Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica, granica

Odwiedź stronę Polki.com!     Odwiedź stronę PolishForums.com! 
SZUKAM PRACY SZYBKO OD ZARAZ (08.04.2014) wykasuj 9729

  JESTEM W DUISBURGU I SZUKAM PRACY OD ZARAZ (07.31.2014) wykasuj 9656 Hallo Mam na imie Marcin mam 24 lata. Jestem w Duisburgu. Poszukuje jakiejkolwiek pracy np. Praca w ogrodzie(plewienie) i wszystko co nalezy Do zadbanego ogrodu i moge zrobic wiele innych rzeczy, sprzatanie klatek schodowych,piwnic Garazy,chodnikow, ogolnie zadnej pracy sie nie boje. Prosze o powazne telefony musze uprzedzic ze slabo znam jezyka niemieckiego W moim imieniu kuzyn bedzie odbieral telefon i zalatwial dla mnie sprawe. Kontakt pod numerem telefonu : 0172-2385670 Thomas (cousin)

Email:  willy1000@onet.eu.XYZ

Pokojowy/Pokojówka – 50 km od Rosenheim (08.04.2014) wykasuj 9728

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pokojowy/Pokojówka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Bayern, 50 km od Rosenheim Praca od: od sierpnia do 15.11.2014 Czas pracy: 6 dni w tygodniu, 48 godzin tygodniowo Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Obowiązki: Sprzątanie Nadzór innych pokojówek Planowanie zakupów środków czyszczących itp. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Wysoka kultura osobista Chęć do pracy Zaangażowanie Brak nałogów Dyspozycyjność w CAŁYM proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 1000 euro netto miesięcznie Zakwaterowanie: pokój 1 osobowy obok hotelu Pełne wyżywienie Pełen pakiet świadczeń socjalnych Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1407/B05/07/P APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Food labels translator (08.04.2014) wykasuj 9727

  Job profile: Translating the labels for food from a big Dutch Retailer who is opening shops in the Czech Republic. Willingness to travel (work area Holland- Czech Republic) Requirements: fluent knowledge of English fluent knowledge of Chech knowledge of Dutch is an advantage background in food technology or food engineering education on level of University knowledge of Czech food regulations and law is a pre customer orientated high service level polite flexible We offer: monthly salary 2000€ brutto opportunity to gain experience in an international company work in a friendly and dynamic international team Additional Information: Candidates meeting the above mentioned requirements and interested in cooperation are asked to e-mail their applications via the form on www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194541/0/1/) with attached CV in English. Thank you in advance for sending your application. We kindly inform you we will contact only chosen candidates

Email:  praca@twojaszansa.eu.XYZ

Pokojowy/Pokojówka – 94 km od Monachium (08.04.2014) wykasuj 9726

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pokojowy/Pokojówka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Bayern, 94 km od Monachium Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5 dni w tyg./8,5 h dziennie + 0,5 h przerwy Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Wysoka kultura osobista Chęć do pracy Zaangażowanie Brak nałogów Dyspozycyjność w CAŁYM proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: ok. 850 euro netto miesięcznie Zakwaterowanie: pokój 2-os z inną osobą w hotelu Pełne wyżywienie Pełen pakiet świadczeń socjalnych Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1407/B06/07/P APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Praca dla 2 osób przetwórstwie mięsnym w Kraftisried/Bayern (08.04.2014) wykasuj 9725

  Praca w na czas nieokreślony, 40 godzin, 5 dni w tyg. od 16:00 Wynagrodzenie na początku 1800 Euro brutto, dodatki za prace w nocy po 20 godzinie. Rozbiór bydła i cieląt, solenie skór, układanie skór na paletach , sprzątanie hali, sprzętu i maszyn Zakwaterowanie we własnym zakresie. Czasami tez ubój. Wymagania: -wyuczony rzeźnik -doświadczenie odnośnie wołowiny -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -możliwy wyjazd własnym autem Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: http://www.pracaniemcy.info Ewentualnie przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując stanowisko. Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o.o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

Kucharz/Kucharka – ok. 30 mil od Exeter (08.04.2014) wykasuj 9723

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kucharz/Kucharka na terenie Anglii. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest ok. 30 mil od Exeter, Dorset. Praca od: zaraz do 20 października (lub 1 listopada, w zależności od intensywności sezonu) Czas pracy: 25-35h/tyg. (możliwość wypracowania większej ilości godzin przy innych pracach) W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie Wysp Brytyjskich. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie: £6.50/godzina Zakwaterowanie: zapewnione (studio - pokój dwuosobowy z urządzeniami tj. mikrofalówka, czajnik, itp.) Wyżywienie: we własnym zakresie Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: biuro@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. A/1407/S23/08/K APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami) Zapraszamy!

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

SPRZĄTACZKA BIUROWA (08.04.2014) wykasuj 9722

  SPRZĄTACZKA BIUROWA Zakres pracy: -sprzątanie pomieszczeń biurowych według wyznaczonego planu higieny obiektu, -praca od poniedziałku do piątku. Wymagania: -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -chęć do pracy, solidność i sumienność. -motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki Oferujemy: -umowę o prace, -stabilne zatrudnienie, -wypłatę wynagrodzenia do dnia 10 następnego miesiąca. Osoby zainteresowane dostarczyć kandydature mogą na adres: praca.elzbieta@gmail.com Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email:  praca.elzbieta@gmail.com.XYZ

MECHANIK SAMOCHODOWY--KIEROWCA A,B,C,T ---MAGAZYNIER--OPERATOR SPRZETU BUDOWLANEGO--SZUKAM PRACY!!! (08.04.2014) wykasuj 9721

  Witam mam 33 lat, wykształcenie średnie z zawodu jestem mechanikiem samochodowym.Posiadam Europejskie prawo jazdy kat.A, B, C. Angielskie Class 2. Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, obsługa maszyn rolniczych pneumatycznych i hydraulicznych.Znam język Angielski i Niemiecki komunikatywnie.Jestem zainteresowany podjęciem uczciwej pracy za granicą. Posiadam doświadczenie jako mechanik maszyn i pojazdów, pracowałem na gospodarstwie rolnym i w fabrykach jako monter-magazynier. MAIL: baltazar1982@o2.pl Tel.793-446-435

Email:  baltazar1982@o2.pl.XYZ

PILNE :: POSZUKUJEMY OPIEKUNKI OD ZARAZ :: Praca w okolicach Dortmundu (08.04.2014) wykasuj 9720

  OPIS: Poszukujemy opiekunki do 87-letniego Pana . Podopieczny cierpi na demencję, porusza się na wózku. W dużym stopniu pomaga mu rodzina. WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego OFERUJEMY: - wysokie zarobki - zakwaterowanie - zwrot kosztów dojazdu Kontakt telefoniczny: +48 531 413 000 +48 608 598 733 +48 535 222 961 E-mail: rekrutacja@propersonal.pl Strona internetowa: http://propersonal.pl/ Facebook: https://www.facebook.com/propersonalpl

Email:  j.debowski@propersonal.com.XYZ

Firma Medvita24 zatrudni opiekunkę osób starszych do Kiel (08.04.2014) wykasuj 9719

  Zatrudnimy Panią do opieki nad kobietą po wylewie, poruszającą się, wymagającą tylko pomocy w wielu czynnościach. W domu mieszka mąż podopiecznej, który pomaga w wielu pracach. Dla opiekunki przewidziano pokój-15m z TV i radioodbiornikiem oraz dostępem do internetu. Prosimy o aplikacje mailowe pań z miłym usposobieniem, optymistycznie nastawionych do życia, z co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Wyjazd w okolicach 18 sierpnia.

Email:  a.korzeniowska@medvita24.pl.XYZ

2 x Osoba sprzątająca – Anglia - od zaraz!!! (08.04.2014) wykasuj 9718

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Osoba sprzątająca na terenie Anglii. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest ok. 30 mil na wschód od Exeter Praca od: zaraz do 20 października (lub 1 listopada, w zależności od intensywności sezonu) Czas pracy: 30-40h/tydzień Możliwość pracy dla 2 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie Wysp Brytyjskich. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Obowiązki: Sprzątanie łazienek, toalet i domków letniskowych Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Dobra znajomość języka angielskiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie: £6.50/h Zakwaterowanie: zapewnione – płaci pracodawca (studio - pokój dwuosobowy z aneksem) Wyżywienie we własnym zakresie Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: biuro@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. A/1407/S22/08/S APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Praca dla opiekunek osób starszych! wynagrodzenie już w tym samym miesiącu! (08.04.2014) wykasuj 9717

  Firma Pflegeliebe24 poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opiekunki osób starszych z komunikatywna lub dobrą znajomością języka niemieckiego na terenie Niemiec. Oferujemy: - wynagrodzenie wypłacane już w tym samym miesiącu. U nas nie musisz czekać na pieniądze do 10 lub 15 dnia następnego miesiąca. Pieniądze są już na koncie ostatniego dnia przepracowanego miesiąca - sprawdzone oferty pracy - legalne wyjazdy do Niemiec na umowę zlecenie oraz na własną działalność gospodarczą w Polsce (w przypadku zatrudnienia na własną działalność zarobek jest wyższy!) - oprowadzanie składek ZUS oraz ubezpieczenie na terenie Niemiec - atrakcyjne zarobki nawet do 1350e netto - pomoc w każdej sytuacji (podczas pobytu w Niemczech) -pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu połączenia do i z Niemiec - zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - dogodną formę zatrudnienia - oferujemy pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email pflegeliebe24@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 76/7208558 lub 730 789 786 Formularz kontaktowy jest również dostępny na naszej stronie internetowej ww.pflegeliebe24.com

Email:  pflegelieb24@gmail.com.XYZ

DJ na imprezy okolicznościowe! :) (08.04.2014) wykasuj 9716

  Szukasz osoby która dobrze się prezentuje, poprowadzi niezapomnianą imprezę weselną, rodzinną, rocznice ślubu, 18-tke? Dobrze trafiłeś! Swoją przygode z muzyką zacząłem juz w wieku 16 lat i trwa ona do teraz. Gram wszystko co taneczne, łatwe i przyjemne, bawię się tym że innym sprawiam przyjemność. ZAPRASZAM do skorzystania z moich usług. Więcej informacji podam na e-mailu :)

Email:  julax31@wp.pl.XYZ

OD ZARAZ SZUKAM PRACY TYLKO DUISBURG (08.04.2014) wykasuj 9715

  JESTEM W DUISBURGU I SZUKAM PRACY OD ZARAZ (07.31.2014) wykasuj 9656 Hallo Mam na imie Marcin mam 24 lata. Jestem w Duisburgu. Poszukuje jakiejkolwiek pracy np. Praca w ogrodzie(plewienie) i wszystko co nalezy Do zadbanego ogrodu i moge zrobic wiele innych rzeczy, sprzatanie klatek schodowych,piwnic Garazy,chodnikow, ogolnie zadnej pracy sie nie boje. Prosze o powazne telefony musze uprzedzic ze slabo znam jezyka niemieckiego W moim imieniu kuzyn bedzie odbieral telefon i zalatwial dla mnie sprawe. Kontakt pod numerem telefonu : 0172-2385670 Thomas (cousin)

Email:  willy1000@onet.eu.XYZ

PRACOWNIK PRODUKCJI (warzywa-owoce) z komunikatywną znajomością języka angielskiego! (08.04.2014) wykasuj 9714

  Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Miejsce pracy: Uden Wyjazd na 5.08.2014 Oferta na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia( docelowo praca do 3,5 roku) Obowiązki: Praca na linii produkcyjnej (owoce do produkcji soków) W zależności od działu praca przy pakowaniu, myciu, cięciu, zbieraniu i układaniu- pracownik może być przenoszony na różne działy. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4stopnie. Wymagania: - Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu! - Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną! - Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany) - Uczciwość, rzetelność - chęć zdobycia doświadczenia zawodowego Kontakt: holandia@eurowork.net.pl tel: 0322580564

Email:  holandia@eurowork.net.pl.XYZ

Firma Curaform zatrudni opiekunkę do opieki w Niemczech (08.04.2014) wykasuj 9713

  Poszukujemy opiekunkę do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani, 82 lata/ 75 kg/ 155 cm Pani choruje na cukrzycę, choroby serca. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. LOKALIZACJA: Erlangen TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od zaraz! KONTAKT: 796 908 300/ 32 3393105

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech - oferty od zaraz (08.04.2014) wykasuj 9712

  Avoria ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Gwarantujemy: - stabilne i w legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - terminową wpłatę wynagrodzenia - od 950 do 1300 euro netto/miesiąc (plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunki i rodziny) - pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ) - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - długość wyjazdów od 1 miesiąca wzwyż, z możliwością zaplanowania urlopu - szeroki wybór sprawdzonych ofert na terenie całych Niemiec, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań opiekunów oraz terminu ich dyspozycyjności Wymagania: - minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie) - pogodne usposobienie oraz życzliwość wobec podopiecznego Organizujemy również intensywny kurs języka niemieckiego. Kontakt: mail: praca@avoria.pl tel.: 32 770 00 02 kom.: 532 747 076, 533996920 www.avoria.pl Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na mail lub kontakt telefoniczny.

Email:  praca@avoria.pl.XYZ

Małżeństwo szukamy Pracy Zapłacimy,Opieka ,Sprzątanie,inne (08.04.2014) wykasuj 9711

  Małżeństwo 47 i 51 lat szuka pracy, Mężczyzna zna Bardzo dobrze język Niemiecki i szwajcarski ponad 20 letni pobyt w Niemczech. Niemiecki numer podatkowy, prawo jazdy, kat. b Niemieckie .Duże, doświadczenie w handlu detalicznym, 10 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszym z różnymi schorzeniami i chorobami, wieloletnia praca w handlu w Niemczech, sprzątanie hoteli, kierowca busa, przy pracy w gospodarstwie r olnym, praca w sadzie, na kermesach ,jako haus majster. Szukamy pracy tylko razem wszystkie poważne oferty Mamy samochód Tel.0048724970799

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

pakowanie telefonow komorkowych (08.03.2014) wykasuj 9710

  Nowa fabryka Nokii poszukuje pewnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów elektronicznych na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Miejsca pracy: Berlin/Londyn Fabryka sklada sie z 7 maszyn 180 stanowisk!!! Wybranym kandydatom oferujemy: - umowa o pracę z firmą niemiecko-angielska (Nokia), - atrakcyjne wynagrodzenie 9,19 euro netto/h, - możliwość rozwoju i awansu, - zorganizowany bezpłatny transport, - zorganizowany nocleg, - wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne odbywaja sie telefonicznie lub na terenie Polski. Wymagania na stanowisku: · gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech w ciągu 7 dni · znajomość języka nie jest wymagana, · umiejętność pracy zespołowej, · zaangażowanie w wykonywaną pracę, · nastawienie na realizację powierzonych zadań, · dbałość o estetykę wykonywanej pracy, · dyspozycyjność na okres minimum 2 miesięcy, preferowany dłuższy pobyt. Mozliwosc wyjazdu w parach-grupy pokoje 3/2 osobowe. Praca polega na wkladaniu do pudelek telefonow ,komorkowych oraz na naklejaniu naklejek z kodami kreskowymi praca w systemie jednozmianowym od 8.00-16.00. Wynagrodzenie co 5 dni do reki lub na konto w systemie brytyjskim liczba wolnych miejsc okolo 27. Mozliwosc zaliczki po przyjedzie . Address: Invalidenstraße 117, 10115 Berlin, Germany - Kierownik Kadrowy Jacek Wilczewski oraz Justyna Paul +447556410615.

Email:  nokia_job@op.pl.XYZ

szukam pracy przy wykończeniach mieszkan (08.03.2014) wykasuj 9709

  Szukam pracy!!! Szpachlowanie, malowanie, regipsy, murowanie, tynkowanie.Posiadam gewerbe oraz kilkuletnie doświadczenie w tym fachu.prosze o oferty z gelsenkirchen i okolic. Tel.+49 15161455376

Email:  www.m -1985marek@wp.pl.XYZ

OFERTA Student Loan? ZGŁOSZENIE (08.03.2014) wykasuj 9708

  Ar jums reikia paskolą padidinti savo verslą?, Paskola Norėdami prisijungti skolos, paskolos asmeniniam naudojimui, paskolos, kreditinės kortelės, paskolos, medicininė priežiūra, Automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, bet kokiam tikslui paskola? graveris yra gera žinia, veiksmų finansinių SEVVICE paskolos milžinas yra atlikti su Metinės paskolos pasiūlymas, gauti paskolą su palūkanomis, esant 3% per metus, paskubėti ir užpildyti žemiau paraiškos duomenis, jei domina, Via Kontaktai loanservice90@admin.in.th daugiau informacija pagalbinės linijos.

Email:  Loanservice90@admin.in.th.XYZ

oszukuje tłumaczy (08.03.2014) wykasuj 9707

  TurboTłumaczenia poszukują profesjonalnych tłumaczy angielskiego, francuskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego z doświadczeniem - do stałej współpracy. TurboTlumaczenia.pl oferuje swoim klientom usługi tłumaczeń 24/7. Tłumacze podejmują pracę nad tekstem w ciągu kilku minut. Oznacza to, że klient otrzymuje gotowe tłumaczenie bardzo szybko, a tłumacze mogą pracować o dowolnej porze dnia i nocy - kiedy tylko im pasuje i kiedy tylko są dostępne zlecenia (a więc 24/7). Tłumacze par językowych innych niż te wymienione powyżej (a w szczególności czeskiego, włoskiego, holenderskiego, języków skandynawskich oraz hiszpańskiego) także mile widziani! Aby dołączyć do ekipy świetnych tłumaczy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz dostępny na naszej stronie: www.turbotlumaczenia.pl (kliknij w “ZOSTAŃ TŁUMACZEM” na dole strony, aby przejść do formularza zgłoszeniowego).

Email:  luizsteeloff@gmail.com.XYZ

Praca dla opiekunki od 6.08 - 1600 Euro (08.03.2014) wykasuj 9706

  Do Seniorki 88 lat z demencja ( zanikajaca pamiec krotka , pamieta tylko rzeczy z przeszlosci), spokona, pogodna lubi bardzo rozmawiac i spacerowac. Seniorka porusza sie samodzielnie przy rolatorze, pampersy, mieszka sama w mieszkaniu Hamburgu. Do dyspozycji opiekunki maly pokoj z nowym lozkiem i szafa. 2 razy w tygodniu od 10:00 do 16:00 seniorka przebywa osrodku pomocy . Wynagrodzenie 1400 Euro plus 200 Euro za nocne wstawanie. Oczekiwania: – dzialnosc gospodarcza – komunikatywny – dobry jezyk nieniecki – doswiadczenie – NIEPALACA . Prosze wejsc na strone : violettas-pflegeagentur24h.de wypelnic ankiete personalna.

Email:  violettas-pflegeagentur24h@t-online.de.XYZ

offer (08.03.2014) wykasuj 9704

  Oferujemy pożyczki gwarancji dla wszystkich osób na poziomie 3%, zainteresowana osoba powinna skontaktować się z nami: Imię ... Kwota pożyczki ($) ... Kraj / Tel ... Czas ... E-mail: darrymorriscompany@gmail.com więcej szczegółów.

Email:  darrymorriscompany@gmail.com.XYZ

Opiekunka od24.08.24 na miesiac(zastepstwo) (08.03.2014) wykasuj 9703

  Agencja Pracy Tymczasowej vital-life24 Sp. z o.o. zatrudni osobę w charakterze Opiekunka Osób Starszych. Aktualnie poszukujemy sympatycznej i lubiącej pracę z ludźmi Pani opiekunki do 78letniej Pani,od 25 .08.2014 na miesiac(Zastepstwo) OFERUJEMY- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowe z polskaim pracodawca - Oplacone skladki ZUS -Zapewnione zakwaterowanie i wyzywienie(internet) -Transport w obie strony pokrywa firma Wynagrodzenie 1150 Euro Netto -Na terenie Niemiec opieka koordynatorow -Zatrudnienie na Gewerbe tez mozliwe Wymagania:-Dobra znajomosc j.Niemieckiego -Prawojazdy -Zyczliwosc ,cierpliwosc i doswiadczeniew opiece (mile widziane referencje) -Poczucie humoru Pani ma 78lat(170cm i 70Kg)Jest osoba lubiaca sie smiac chodzaca samodzielnie.Jezdzi trzy razy w tygodniu na dializy , mieszka sama w domku jednorodzinnym . Podopieczna jest bardzo towarzyska lubi chodzic do restauracji ,oraz do miasta na zakupy chcialaby zeby pani opiekunka jej towazyszyla,Lubi muzyke..Nosi okulary i aparat sluchowy,Jest bardzo zadbana kobieta.Podopieczna ma samochod do dyspozycji opiekunki (wazne prawojazdy). Obowiazki:Pomoc podczas kapieli i pielegnacji ciala,gotowanie i biezace pozadki,zakupy i towarzystwo. Osoby zainteresowane rozpoczeciem pracy prosimy o komtakt e-mail rekrutacja@vital-life24.pl lub telefoniczny(89)6512728 vital-life24 Sp.z o.o. www.vital-life24.pl

Email:  rekrutacja@vital-life24.pl.XYZ

Opiekunka-Dortmund (08.03.2014) wykasuj 9702

  Agencja Pracy Tymczasowej vital-life24 Sp. z o.o. zatrudni osobę w charakterze Opiekunka Osób Starszych. Aktualnie poszukujemy sympatycznej i lubiącej pracę z ludźmi Pani, która zaopiekuje się 92-letnia Pania i jej synem 62 lata. Podopieczna po czesci myje sie sama potrzebuje pomocy przy ubieraniu,porusza sie przy chodziku ,jest pogodna i lubi rozmawiac.Podopieczny choruje od lat na depresje ,zyje w swoim swiecie potrzebuje pomocy przy : myciu,ubieraniu i kontroli przy przyjmowaniu lekarstw,zmiana pieluchomajtek,pan jest chodzacy. Nasze oczekiwania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwosc , wyrozumiałosc i gotowosc do szybkiego wyjazdu. Oferujemy: - umowę zlecenie,(lub Gewerba) (opłacamy wszystkie składki ZUS), - wynagrodzenie 1350 euro na rękę, - pokrycie kosztów podróży, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego(wlasny pokoj ,Internet) - terminowość wypłat, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia, - pomoc koordynatorow na terenie Niemiec. Zaintersowanych prosimy o kontakt tel.(89)6512728 lub e-mail rekrutacja@vital-life24.pl

Email:  rekrutacja@vital-life24.pl.XYZ

Opiekunka osób starszych- Monachium (08.03.2014) wykasuj 9700

  Medwork24 sp. z o.o. zatrudni osobę w charakterze Opiekunka Osób Starszych. Aktualnie poszukujemy sympatycznej i lubiącej pracę z ludźmi Pani, która zaopiekuje się 85-letnią Panią z Monachium. Podopieczna potrzebuje codziennej opieki: mycie, ubieranie, podawanie lekarstw, oraz pomocy w prowadzeniu domu: gotowanie, sprzątanie, pranie. Nasze oczekiwania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, - mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i nie palące (nie jest to warunek konieczny), - cierpliwe, wyrozumiałe i gotowe do szybkiego wyjazdu. Oferujemy: - umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), - wynagrodzenie do 1200 euro na rękę, - zwrot kosztów dojazdu, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - terminowość wypłat, - możliwość zdobycia nowego doświadczenia, - pracę w miłej atmosferze,

Email:  cv@medwork24.de.XYZ

MECHANIK HANAU - DIAGNSTYKA COMPUTEROWA (08.03.2014) wykasuj 9699

  Automechanik Hanau Auto Mechanika: • Serwis Klimatyzacji • Naprawa układów hamulcowych i wydechowych • Diagnoza komputerowa u klienta Autotuning: • Zwiększanie Mocy • Instalacje LED • Montaż systemów muzycznych i nawigacji • Profesjonalne czyszczenie samochodów Tanio i Solidnie 0176 387 57 827 KFZ-Mechanik@outlook.de

Email:  KFZ-Mechanik@outlook.de.XYZ

Mr.Frank (08.02.2014) wykasuj 9698

  Hello apakah Anda membutuhkan pinjaman untuk membayar hutang atau untuk membeli rumah, mobil jika ya hubungi kami di via: frankwoodloan@gmail.com

Email:  frankwoodloan@gmail.com.XYZ

Opiekunka do 87-letniego Pana w Köln (08.02.2014) wykasuj 9697

  Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej (nr wpisu do rejestru 7279) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech Pan ma 87 lat, 60 kg wagi. Jest dość sprawny i samodzielny, wymaga pomocy przy codziennej toalecie. Pan ma początki demencji - zdarza się, że pyta kilkakrotnie. Podopieczny jest bardzo miły, lubi ciszę i spokój. Podopieczny mieszka z żoną, która jest osobą czynnie zawodowo i często wyjeżdża w delegacje. Zamieszkują duży dom, w którym znajduje się kryty basen. Opiekunka ma swój pokój z łazienką. Jest TV, internet i telefon z możliwością dzwonienia do Polski. Wyjazd: 12.08.2014 r. Miejscowość: Köln. Wymagania: Dobra znajomość j. niemieckiego, Prawo jazdy kat. B – mile widziane Doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub chorą, Podejście do osób starszych Cierpliwość, spokój oraz życzliwość wobec podopiecznych, Oferujemy: legalne zatrudnienie i opłacanie składek ZUS, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece, ubezpieczenie, zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, stałą opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Biuro Tłumaczeń i Agencja Pracy Tymczasowej ul. Jedności Robotniczej 6, 67-200 Głogów tel. 603 065 010,76 831 29 78, 605 216 300, 76 853 24 42 email: tlumaczenia.praca@o2.pl lub tlumaczenia.glogow@o2.pl www.tlumaczenia.glogow.pl Możliwość kontaktu z biurem od 9:00 do 21:00 !! jesteśmy do dyspozycji również w weekendy !!

Email:  tlumaczenia.praca@o2.pl.XYZ

Maria-szukam pracy -opieka / (08.02.2014) wykasuj 9696

  szukam pracy jako opiekunka osób starszych , byłam na opiekach , jezyk dobry, nie posiadam uzaleznien , prace przyjme od 10 sierpnia, rozumie osoby starsze schorowane ich problem i potrzeby , pracowałam z podopiecznymi (alzheimer, parkinson , demencja ) Maria . 696 870 760.

Email:  joasia76-18@o2.pl.XYZ

SUPER DLA CIEBIE NA STALE DO NIEMIEC (08.02.2014) wykasuj 9695

  MAM SUPER DOMEK TYLKO DLA CIEBIE OD-------ZARAZ------SZUKAM PRACOWITEGO FACETA PILNIE SZUKAM OD ZARAZ DO POMOCY PRZY BARDZO DUZYM OGRODZIE (((SPANIE I JEDZENIE ORAZ SUPER DUZY POKUJ DLA CIEBIE ZA DARMU))) PROSZE DOKLADNIE PRZECZYTAC WSYSTKO Hallo witam ,ja z Niemiec jestem i szukam pracowitego Faceta-lub Kumpla w wieku od 24 do 30 lat.Wazne jest bys se znal bardzo dobrze na Malowanie,Tapetowanie,i Remonty ogulne wsystko. I nawent super jak bys se znal na Ogrodowe sprawe jak plewienia i kopania i spontania Ogrodu.Ja Tobie pomoge z Praco jak ty mie duzo pomozesz.Spanie i jedzenie maz u mnie za darmu bez problemu.A Prace Tobie znajde w zamian za twoja dobra pomuc u mnie.Juz duzo Osobom tak pomoglem i bylo w pozondku.Szukam milego Kumpla ktury jest w pozondku i lubie dobrze pomagac i przede wsystkim pedansko muzi byc zrobiony.Szukam od zaraz i tylko na stale zalatwiam Pracy Tobie.Prosze zadne Alkoholikow,tylko po dobrej pracy bez problemu mozna sobie wypic ze mna piwo lub drinka.Pozdrawiam milo z Niemiec Tomasz. zadzon prosze szybko,TYLKO mniejsze na jednej Ooby.0049-172-2385670

Email:  insider_nrw@web.de.XYZ

.Paar aus Polen auf der Suche nach einem Job mit der Beutrennung Altere Menshen... (08.02.2014) wykasuj 9694

  Wir sind 47 und 51 Jahre alt und suchen in Plattdeutsch eine langfristige Arbeit. Wir sind sehr flexibel und daher in vielen Bereichen einsetzbar, z.B. im: Einzelhandel (umfangreiche Erfahrung!), Handel allgemein, Altenpflege, Hotelgewerbe, Reinigungsfirma, auf einem Bauernhof/ Obstplantage, Transportwesen z.B. als Busfahrer (Führerschein Kategorie b. vorhanden), als Hausmeister/-paar usw. BITTE NUR SERIÖSE ANGEBOTE. Danke, wir freuen uns von Ihnen zu hören! Tel.0048724970799

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Zarabiaj aktywnie w domu (08.02.2014) wykasuj 9693

  Zarabiaj aktywnie we własnym domu z najlepszym polskim programem partnerskim. Dowiedz się jak otrzymywać dzienny dochód, zbudować swój zespół i zarabiać pasywnie. Kontakt: zarabianieonline@op.pl

Email:  zarabianieonline@op.pl.XYZ

Opiekunka/Opiekun Osób Starszych w Niemczech (08.02.2014) wykasuj 9692

  Firma Alten-Care24 zatrudni Opiekunki/Opiekunów Osób Starszych do pracy w Niemczech. Wymagamy znajomości języka w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i/lub osobami w podeszłym wieku.

Email:  altencare24@onet.pl.XYZ

Mr brutus galiy (08.02.2014) wykasuj 9691

  Nazywam się Pan Brutus wesoło jesteśmy liderem kredytu oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, które chcesz, z odsetkami w wysokości 2% wszystko co masz zrobić, aby zacząć się z transakcji zrobić do stat się z transakcji, aby wysłać do nas. ... Czas trwania kredytu ..... Kwota potrzebna ..... Kraj ....... Celem kredytu ....... Telefon ....... Wynagrodzenie ...... Odsetki .... Po czujesz cały ten formularz wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej. I Nasz e-mail to: brutusgaliy.loanfirm@outlook.com

Email:  brutusgaliy.loanfirm@outlook.com.XYZ

poszukuje pracy za granica bez jezyka (08.02.2014) wykasuj 9690

  36l poszukuje pracy bez jezyka pr.fizyczny,malowanie domow pracowalem w norwegi mylem domy malowalem,moze jakas praca sezonowa zbiory-mam uprawnienia na wuzek widlowy-interesuja mnie kraje norwegia,francja,anglia,szwecia,niemcy 798338404

Email:  marekochroniarz@gmail.com.XYZ

PILNE-OPIEKUN POTRZEBNY OD ZARAZ (08.02.2014) wykasuj 9689

  PILNE Opiekun(Oferta dla Pana)Praca od zaraz 1200€Netto Wymagany j.niemiecki komunikatywny i doswiadczenie w opiece Pan Siegbert ma 76 lat,176cm,85kg,-parkinson,demencja i inkontynencja. Zainteresowanych prosze o kontakt tel.004915218970991(dortmund)lub e-mail :info@vital-concept24.de

Email:  info@vital-concept24.de.XYZ

mr jerry (08.02.2014) wykasuj 9688

  - Czy potrzebujesz pilnej ofertę kredytową lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, start ładny obiekt, lub mają trudności z uzyskaniem kredytu obrotowego z lokalnych banków, jeśli tak, proszę skontaktuj się z nami już dziś i wypełnić formularz wniosku o pożyczkę i wrócić do nas koryta ten adres: JERRYLOAN60@GMAIL.COM formularz wniosku kredytowego :: Nazwa E-mail: ............. seks ....................................... Adres: ........................ Kraj: ........................ Zawód: ........................ Kwota kredytu potrzebne ........................ Celem pożyczki ........................................... czas trwania miesięcznego dochodu kredytu: ........................ Telefon: ........................ Proszę wrócić do nas przez e-mail Adres e-mail: jerryloan60@gmail.com

Email:  jerryloan60@gmail.com.XYZ

Poszukujemy opiekunów (08.02.2014) wykasuj 9687

  Witam Mam dla Pani ofertę pracy. Jeżeli jest Pani zainteresowana prosze o przesładnie danych: imienia, nazwiska i numeru telefonu tutaj lub CV na adres monika.altencare24@gmail.com Poszukujemy Opiekunów do seniora – praca w Niemczech Legalna praca, pewne wynagrodzenie ALTEN CARE24 Oferta przeznaczona dla osób 30+, znających język niemiecki, szukających uczciwego i stałego wynagrodzenia Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: • gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach • proste prace domowe Wymagania: • znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką • zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy • elastyczne terminy i zasady wyjazdów • bezpłatny dojazd do klienta • ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) • pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV bądź numeru telefonu i danych ( imię i nazwisko) na adres monika.altencare24@gmail.com Jeśli ta oferta spełnia Twoje oczekiwania, nie wahaj się i skontaktuj się z nami!

Email:  monika.altencare24@gmail.com.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com