - chwilówki od 50 zł - 1200 zł na dowód - bankowe - poza bankowe ratalne od 1000 zł - 30.000 zł - na stronie netowej możesz złożyć formularz kontaktowy - ODDZWONIMY! * BIURO KREDYTOWE BART * tel. 733-166-730 9.00-18.00 bart@kredyt.kalisz.pl www.kredyt-kalisz.pl Al.Wojska Polskiego 156

Email:  bart@kredyt.kalisz.pl.XYZ

Pracownik produkcji i administracji w fabryce (03.17.2014) wykasuj 7037

  Opis stanowiska: produkcja i pakowanie kanapek różne prace administracyjne m.in podpisywanie kart godzinowych, sprawdzanie list obecności pracowników, przekazywanie planów pracy praca w charakterze osoby kontaktowej miejsca zakwaterowania, kwaterowanie nowych pracowników możliwe prace przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych ścisły kontakt z koordydatorem oferty praca w systemie zmianowym praca w temperaturze 5-12 stopni Celsjusza Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i w piśmie) umiejętność obsługi komputera dobra organizacja pracy poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania komunikatywność mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Oferujemy: pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego możliwość długoterminowej współpracy dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki darmową naukę języka holenderskiego w T&S College możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego opiekę polskich rezydentów. Informacje dodatkowe: W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/188817/0/1/ ) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Email:  praca@twojaszansa.eu.XYZ

kredyt tutaj (03.17.2014) wykasuj 7036

  Pozdrowienia, możemy pomóc Ci kredytu, którego szukasz ... Aktualnie otwarte 2014 Oferuję do osób poszukujących rozwiązania finansowego. Szukacie o pomoc finansową? Jeśli tak, tutaj jest właściwe miejsce, aby rozwiązać problem finansowy. Jesteśmy rejestr i certyfikat pożyczkodawcy pieniędzy, które oferują wszelkiego rodzaju kredytów dla osób potrzebujących pomocy finansowej. Czy jesteś w potrzebie pożyczki w ciągu 2 do 5 dni transakcji? Czy potrzebujesz biznesowych / pożyczki osobowych? Czy potrzebujesz pożyczki gwarancji?? Chwycić swoje teraz!! Skontaktować się z nami pod następującym adresem e-mail: atnh.ng @ gmail.com

Email:  atnh.ng@gmail.com.XYZ

Pokojówka/Pokojowy! (03.17.2014) wykasuj 7035

  Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Zatrudniamy przeszło 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy osób na stanowisko: Pokojówka/Pokojowy. Miejsce pracy: Niemcy, Berlin/Monachium Nr referencyjny: B/33/ZIM Obowiązki: - Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi - Codziennie zmienianie pościeli, dokładne mycie łazienki, odkurzanie dywanów,ścieranie kurzu - Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie z obowiązujacym standardem w hotelu - Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych Wymagania: - Mile widziane osoby zamieszkałe w Berlinie bądź w Monachium - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Dobra organizacja pracy - Sumienność i dokładność - Wytrwałość i dobra kondycja fizyczna - Wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie - Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych - Pełny pakiet socjalny - Płatny urlop - Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - Dodatek świąteczny - I wiele więcej www.walterfachkraft.pl Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

Email:  info@walterfachkraft.pl.XYZ

PILNE! Opiekunka do 86-letniej Pani w Wesseling (03.17.2014) wykasuj 7034

  Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej (nr wpisu do rejestru 7279) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech Pani - 86 lat, 55 kg. Podopieczna porusza się za pomocą rolatora. Jest sprawna umysłowo i komunikatywna. Wymaga pomocy opiekunki podczas podstawowych codziennych czynnościach. Lubi spokój i ciszę. Pani mieszka w domu w Wesseling (10 min. od centrum Kolonii). Wyjazd: od 25.03.2014r. Miejscowość: Wesseling Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego, referencje – mile widziane (nie jest to warunek konieczny) doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub chorą, cierpliwość, spokój oraz życzliwość wobec podopiecznych, Oferujemy: legalne zatrudnienie i opłacanie składek ZUS, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece, ubezpieczenie, zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, stałą opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej ul. Jedności Robotniczej 6, 67-200 Głogów tel. 76 831 29 78, 605 216 300, 76 853 24 42 email: tlumaczenia.praca@o2.pl www.tlumaczenia.glogow.pl

Email:  tlumaczenia.praca@o2.pl.XYZ

opiekunka osoby starszej – dla starszego małżeństwa w Niemczech 1300E bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (03.17.2014) wykasuj 7033

  Oferta od 1 kwietnia, miasto Halle kolo Bielefeld Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym. Pani Frieda ma 93 lata aży 75 kg i choruje na demencje, inkontynencje i porusza się przy rolatorze Pan Kreis chorujący na demencje, inkontynencje, porusza się z wsparciem przy rolatorze. Pan ma 96 lat i waży 62 kg. Obowiązki:  dbanie o higienę podopiecznych (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.)  pomoc w korzystaniu z toalety,  pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy wstawaniu i poruszaniu się  sprzątanie, gotowanie Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym, opiekunka musi mieć prawo jazdy, nie palić oraz mieć doświadczenie jako opiekunka Niemczech. Kandydatom oferujemy:, -wynagrodzenie 1300E - odprowadzane składki ZUS i EKUZ - legalną pracę (dokument A1) - elastyczne wyjazdy - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie - wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech Nie pobieramy żadnych opłat. Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek - piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

OPERATOR TAŚMY (03.17.2014) wykasuj 7032

  INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATOR TAŚMY Miejsce pracy: Belgia Nr ref.: OT/B/03/14 Zadania: - pakowanie produktów spożywczych, - utrzymanie ciągłości i procesu produkcyjnego - prace magazynowe, - utrzymanie czystości i higieny na linii produkcyjnej. Wymagania: - gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii, - dobra kondycja fizyczna, - doświadczenie w pracy przy taśmie, -umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami, - odpowiedzialność. Mile widziane: - znajomość j. francuskiego lub angielskiego, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: • legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), • bezterminowy kontrakt, • szybkie rozpoczęcie pracy, • stawka godzinowa: 12,54 euro brutto, • kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta, • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: OT/B/03/14 Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

PILNE poszukujemy pracy (03.17.2014) wykasuj 7030

  Szukamy pracy na terenie Niemiec najlepiej okolice Essen. Nie znamy języka Niemieckiego mamy meldunek w Niemczech. Podejmiemy pracę na stanowisku pakowacz magazynier, sortowanie i pakowanie, mam doświadczenie na produkcji, pracowałyśmy na inwenturach na skanerach. Posiadam prawo jazdy kat. B mogę podjąć również rozwożenie paczek. Telefony kontaktowe: +4915213209756, +4915216851885

Email:  aaggaa1971@wp.pl.XYZ

Poszukuję koleżanek do współpracy (03.17.2014) wykasuj 7029

  Pilnie poszukuję pełnoletnich dziewczyn do współpracy na mieszkaniówce w Berlinie. Praca na stałe bądź na czas określony. Zadzwoń- porozmawiamy. Odpowiem na każdy telefon, bądź sms. 004915213478826

Email:  czasnasukces@interia.pl.XYZ

Praca w Niemczech (03.17.2014) wykasuj 7028

  GLOB care OPIEKUNKI-NIEMCY Legalna praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Gwarantujemy dobre zarobki:minimum 1000 euro netto,a nawet 1500 euro!, pomoc w załatwianiu spraw formalnych oraz stały kontakt. Szukamy sumiennych opiekunek z komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt: CJO GLOB Tel. 74 873 65 27 e-mail: glob-biuro@wp.pl www.cjo-glob.pl

Email:  glob-biuro@wp.pl.XYZ

Murarz- Polyvalent (03.17.2014) wykasuj 7027

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie, dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko: Murarz- Polyvalent Miejsce pracy: Francja Nr ref.: MUR/FR/03/14 Zakres obowiązków: • przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych, • murowanie z cegły i z kamienia oraz tzw. betonu komórkowego, • praca przy budowie nowych obiektów oraz renowacja starych budynków, • murowanie basenów i obiektów rekreacyjnych na wolnym powietrzu, • obsługa maszyn budowlanych. Wymagania: • minimum 10 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, • doświadczenie w murowaniu ścian z tzw. Betonu komórkowego + znajomość francuskich technologii budowlanych, • uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki, • umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych, • komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej rozmowy- WARUNEK KONIECZNY, • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), • gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, • wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Mile widziane: • czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), • kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, • bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, • transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania, • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem: MUR/FR/03/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez INTERIMAX International Sp. z o.o. SKA, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (3970)

Email:  rekrutacja@interimax.com.XYZ

Elektrycy, monterzy i hydraulicy do Niemiec (03.17.2014) wykasuj 7026

  Firma Sepona z Lipska zatrudni elektrykow, monterow urzadzen ogrzewania i urzadzen sanitarnych, hydraulikow i dacharzy do pracy na terenie Niemiec. Wynagrodzenie od 9 do 10 euro brutto plus dieta za kazdy dzien przepracowany od 40 do 50 euro. Firma pomaga w znalezieniu noclegow, organizacji transportu, pracowniekiem opiekuje sie telefonicznie osoba polskojezyczna. Oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, umowe na czas nieokreslony. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: m.chochorowski@sepona.de, Sepona GmbH Jacobstr. 3 D-04105 Leipzig Telefon +49 341 224588-21 Telefax +49 341 224588-99 Sitz: Leipzig. Registergericht: Leipzig, HRB 24664 Geschäftsführer: Pascal Behrend, Alexander Barz

Email:  m.chochorowski@sepona.de.XYZ

OPERATOR TAŚMY (03.17.2014) wykasuj 7025

  INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATOR TAŚMY Miejsce pracy: Belgia Nr ref.: OT/B/03/14 Zadania: - pakowanie produktów spożywczych, - utrzymanie ciągłości i procesu produkcyjnego - prace magazynowe, - utrzymanie czystości i higieny na linii produkcyjnej. Wymagania: - gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii, - dobra kondycja fizyczna, - doświadczenie w pracy przy taśmie, -umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami, - odpowiedzialność. Mile widziane: - znajomość j. francuskiego lub angielskiego, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: • legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), • bezterminowy kontrakt, • szybkie rozpoczęcie pracy, • stawka godzinowa: 12,54 euro brutto, • kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta, • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: OT/B/03/14 Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY (03.17.2014) wykasuj 7024

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko: ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY Nr ref.: CIE/SZAL/03/14 Zadania: - montaż szalunków (znajomość technologii francuskich mile widziana), - wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, - wykonywanie zbrojeń, - zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym, - czytanie francuskich planów budowlanych. Wymagania: - minimum 10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w pracy z szalunkami (stropy), - umiejętność czytania rysunku technicznego, - gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (szybkie wyjazdy), - minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego, - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Mile widziane: - prawo jazdy kategorii B, - możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać ZBRO/CIE/03/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Zaopiekuje się osobą starszą u mnie w domu! (03.17.2014) wykasuj 7023

  Mieszkam na wsi 20 km od granicy niedaleko od Frankfurt n\o .przez 10 lat pracowałam w Niemczech jako opiekunka.Mam dużą praktykę, opiekowałam się chorymi na demencje ,leżacymi z pampersem itp mieszkam w domu z mężem. Warunki do uzgodnienia.Język niemiecki dobry komunikatywny.Wszystkim się zajmę .Odwiedziny kiedy tylko rodzina zechce. Oferta dla osób z całych Niemiec.Mam 55 lat na imię Ela Telefon do mnie 799044202 kierunkowy do Polski 0048. Bardzo prosze o pierwszy telefon w języku polskim.

Email:  ela.grz@wp.pl.XYZ

POSZUKUJEMY ELEKTRYKOW (03.17.2014) wykasuj 7022

  Firma MS ARBEITSAGENTUR - DE poszukuje elektrykow do - norwegii z certyfikatem DSB Komunikatywny angielski prosze o przesłanie cv w tym jezyku i certyfikatu

Email:  msokna@msokna.com.XYZ

Szukam pracy!!! (03.17.2014) wykasuj 7021

  Witam szukam pracy za granicą,obecnie jestem w polsce!Wyjade od zaraz do pracy,posiadam własne auto .Jestem osobą ktura szybko sie uczy!Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym!Pracowałem juz w niemczech na produkcji,produkcji euro palet,w pracach sezonowych więc cięzka praca nie jest mi obca!bez nałogów.Zainteresowanych pracodawców proszę o kontakt ze mna pod numer telef 663 269 224!pozdrawiam

Email:  eurogeld@vp.pl.XYZ

andrew (03.16.2014) wykasuj 7020

  Czy jesteś w pilną potrzebę pożyczki? Jeśli masz kredyt z banku lub firmy finansowe są odrzucane? trzeba pomoc finansowa? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków lub kupić dom? Chcesz mieć swój własny biznes i potrzebujesz pomocy kredytu? Czy potrzebny jest kredyt studencki? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pomoc finansową z niskie oprocentowanie w wysokości 3%. KONTAKT DZIŚ. E-mail: andrewjhonson893@gmail.com

Email:  andrewjhonson893@gmail.com.XYZ

Pani Regina (03.16.2014) wykasuj 7019

  Jestem Pani Regina Spurlock prywatnego pożyczkodawcy z siedzibą w Ohio i Miane United State of America, mogę pomóc z kredytu Poszukujecie @ 3% stopy procentowej, zainteresowany uprzejmie wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej: reginaspurlockfund@gmail.com Pani Regina Spirlock Adres: 44 Creekside Springboro Ohio USA. E-mail: reginaspurlockfund@gmail.com

Email:  reginaspurlockfund@gmail.com.XYZ

suche stelle (03.16.2014) wykasuj 7018

  Mein Name ist Ema ich bin ein nette erliche Polin 33 Jahre alt,suche Stelle ab 27 Marz in Priv.Haus Habe 10 Jahre Erfahrung 6 Jahre in Deutschland .Ich habe sehr gute referenz . Ich kann sehr gut Deutsch sprechen ...

Email:  marzena-kordek@wp.pl.XYZ

MAGAZYNIER-KIEROWCA (03.16.2014) wykasuj 7017

  MAGAZYNIER-KIEROWCA Zakres obowiązków: - realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności - przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów - sortowanie i przygotowanie towarów do wydania - prowadzenie dokumentacji magazynowej Wymagania: - prawo jazdy kat. B - wykształcenie min. gimnazjalne (ważne chęci do pracy) - bardzo dobra organizacja pracy własnej - dyspozycyjność związana z pracą zmianową - odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - miłą atmosferę i dobre warunki pracy - pakiet świadczeń socjalnych Zainteresowani mogą dostarczyć CV na adres : agnieszka.westa@gmail.com

Email:  agnieszka.westa@gmail.com.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200  201  202  203  204  205  206  207  208  209  210  211  212  213  214  215  216  217  218  219  220  221  222  223  224  225  226  227  228  229  230  231  232  233  234  235  236  237  238  239  240  241  242  243  244  245  246  247  248  249  250  251  252  253  254  255  256  257  258  259  260  261  262  263  264  265  266  267  268 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com