Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica, granica

Odwiedź stronę Polki.com!     Odwiedź stronę PolishForums.com! 
mechanik ciężarówek w Belgii (11.12.2013) wykasuj 4624

  Do pracy w Belgii poszukujemy mechaników samochodów ciężarowych. Oczekujemy doświadczenia w mechanice ciężarówek koraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny. Wymagana pełna gotowość do szybkiego wyjazdu, prawo jazdy oraz własne auto. Mile widziana własna działalność gospodarcza w Polsce Oferujemy długoterminową pracę oraz bezpłatne zakwaterowanie. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres info@interservice-interim.be w temacie proszę wpisywać "mechanik"

Email:  biuro@interserwis.be.XYZ

szukam pracy (11.12.2013) wykasuj 4623

  witam szukam pracy jako opiekunka na okres 6 tyg od grudnia bez posrednikow jezyk dostateczny mam referencje mam 56 lat 10 letnie doswiadczenie moj tel 665371093

Email:  barbara5074@wp.pl.XYZ

Szukam pracy (11.12.2013) wykasuj 4622

  Witam mam 25lat mieszkam w Świdnicy szukam pracy za Granicą mam doświadczenie na budowie w Elektryce i w wykończeniach,Długo pracowałem na stoczni na statkach malowanie i konserwacja, Pracownik magazynu zbieranie zamówień obsługa skanera. Podejmę się każdej pracy szybko się uczę i jestem sumienny nad tym co robię.

Email:  daniel.kozini@op.pl.XYZ

Opiekunka w Niemczech (11.12.2013) wykasuj 4621

  Szukam opiekunki do osób starszych w Niemczech

Email:  basiulcia@op.pl.XYZ

piekarz- praca w Belgii (11.12.2013) wykasuj 4620

  Do pracy w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko: piekarz Oczekujemy doświadczenia w zakresie wypieku chleba, słodkich wypieków i cukiernictwa oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny. Wymagana pełna gotowość do szybkiego wyjazdu, prawo jazdy oraz własne auto. Oferujemy długoterminową pracę oraz bezpłatne zakwaterowanie. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres info@interservice-interim.be w temacie proszę wpisywać "piekarz"

Email:  info@interservice-interim.be.XYZ

Szukam pilnie pracy!!! (11.12.2013) wykasuj 4619

  Witam! Pilnie szukam pracy w Niemczech. Fajnie by było gdyby oferta była z rejonu Rheinland-Pfalz, gdyż mam tam rodzinę na początek byłoby fajnie. Jeśli nie może być gdzieś indziej. Bardzo mi zależy mam na imię Żaneta jestem miła sympatyczną dziewczyną. Proszę o zgłoszenia na adres email zaneta13106@wp.pl

Email:  zaneta13106@wp.pl.XYZ

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MASZYNY CNC Miejsce pracy: Francja Nr ref.: UT/CNC/10/13 (11.12.2013) wykasuj 4618

  INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MASZYNY CNC Miejsce pracy: Francja Nr ref.: UT/CNC/10/13 Zadania: Praca przy utrzymaniu ruchu i naprawach maszyn CNC(frezarki, tokarki, prasy krawędziowe), Zapewnienie ciągłości pracy całego zakładu produkcyjnego, Dbanie o właściwe funkcjonowanie urządzeń technicznych: utrzymanie ich w dobrym stanie i wykonywanie bieżących napraw, Wykonywanie przeglądów prewencyjnych, Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń, Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach, Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy. Wymagania: Doświadczenie jako technik w dziale utrzymania ruchu maszyn przemysłowych lub na podobnym stanowisku min. 2 lata, Dobra znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego- warunek konieczny, Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i mechanicznych, Doświadczenie i wiedza pozwalające na samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek, Wysoka motywacja do podjęcia długoterminowej pracy we Francji. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), kontrakt ze sprawdzoną firmą na terenie Francji, opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie, pomoc przy organizacji wyjazdu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: martyna.kubrak@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: UT/CNC/10/13. . Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Dam pracę - Szef przygotowania remontów kotła (11.12.2013) wykasuj 4617

  Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko: Szef przygotowania remontów kotłów. Naszym klientem jest największa firma energetyczna w Afryce. Poszukujemy specjalistów do budowy jednej z największych światowych elektrowni. Inwestycja jest finansowana m.in. przez Bank Światowy. Miejsce pracy - miasto Lephalale - jest obecnie zamieszkane w dużej części przez międzynarodowych specjalistów pracujących przy inwestycji. Lephalale znajduje się 4 godziny drogi od Johannesburga, na terenie zajmowanym głównie przez parki narodowe i gospodarstwa turystyczne, co przyczynia się do bezpieczeństwa tego regionu. Opis stanowiska: - dokonywanie diagnozy stanu technicznego kotła (turbiny) w oparciu o dane elektrowni i - badania zewnętrzne - planowanie technicznego zakresu remontu - przygotowanie harmonogramów odstawienia bloków - nadzór prac remontowych - przekazywanie do eksploatacji Oczekiwania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - wykształcenie wyższe - zdolność do prac na wysokościach - znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym Oferujemy: - wynagrodzenie netto 200 UER dziennie - 9,5 h dzień pracy (w tym 0,5 h przerwa na lunch) - dodatkowo dieta na wyżywienie (całomiesięczne) - pokrycie kosztów zakwaterowanie (mieszkanie w europejskim standardzie, 80-100 mkw) - służbowy samochód terenowy wraz z pokryciem kosztów paliwa i kosztów ekspoatacji - pokrycie kosztów przelotu do RPA i powrotu - dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: jaroslaw.grobelny@manbase.com do dnia 10.12.2013 r.

Email:  jaroslaw.grobelny@manbase.com.XYZ

PILARZ - DRWAL Miejsce pracy: Francja Nr ref.: PIL/FR/11/13 (11.12.2013) wykasuj 4616

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PILARZ - DRWAL Miejsce pracy: Francja Nr ref.: PIL/FR/11/13 Zadania: praca na wysokości do ścinki drzew, gałęzi przy liniach energetycznych, praca metodą alpinistyczną. Wymagania: doświadczenie na analogicznym stanowisku, komunikatywna znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego lub portugalskiego, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, odpowiedzialność za wykonywane zadania, podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX). Mile widziane: certyfikat uprawniający do wycinki drzew, także metodą alpinistyczną, (uprawnienia pilarza), prawo jazdy kategorii B, możliwość wyjazdu własnym samochodem. Oferujemy: legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od stycznia 2014 (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania, pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: martyna.kubrak@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać PIL/FR/11/13. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Pracownik szklarni sortownia– róże (11.12.2013) wykasuj 4615

  AGENCJA PRACY BEETSMA SP. Z O.O. poszukuje osób na stanowisko: Pracownik szklarni sortownia– róże Z DOŚWIADCZENIEM Miejsce pracy: Maasland Wymagania: - doświadczenie w pracy przy różach w szklarni na sortowni KONIECZNE - chęć i motywacja do pracy fizycznej - dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz - mile widziana znajomość j. angielskiego Co oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie - pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora - możliwość rozwoju zawodowego CV proszę przesłać na adres: m.stadler@beetsma.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA: KATOWICE: 32 202 90 40 ul. Moniuszki 7 www.beetsma.pl Nr rej agencji pracy 5169.

Email:  m.stadler@beetsma.pl.XYZ

Praca w Anglii, slub z obcokrajowcem za 20000 zl (11.12.2013) wykasuj 4614

  Szukam dziewczyn ktore w zamian za 20 000 zl pomoga obcokrajowcowi w zdobyciu wizy w Anglii. Pelne koszty utrzymania i przeloty w czasie trwania procedur malzenski pokrywa przyszly malzonek. Nie ma zadnych zobowiazan dodatkowych wobec meza. Chodzi tylko o odpowiedzialne i powazne podejscie do sprawy. Zapewniam pelna moja opieke w czasie calego kontraktu, pomoge w znalezieniu pracy na terenie Anglii. Jedynym wymaganiem jest przynajmniej podstawowy jezyk angielski, sumiennosc i odpowiedzialnosc.. Prosze w odpowiedzi o podanie nr telefonu , ulatwi nam to szybszy kontakt.

Email:  ewelinawlosek@poczta.fm.XYZ

ALL MY PLEASURE jest to, że BE FREE w produkcji (11.12.2013) wykasuj 4611

  Jestem chętny do pomocy ludziom w potrzebie, francuskiego przedsiębiorcę. Mam kapitał 25 mln €, które zostaną wykorzystane do udzielenia specjalnych pożyczek na krótkim średnim i długim okresie, począwszy od € 4000 do € 25 mln do wszystkich poważnych ludzi, uczciwość i moralność znalezionych w dobrych pożądane. 1% rocznie, co stóp procentowych w zależności od kwoty wypłacone spłacane przez okres będziesz miał przywilej wyboru. Mając nadzieję usłyszeć od ciebie szybko, proszę przyjąć moje pozdrowienia. To bzdura, powstrzymać się. Veroniquechampagne6@gmail.com

Email:  Veroniquechampagne6@gmail.com.XYZ

Operator wózka widłowego z holenderskim certyfikatem (11.12.2013) wykasuj 4610

  Opis stanowiska: obsługa różnego typu wózków widłowych (wysokościowych bocznych (reachtruck) lub wózków jezdniowych przednich (heftruck) lub BT, EPT, itd.pakowanie towaru, zbieranie zamowien, skanowanie produktów, przygotowanie towaru do wysylkiinne prace w magazynowe możliwe prace w magazynach ze sprzętem elektronicznym, oponami samochodowymi, fabryce kosmetykow itp. pozostałe prace magazynowe termin wyjazdu uzależniony jest od zapotrzebowania holenderskich zleceniodawców, istnieje możliwość wyjazdu nawet do kilku dni od dokonania rejestracji! Wymagania: UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE WYDANE W HOLANDII doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego Oferujemy: pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego możliwość długoterminowej współpracy dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki pracę w miłej i przyjaznej atmosferze darmową naukę języka holenderskiego w T&S College możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego opiekę polskich rezydentów. Informacje dodatkowe: W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/5393/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV w języku angielskim, które zawiera informacje o doświadczeniu na podobnym stanowisku oraz kopię holenderskich uprawnień na wózki widłowe.

Email:  praca@twojaszansa.eu.XYZ

ślusarz z j. niemieckim (11.12.2013) wykasuj 4609

  GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych. Nasz Klient to firma produkująca agregaty do klimatyzacji. W związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: ślusarz z j. niemieckim miejsce pracy: Niemcy / Drezno / Saksonia nr ref.: ślu/11/13 wymagania: - umiejętność czytania rysunków technicznych - dokładność, odpowiedzialność, sumienność - j. niemiecki na poziomie komunikatywnym ( poziom znajomości języka weryfikowany podczas krótkiej rozmowy telefonicznej ) oczekiwania: - smykałka złotej rączki/zdolności techniczne opis stanowiska: - prace ślusarskie w firmie - obsługa maszyn narzędzi ślusarskich (giętarki, gilotyny, krawędziarki, wyoblarki itp.) oferujemy: - wynagrodzenie od 11 euro brutto/h (przy 168 h jest to 1848 € brutto) = 1.281,51 € netto miesięcznie przy 1 klasie podatkowej oraz ok. 1.457,02 € netto przy 3 klasie podatkowej) - bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu z 2 ślusarzem, którego poszukujemy - dodatki za nadgodziny, pracę w soboty - płatny urlop - szansę rozwoju Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Poszukujemy opiekunki do starszej Pani, praca od 07 grudnia 2013r. (11.12.2013) wykasuj 4608

  Poszukujemy opiekunki do starszej Pani, praca od 07 grudnia 2013r. Miejsce pracy: Warendorf Wynagrodzenie: 1500e. Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Wymagane są: komunikatywna znajomość języka niemieckiego i posiadanie działalności gospodarczej. Tel. do Polski 95-3335033, 506 858 455 lub do Niemiec 0049-54248095191

Email:  biuro@prosenioren24.eu.XYZ

SUPER PRACA DLA KELNERA KELNERKI (11.12.2013) wykasuj 4607

  Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: KELNERA KELNERKI Miejsce pracy: Niemcy, Nr referencyjny: B\31\KELL Obowiązki: Kompleksowa osługa gości restauracji Pomoc w wyborze dań Przyjmowanie zamówień Budowanie pozytywnych relacji z gośćmi, Dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w pracy na stanowisku KELNER KELNERKA Umiejętność pracy w zespole Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony Atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych Pełen pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie przypadku przy pracy) Płatny urlop, dodatek świąteczny Organizację wyjazdu Pomoc w znalezieniu zakwaterowania Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech Możliwość rozwoju zawodowego www.walterfachkraft.pl Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 7.1 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

Email:  info@walterfachkraft.pl.XYZ

szukamy pracy zlecen,.,.,..,.//. (11.12.2013) wykasuj 4606

  Witam jesteśmy dwu osobową ekipą zajmujemy się miedzy innymi malowaniem ,szpachlowaniem filcowaniem,tapetowaniem ścian układaniem glazury paneli polbruku.pracami przy karton gipsach tynkowaniem {tynki gipsowe,tradycyjne) ,dociepleniami budynków krótko pisząc wszystkimi pracami związanymi z wykończeniem mieszkań ponadto oferujemy usługi związane z konserwacja jak i wymiana wszelkiego rodzaju poszyć dachowych i jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy wystawić fakturę vat Nasze referencje w dani można uzyskać z pewnością od byłych pracodawców takich jak BOCH BYK DK COMPLEX DK oraz właśćićela CENTRAL hotelu w holsted posiadamy duża wiedzę na temat duńskich technologi wykończeniowych jeżeli interesowała by kogokolwiek współpraca z nami to proszę o szybka odpowiedz za co z góry serdecznie dziękuje jeżeli będzie taka potrzeba mogę przesłać kilka zdjęć z naszych prac z poważaniem Bogdan ps posiadamy własne narzędzia jak i transport +48695467736

Email:  adas52@onet.eu.XYZ

Praca dla opiekuna osoby starszej (11.12.2013) wykasuj 4605

  Pilnie poszukujemy opiekuna na zastępstwo. ymagania - przynajmniej dobra znajomośc języka niemieckiego i gotowość do wyjazdu od zaraz. Kontakt 536182612 957475361 email progressio24@wp.pl

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

Praca dla Rzeźników - Holandia (11.12.2013) wykasuj 4604

  Agencja pracy BEETSMA sp. z o.o. ( nr rej 5169) rekrutuje przez cały rok do prac fizycznych na terenie Holandii. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: RZEŹNIK Miejsce pracy: Holandia Opis stanowiska: Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych RZEŹNIKÓW (szef ubojni, strzelec, ubojowiec, praca na taśmie, rozbiór, wykrawanie, trybowanie różnych elementów itp.) Wymagania: - doświadczenie jako rzeźnik - dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu - chęć i motywacja do pracy fizycznej - mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego - mile widziane prawo jazdy Co oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie - pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora - możliwość rozwoju zawodowego CV w j. polskim i j. angielskim proszę przesłać na adres m.stadler@beetsma.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA: KATOWICE: 32 202 90 40, ul. Moniuszki7 www.beetsma.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Email:  m.stadler@beetsma.pl.XYZ

praca w Monachium dla opiekunki osoby starszej-wyjazd 28.11.2013 (11.12.2013) wykasuj 4603

  85-letnia niewidoma Katharina po operacji serca potrzebuje czułej opiekunki mówiącej po niemiecku. Wyjazd 28. listopada 2013. OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ MIEJSCE PRACY – Niemcy ZAPEWNIAMY - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Stałą opiekę koordynatora kontraktu - Pełne ubezpieczenie, opłacane składki ZUS - Zwrot kosztów podróży - Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu - Pełna organizacja wyjazdu - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) - Atrakcyjne wynagrodzenie WYMAGANIA - Znajomość języka w stopniu komunikatywnym Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z aktualnym numerem telefonu. Jeśli nie macie Państwo aktualnego CV to prosimy o numer telefonu.

Email:  consulting.groupjb@op.pl.XYZ

Jak w końcu otrzymała pożyczkę (11.11.2013) wykasuj 4600

  Cześć przyjaciele, jestem tak szczęśliwy dzisiaj. Bóg w końcu zrobić to za mnie. I wreszcie otrzymała pożyczkę z Capital Barclay wczoraj. I naprawdę dać Bogu chwałę za to, co zrobił w moim życiu. Proszę znajomych, pomóż mi, aby docenić ich za to, co zrobili w moim życiu. Ich adres e-mail jest (barcaps@consultant.com). Jestem Paweł, z Polski.

Email:  valentinaamarvan@outlook.com.XYZ

Niemcy - praca! (11.11.2013) wykasuj 4599

  Praca w Niemczech – Mannheim. Oferujemy pracę przy zbiorach w 2014r. Pierwsze sezonowe wyjazdy rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia. Potrzebni są zarówno mężczyźni jak i kobiety – praca dla każdego. Praca na czas określony, 8-9 godzin dziennie + możliwość wyrobienia nadgodzin. Stawka godzinowa od 8 do 11 euro/h, zależne jest to od wykonywanej pracy oraz dnia tygodnia, gdyż w soboty i niedziele stawki są wyższe. Zainteresowane osoby powinny charakteryzować się silną motywacją do pracy, wytrwałością i pracowitością. Doświadczenie w wykonywanej pracy oraz znajomość języka niemieckiego nie są wymagane. Pracodawca zapewnia ubezpieczenie, umowę o pracę, zakwaterowanie oraz transport. Osoby pragnące podjąć się wyżej wymienionej pracy prosimy o wysłanie maila na adres: praca@sezonowa-niemcy.pl

Email:  praca@sezonowa-niemcy.pl.XYZ

Opiekunka szuka pracy w Niemczech (11.11.2013) wykasuj 4597

  OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - kobieta lat 39 poszukuje pracy jako pomoc domowa - opiekunka osób starszych w Niemczech; posiadająca doświadczenie; uczciwa i pracowita, bez nałogów; znajomość języka niemieckiego podstawowa - w trakcie dalszej nauki . Pracę wykonuję rzetelnie i zawodowo z jak największym zaangażowaniem . W wykonywaną pracę wkładam całe swoje serce, a w stosunku do podopiecznych zawsze jestem wyrozumiała i cierpliwa ; proszę o kontakt pod nr +48 74 837 47 30 (tel. stacjonarny)Szukam stałej współpracy z rzetelną i uczciwą firmą lub domem prywatnym

Email:  gajerek1974_35@o2.pl.XYZ

Zarabiaj w Domu od 1.649.00 zł Miesięcznie!!! (11.11.2013) wykasuj 4596

  Praca w domu-cały kraj.Składanie długopisów.Atrakcyjne zarobki w zaciszu własnego mieszkania.Praca nie wymaga żadnych specjalnych kwalifikacji. Praca dla każdego bez względu na wiek,stała lub dodatkowa.Pracując w domu możesz zarobić 1600-2800 zł miesięcznie!!!Aktualne na terenie całego kraju.Napisz do nas i zacznij zarabiać w domu!!!Sprawdz!E-mail:pracujwdomubiznes@gmail.com

Email:  pracujwdomubiznes@gmail.com.XYZ

Rubben (11.11.2013) wykasuj 4595

  GOOD DAY Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby pomóc Ci z bieżących potrzeb? Wtedy nie ma innego wyjścia niż Natychmiastowe GET I bardzo przystępne kredyt od naszego wielkiego AGENCJI kredytu. Kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, pożyczki, itp. nie trzeba Szukaj więcej, jesteśmy tutaj, aby pomóc w drzwiach i wspierać się we wszystkich obszarach zabezpieczonych konsorcjum kredytowego, WE i niezabezpieczone KREDYTY DLA OSÓB ORIGINAL ANDCOMPANIES na bardzo niskim oprocentowaniu w ciągu 48 godzin SKONTAKTUJ AT rubbenbensonloanhomes@hotmail.com Wypełnij formularz poniżej IMIĘ ................. NAME ................. ZAWÓD ................. SEX .................... KRAJ .................. STATE ................ Miesięczny dochód .................. KONIECZNE ............... CZAS ..................... PHONE ..................... DZIĘKI

Email:  rubbenbensonloanhomes@hotmail.com.XYZ

OPIEKA- (11.11.2013) wykasuj 4594

  Firma Sorglos 24h Betreuung zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi. Oferujemy przyszłym polskim zleceniobiorcom możliwości pracy w charakterze opiekunki/opiekuna. Miejscem wykonywania tych usług jest okręg Main - Kinzig w pobliżu Frankfurt/Men. Poszukujemy chętnych osob do pracy w charakterze opiekunki do starszych osob z komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego.Opiekunka powinna posiadac polska albo niemiecka dzialalnosc gospodarcza (lub wyrazic zgode na jej zalozenie) lub wyjazd z polski na umowe zlecenie .Prosimy na naszej stronie wypelnic ankiete www.sorglos24h.de Tel .00496187201791 lub 00491786715962

Email:  sorglosinfo@yahoo.de.XYZ

erick (11.11.2013) wykasuj 4593

  Zapewniamy pomoc finansową dla potrzebujących pożyczki i dać kredyt z oprocentowaniem 2% rocznie. Robimy nasz kredyt w następujących kategoriach: kredyt samochodowy, kredyt szkoła, kredyt dom, pożyczki działalności i osobiste pożyczki. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na cashierslenders@gmail.com i wrócić do nas z informacją jest poniżej: Nazwa: adres: Stan: kraj: Kwota potrzebna: Długość kredytu: Cel kredytu: Dlatego chcemy, żebyś wrócił do nas, tak teraz możemy przystąpić do przeniesienia kredytu, jak również. łaskawie Mr Gerrad. oferta kredytu

Email:  cashierslenders@gmail.com.XYZ

Praca dla kucharza/ kelnera w Niemczech (11.11.2013) wykasuj 4592

  Praca dla kelnera i kucharza z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego. W zaleznosci od doswiadczenia praca w Al'Carte albo przy bufecie. Rdzinnie prowadzony hotel, o podwyzszonym standardzie. Opieka polskojezyczna koordynatora. Osoby zainteresowane prosze o kontakt: w.lamboj@wp.pl

Email:  w.lamboj@wp.pl.XYZ

szukamy pracy zlecen,.,.,..,.// (11.11.2013) wykasuj 4591

  Witam jesteśmy dwu osobową ekipą zajmujemy się miedzy innymi malowaniem ,szpachlowaniem filcowaniem,tapetowaniem ścian układaniem glazury paneli polbruku.pracami przy karton gipsach tynkowaniem {tynki gipsowe,tradycyjne) ,dociepleniami budynków krótko pisząc wszystkimi pracami związanymi z wykończeniem mieszkań ponadto oferujemy usługi związane z konserwacja jak i wymiana wszelkiego rodzaju poszyć dachowych i jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy wystawić fakturę vat Nasze referencje w dani można uzyskać z pewnością od byłych pracodawców takich jak BOCH BYK DK COMPLEX DK oraz właśćićela CENTRAL hotelu w holsted posiadamy duża wiedzę na temat duńskich technologi wykończeniowych jeżeli interesowała by kogokolwiek współpraca z nami to proszę o szybka odpowiedz za co z góry serdecznie dziękuje jeżeli będzie taka potrzeba mogę przesłać kilka zdjęć z naszych prac z poważaniem Bogdan ps posiadamy własne narzędzia jak i transport +48 695467736

Email:  adas52@onet.eu.XYZ

Pan Jorge Luis. (11.11.2013) wykasuj 4590

  Masz wszystkie rodzaje problemów finansowych? Potrzebujesz kredytu, aby usunąć Długi? JESTEŚ NA KRYZYS FINANSOWY? Gotówkę KREDYT DLA CIEBIE ORIGINAL pewności siebie, jesteśmy wiarygodnym, które dotyczą wszystkich rodzajów KREDYTY patrz poniżej. NIE usługi obejmują: * Personal Loans (Secure i niezabezpieczone) * Kredyty biznesowe (Secure i niezabezpieczone) * Home Improvement * Kredyty Inventor * Kredyty samochodowe itp. .. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Aso.loan.savings01@gmail.com Jeśli jesteś zainteresowany proszę wrócić do nas, abyśmy złożyć wymagane następujące informacje WNIOSEK: Nazwa Zgłaszający: ......... Nazwa firmy: ......... Przeznaczenie kredytu: ......... Miasto: ........ State / Province: ........... Zawód: ........... Płeć: ......... Kraj: ......... Telefon: .. ...... Wiek: ......... Kwota potrzebna jako pożyczki: ......... Łączny miesięczny dochód: .... ................ Lata pożyczki Oferta pożyczki stosuje pilne dzisiaj. Pan Jorge Luis.

Email:  Aso.loan.savings01@gmail.com.XYZ

Pomoc domowa od 15 listopada (11.11.2013) wykasuj 4588

  Poszukujemy Pani do prowadzenia domu od 15 listopada na 2 miesiace lub dluzej, Oberriexingen, niedaleko Lugwigsburga. Podopieczny 64 lata po lekkim jednostronnym udarze, samodzielny, bez wstawania w nocy, sprawdzona dobra stella. Do Zadan Opiekunki nalezy utrzymanie czystosci w domu, przygotowywanie posilkow. Pan posiada jednego kota. Dla Opiekunki przeznaczony jest osobny pokoj, darmowe rozmowy na tel. stacjonarne do Polski. Dozo wolnego czasu. Placa 1100 Euro plus zwrot kosztow podrozy do 150 Euro, za Boze Narodzenie dodatkowo 100 Euro. Wymagana komunikatywna zanjomosc jezyka niemieckiego. Wiek od 50 do 60 lat

Email:  paulz55@gmx.de.XYZ

Remont Mieszkania (11.10.2013) wykasuj 4586

  Szukam pracownikow albo Firme do wyremontowania mojego mieszkania (80m qwadratowych) w Braunschweigu (Niemcy). Do zrobienia jest: 1. Wytynkowanie lub wygladzenie scian i odnowa sufitow. 2. Przsuniecie wejscia do kuchni o okolo 0,5m 3. Wymiana wszystkich drzwi (6 sztuk) 4. Wykucie starych kafelek w kuchni, lazience i przedpokoju 5. Przebodowa lazienki (wanna na prysznic). Prace hydrauliczne i monterskie 6. Wykafelkowanie lazienki i przedpokoju. 7. Wymiana kaloryferow itp... Do przeprowadzenia tych prac sa okolo 4, gora 5 tygodni czasu. Cenna do ustalenia albo stawka godzinowa. Zakwaterowanie takze do ustalenia. Prosze sie meldowac na moj adress internetowy: camino2008-104@gmx.de albo 00491639634506 z Polski

Email:  camino2008-104@gmx.de.XYZ

MÓJ NR TEL 534 784 702 ANALNY DEMON SZUKA SWEJ ANALNEJ DEMOŃICY ZIELONA GÓRA (11.10.2013) wykasuj 4585

  NIE POŹAŁUJESZ Witaj serdecznie Mój nr tel 534 784 702 Proszę Czytaj Uwazńie i ze Zrozumieniem [SZUKAM CHOLERNIE NAPALONEJ NIEWYŻYTEJ ANALNEJ NIMFOMANKI] Szukam Takiej Pani Kturej Tak Jak Mi MEGA MEGA BRAKUJE SEXU ALE ANAL .Pamię taj dzwoń Nawet 1.2wNOCY Za słowa Uźyte w Texście Przepraszam Cię Ale Tego Naprawdę PRAGNĘ.Proszę o natyhmiastowy kontakt ale tylko taką Miłą Uczciwą Dziewczynę Kturej Tak Jak Mi MEGA MEGA MOCNO BRAKUJE SEXU ALE ANAL.I.Taką Ktura Zawsze Zimą na Dwur Ubiera Bardzo Krutką Mini Spudniczkę i Rajstopki Szukam NAŁOGOWEJ Miniary.Pamiętaj Zadzwoń Ale Tylko Wtedy Gdy Na 101% Będziesz Zdecydowana Na ANAL Ale Zupełnie ZA DARMO.Jezeli Będziesz z Daleka Zadzwoń Ale Tylko Wtedy Gdy Będziesz Mogła Po Mnie Przyjechać.Ja Bardzo Miły 39,5rńku Bezdzietny wkawaler.Nie Piję Nie Palę Mieszkam wRZUT KAMIENIEM OD ZIELONEJ GURY.Drogą Tą Szukam Swojej 2połówki Ale Jezeli Ogłoszenie Moje Znajdzie BARDZO MIŁA DYSKRETNA SPONSORKA ODWDZIĘCZĘ SIĘ.Jezeli Ty Ubierzesz Dła Mnie Tą Bardzo Krtutką Obcisłą Mini Spudniczkę Rajstopki Ja OBIECUJĘ Ci Że Tak Długo Będę Lizał Ci Twoją Ćipkę Aź Nie Powiesz Mi STOP.Pranhę Włńżyć Ci w Twoją Ćiasną ANALNĄ DŹIURKĘ Tam Do Śrńdka Ći Się SPUSZCYĘ ja to Wyssam A puźniej To Połknę i Tego PRAGNĘ KILKA RAZY POD RZĄD.I.Wtakim Największym Sex&Recie Powiem Ci Źe ja ANALNIE Jestem N.i.E.D.O.Z.A.J.E.C.H.A.Ń.i.A I.Z NAJWIĘKSZĄ RADOŚCIĄ CI TO UDÓWODNIĘ WIEC UKOCHANA CZEKAM DZWOŃ JAKNAJSZYBCIEJ JEST TO MOŹLIWE 534 784 702

Email:  robertbxs@o2.pl.XYZ

Praca dla opiekunki w Niemczech (11.10.2013) wykasuj 4584

  Potrzebna osoba do opieki nad 90-letnią panią w Neuzell w Bawarii. Opiekunka musi znać przynajmniej komunikatywnie język niemiecki. Oferta bez pośredników. Praca od 01.12.2014 Więcej informacji u córki starszej pani - Frau Stoker (pani nie mówi po polsku) +498464724 lub +49846461907 Informacje tylko pod tymi numerami telefonu.

Email:  hallo13@interia.pl.XYZ

Praca w domu (11.10.2013) wykasuj 4583

  Jeśli masz pełny dostęp do internetu w domu i chciałbyś zacząć zarabiać drobne chodzby na bieżące zakupy domowe . Nie czekaj napisz . Wymagania : Facebook Aktywna skrzynka pocztowa e-mail Konto bankowe Wolny czas 2-3 godziny dziennie W Temacie wiadomośći wpisz "praca w domu" Podam szczegóły.

Email:  woj_marian@o2.pl.XYZ

PILNIE SZUKAM (11.10.2013) wykasuj 4582

  Witam Szukam osób które pracują w w fabrykach w pzetwórniach rybnych na terenie całej,Norwegii i Danii.

Email:  pracaa22@o2.pl.XYZ

Poszukuję pracy (11.10.2013) wykasuj 4581

  Mam 52lata.Szukam pracy, najlepiej jako opiekunka,ale nie tylko. Może ktoś potrzebuje zmienniczki na okres swiateczny. Jezyk niemiecki słaby, ale nadal sie go uczę. Jestem osobą spokojną, cierpliwą,opanowaną oraz empatyczną. Jakby co to proszę pisać na maila lud dzwonić+48785961848

Email:  rybka6161@wp.pl.XYZ

SZUKAMY PRACY 3-KOBIETY!!! (11.10.2013) wykasuj 4580

  Witam 3-kobiety poszukują pracy na terenie Niemiec Brandenburgia mamy doświadczenie na ; produkcji posiadamy własny samochód. Prace możemy podjąć od ZARAZ!!! Tel; 516675628 e-mai; justyna26-1987@wp.pl Pozdrawiam Justyna.

Email:  justyna26-1987@wp.pl.XYZ

opiekunka (11.10.2013) wykasuj 4579

  SZUKAM PRACY W NIEMCZECH NA OKRES SWIATECZNY W OKOLICY VIRSEN DOSWIADCZENIE ORAZ KONTAKTOWY NIEMIECI POSIADAM WIEK 37 LAT MILA SYPATYCZNA

Email:  agnieszka.babiuch.@onet.pl.XYZ

Opiekunka z doświadczeniem i jezykiem (11.10.2013) wykasuj 4577

  Witam poszujuje pracy w niemczech jako opiekunka osób starszych lub pomoc domowa , mile widziane inne propozycje . Język znam w stopniu komunikatywnym , mozna go sprawdzić podczas rozmowy telefonicznej . kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny : +48787322397 pozdrawiam :)

Email:  kosodarty97@go2.pl.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200  201  202  203  204  205  206  207  208  209  210  211  212  213 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com