Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica, granica

Odwiedź stronę Polki.com!     Odwiedź stronę PolishForums.com! 
Kierowca ciężarówki chłodnia (05.29.2014) wykasuj 8438

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierowca ciężarówki chłodnia Miejsce pracy: Francja Nr ref.: KCE/FR/06/14 Zadania: - przewóz żywności w chłodziarkach na terenie Francji -załadunek oraz rozładunek towaru przy użyciu paleciaka Wymagania: - doświadczenie w pracy jako kierowca chłodni kat.C+E ( wymóg konieczny) - znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym ( wymóg konieczny) - karta kierowcy oraz uprawnienia na przewóz rzeczy - przedłożenie referencji - chęć podjęcia dłużej współpracy -mile widziany własny samochód do wyjazdu Oferujemy: - kontrakt długoterminowy od 12.06.2014 - praca w zespole polskim -legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - atrakcyjny system płacy ( podstawa plus nadgodziny plus premie) , - kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać KCE/FR/06/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Legalna i pewna praca w Niemczech! (05.29.2014) wykasuj 8437

  ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Opiekunka Osób Starszych ? ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach proste prace domowe Wymagania: znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: legalne i bezpieczne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie ? kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy elastyczne terminy i zasady wyjazdów bezpłatny dojazd do klienta ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 67 345 09 60 lub przesłanie swojego zgłoszenia na adres marpawaltencare24@interia.pl, bądź wysłanie smsa o treści: OPIEKA. DOLNOŚLĄSKIE na nr: 660 914 660 (oddzwonimy).

Email:  marpawaltencare24@interia.pl.XYZ

Opieka nad mężczyzną – Kolonia – Niemcy (05.29.2014) wykasuj 8435

  HR Work Force ( APT 8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osoby do opieki dla naszego klienta w Niemczech. Na okres – 25.06.2014 – 25.07.14 Pan ma 85 lat, jest niewidomy. Umysłowo całkowicie sprawny, chodzi o lasce. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: - przede wszystkim prowadzenie domu, - zakupy (konieczne jest prawo jazdy), - niewielka pomoc przy czynnościach higienicznych. Rodzina gwarantuje oddzielny w pełni umeblowany pokój z telewizorem oraz oddzielną łazienkę. Zapewniamy: legalne zatrudnienie – umowa o prace zapewniamy ubezpieczenie, opłacamy składki ZUS zarobki od 4000 tys. złotych zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego zwrot kosztów dojazdu – ok. 100 Euro nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika zatrudniamy osoby z terenu całej Polski wyjazdy 2-3 miesięczne lub dłuższe Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi dyspozycyjności do wyjazdu na 2 miesiące lub dłużej prawo jazdy – warunek konieczny Aplikacje CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail lub prosimy o kontakt telefoniczny. Kontakt: Agencja Pracy Tymczasowej HR Work Force Nr certyfikatu APT 8948 tel.0-71/343-12-28 e-mail: katarzyna.cygan@hrworkforce.pl lub niemcy@hrworkforce.pl Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email:  niemcy@hrworkforce.pl.XYZ

Praca dla Opiekunek Os. Starszych (05.29.2014) wykasuj 8434

  Avoria, ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Gwarantujemy: - stabilne i w legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - terminową wpłatę wynagrodzenia - od 950 do 1300 euro netto/miesiąc (plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunki i rodziny) - pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ) - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - długość wyjazdów od 1 miesiąca wzwyż, z możliwością zaplanowania urlopu Wymagania: - minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie) - pogodne usposobienie oraz życzliwość wobec podopiecznego NIE POBIERAMY OD KANDYDATÓW ŻADNYCH PROWIZJI Kontakt: mail: praca@avoria.pl tel.: 32 770 00 02 kom.: 532 747 076, 533996920 www.avoria.pl Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na mail lub kontakt telefoniczny.

Email:  praca@avoria.pl.XYZ

Dwoch PRaccowitych i Energicznych 30 Latków z Autem -- SZUKAMY PRACY !!! (05.29.2014) wykasuj 8433

  Witamy w raz z kolega szukamy uczciwej pracy za granica . Ja jestem technikiem mechanikiem samochodowym i motocyklowym z wieloletnim doswiadczeniem. Posiadam miedzynarodowe prawo jazdy kat A,B,C,T. Znam sie na maszynach rolniczych. Posiadam ogolne doswiadczenie w roznych dziedzinach. Kolega tez ma wyksztalcenie srednie , tylko w kierunku gastronomii jest kucharzem. Ma wieloletnie doswiadczenie w dobrych restauracjach. Pracowalismy juz za granica Niemcy, Holadnia ,Norwegia. Znamy troche jezyk Angielski i Niemiecki.Szukamy uczciwej pracy,mamy własne auto. Tel 793--446--435

Email:  baltazar1982@o2.pl.XYZ

Monter klimatyzacja i wod-kan (05.29.2014) wykasuj 8432

  EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko: Monter klimatyzacja i wod-kan Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: - doświadczenie na w/w stanowisku - dobra znajomość języka niemieckiego - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - własny samochód (dojazd w zakresie pracownika) Oferujemy: - niemieckie warunki zatrudnienia - pełny pakiet socjalny - atrakcyjne wynagrodzenie (+ świąteczne i urlopowe) - zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KLIMA/WOD-KAN/DE/2014

Email:  niemcy@euro-labora.com.XYZ

Pewna i Legalna Praca W Niemczech (05.28.2014) wykasuj 8431

  PEWNA I LEGALNA PRACA W NIEMCZECH! ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Opiekunka Osób Starszych – ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach proste prace domowe Wymagania: znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: legalne i bezpieczne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy elastyczne terminy i zasady wyjazdów bezpłatny dojazd do klienta ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 661529159 lub przesłanie swojego zgłoszenia na adres: romanwojnoaltencare24@wp.pl, bądź wysłanie smsa o treści: praca lubuskie na nr: 661529159 (oddzwonimy).

Email:  romanwojnoaltencare24@wp.pl.XYZ

TYLKO NA STALE (05.28.2014) wykasuj 8430

  MAM SUPER DOMEK TYLKO DLA CIEBIE OD-------ZARAZ------SZUKAM PRACOWITEGO FACETA PILNIE SZUKAM OD ZARAZ DO POMOCY PRZY BARDZO DUZYM OGRODZIE (((SPANIE I JEDZENIE ORAZ SUPER DUZY POKUJ DLA CIEBIE ZA DARMU))) PROSZE DOKLADNIE PRZECZYTAC WSYSTKO Hallo witam ,ja z Niemiec jestem i szukam pracowitego Faceta-lub Kumpla w wieku od 20 do 30 lat.Wazne jest bys se znal bardzo dobrze na Malowanie,Tapetowanie,i Remonty ogulne wsystko. I nawent super jak bys se znal na Ogrodowe sprawe jak plewienia i kopania i spontania Ogrodu.Ja Tobie pomoge z Praco jak ty mie duzo pomozesz.Spanie i jedzenie maz u mnie za darmu bez problemu.A Prace Tobie znajde w zamian za twoja dobra pomuc u mnie.Juz duzo Osobom tak pomoglem i bylo w pozondku.Szukam milego Kumpla ktury jest w pozondku i lubie dobrze pomagac i przede wsystkim pedansko muzi byc zrobiony.Szukam od zaraz i tylko na stale zalatwiam Pracy Tobie.Prosze zadne Alkoholikow,tylko po dobrej pracy bez problemu mozna sobie wypic ze mna piwo lub drinka.Pozdrawiam milo z Niemiec Tomasz. zadzon prosze szybko,TYLKO mniejsze na jednej Ooby.0049-172-2385670

Email:  insider_nrw@web.de.XYZ

poszukiwane opiekunki na zastępstwo (05.28.2014) wykasuj 8428

  Zostań opiekunką!! Praca na zastępstwo Medwork24 pilnie poszukuje pań z całej Polski zainteresowanych pracą na stanowisku opiekunka osób starszych w Niemczech. Mamy oferty z różnych stron Niemiec Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i niepalące (nie jest to warunek konieczny), cierpliwe, wyrozumiałe i gotowe do wyjazdu. stawki od 850-1300euro! Zależne od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia w opiece. Mile widziane referencje, ukończone kursy. Szansa dla pielęgniarek, fizjoterapeutów, osób z doświadczeniem przy rodzinie. Oferujemy bardzo dobre warunki: umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), wynagrodzenie do 1200 euro na rękę, zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, terminowość wypłat, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, pracę w miłej atmosferze wyslij nam Twoje cv na email: cv@medwork24.pl

Email:  cv@medwork24.de.XYZ

Małżeństwo szuka Pracy Opieka prowadzenie domu inne oferty Meżczyzna zna biegle Niemiecki,,,, (05.28.2014) wykasuj 8427

  Małżeństwo 47 i 51 lat szuka pracy, Mężczyzna zna Bardzo dobrze język Niemiecki i szwajcarski ponad 20 letni pobyt w Niemczech. Niemiecki numer podatkowy, prawo jazdy, kat. b Niemieckie .Duże, doświadczenie w handlu detalicznym, 10 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszym z różnymi schorzeniami i chorobami, wieloletnia praca w handlu w Niemczech, sprzątanie hoteli, kierowca busa, przy pracy w gospodarstwie rolnym, praca w sadzie, jako haus majster. Szukamy pracy tylko razem wszystkie poważne oferty Mamy samochód tel.0048724970799

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

z całej Polski Niemcy Opieka Wysokie zarobki (05.28.2014) wykasuj 8426

  Masz dość pracy za darmo?! Nasza oferta skierowana jest do osób, które chciałyby otrzymywać godziwe wynagrodzenie za wykonana pracę. Im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej zarabiasz! ALTEN CARE24 jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz potrzebującymi pomocy. ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Dbamy jak najlepiej o naszych podopiecznych jak i pracowników, którym oferujemy legalną pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Współpracujemy tylko z najlepszymi agencjami w Niemczech, gwarantujemy sprawdzone oferty pracy, ponieważ zależy nam na jak największym komforcie pracy naszych Opiekunów. OBOWIĄZKI: - codzienne czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze (pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, przygotowanie posiłków, podawanie lekarstw) - proste prace domowe OFERUJEMY: - jasne warunki zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie. Kwota jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia pacjenta - indywidualne podejście do każdego pracownika - zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - stałe wsparcie koordynatora (24 godziny na dobę) - dogodne terminy wyjazdu - bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie - bezpłatny dojazd do klienta - gwarantujemy bezpłatne kursy języka niemieckiego - ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) WYMAGANIA: - komunikatywna bądź dobra znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych - gotowość podjęcia pracy na min. 2 miesiące Sprawdź, czy nasze warunki CI odpowiadają! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszeniaopieka@gmail.com PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam." Tylko wtedy Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone! Powodzenia!

Email:  ogloszeniaopieka@gmail.com.XYZ

UBOJOWIEC – WIEPRZOWINA/WOŁOWINA (05.28.2014) wykasuj 8425

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: UBOJOWIEC – WIEPRZOWINA/WOŁOWINA Nr ref.: RZEŹ/05/14 Miejsce pracy: Francja ( okolice Tuluzy) Oferujemy: - Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, - Zakwaterowanie na koszt pracodawcy, - Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa+nadgodziny+dodatki), - Refundacja zjazdów do 200 euro kwartalnie, - Premie za dotrzymanie kontraktu 200 euro miesięcznie . Wymagania: - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( ubój wieprzowo-wołowy), - Mile widziane doświadczenie w uboju mieszanym - Dyspozycyjność do wyjazdu - Samodzielność, - Pracowitość. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com . W tytule maila proszę wpisać RZEŹ/05/14. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

uwaga oszust (05.28.2014) wykasuj 8424

  witam wszystkich poszukujacych pracy omijajcie biuro posrednictwa pracy z opola MULTIJOB NA DAMROTA GOSC OBIECUJE ZLOTE GORY A WYCHODZI JEDNO WIELKIE GOWNO TAK OSZUKAL WIELU LUDZI POBIERAL Z NASZEJ PENSJI PROWIZJE TO OSZUST I CWANIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Email:  jurek045@gmail.com.XYZ

Witam (05.28.2014) wykasuj 8422

  Szukam pracy jako opiekunka osób starszych .Niemiecki komunikatywny dobry.

Email:  girafa55@wp.pl.XYZ

Progressio24 zatrudni opiekunkę dla pani Christel z Hagen – stawka 1050 E na rękę (05.28.2014) wykasuj 8421

  Progressio24 zatrudni opiekunkę dla pani Christel z Hagen – stawka 1050 E na rękę Wymagania konieczne: doświadczenie w opiece oraz komunikatywna i dobra znajomość języka niemieckiego. Wyjazd 28 czerwca Miejsce pracy Hagen Pani Christel, 79 lat Hagen (160 cm Gewicht : 68 kg) Mieszka sama. Choruje na demencję i problemy ze słuchem – jest w sprawna i potrzebuje pomocy tylko przy kąpieli, nie ma problemów z trzymaniem moczu Kandydatom oferujemy: - stawki 1000-1050 E na rękę – zależności od znajomości języka niem. - legalną pracę, Ekuz, A1 - wypłata w Euro lub PLN - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie Nie pobieramy żadnych opłat!!! Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 72-920-49-36 poniedziałek - sobota, godz. 9 do 17 lub mailowy: iza.progressio24@wp.pl (proszę opisać swoje doświadczenie jako opiekunka osoby starszej, znajomość języka niemieckiego oraz podać koniecznie swój numer telefonu)

Email:  iza.progressio24@wp.pl.XYZ

Opiekunka w Niemczech (05.28.2014) wykasuj 8420

  Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Szukamy osób serdecznych, wrażliwych i wyrozumiałych, które są zdecydowane wyjechać za granicę oraz dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Oferujemy legalną pracę, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Wymagamy komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece – nie musi to być doświadczenie zdobyte za granicą, może to być opieka nad kimś bliskim. Mile widzine prawo jazdy. Stawiamy na uczciwość i wzajemne zaufanie. Zachęcamy do współpracy: Kontakt: Aneta Janus Herz 24 sp. z o.o. sp.k. Aleje Jerozolimskie 44, p. 312, 00-024 Warszawa Tel. (22) 433-62-13, Tel. kom. 507 025 230 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: aneta.janus@herz24.pl

Email:  aneta.janus@herz24.pl.XYZ

budowlanka (05.28.2014) wykasuj 8419

  wykonuje prace budowlane od fundametu po wykonczenie. mam 20 lat praktyki w uk od 3 lat. szukam powaznej oferty na terenie luton. tel- 07442335252

Email:  weronikaborowiak@hotmail.co.uk.XYZ

opiekunka osoby starszej – dla pani Christel – Niemcy Hagen (05.28.2014) wykasuj 8418

  Potrzebna opiekunka z dobrym językiem niemieckim, prawo jazdy, nie paląca Praca od ok.30 czerwca Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym. Pani mieszka sama, ma 79lat, ma demencje, jest chodząca, nie nosi pieluch. Obowiązki: dbanie o higienę podopiecznej(bez pieluch) pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, w kapielach gotowanie, sprzątanie. Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym. Pani nie paląca, z prawo jazdy. Kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie od 1050 do 1100 Euro na rękę - odprowadzane składki ZUS i EKUZ - legalną pracę (dokument A1) - elastyczne wyjazdy - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie - wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech Nie pobieramy żadnych opłat. Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek - piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

Berlin- mieszkaniówka (05.28.2014) wykasuj 8417

  Serdecznie zapraszam do współpracy dziewczyny 18-35 lat. Masz ochotę spróbować czegoś nowego? Jesteś otwarta na propozycje i chcesz dobrze zarabiać? Gwarantuję dyskrecję, miłą atmosferę, pomoc na starcie, zakwaterowanie itp. Mile widziane dziewczyny z doświadczeniem jak i te całkiem nowe w branży. Zadzwoń- porozmawiamy być może to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! 004917625958427 Odpowiem na każdy telefon bądź sms. Pozdrawiam

Email:  alternatywaberlin@interia.pl.XYZ

Wyrabiamy Dokumenty Na Zamówienie (05.28.2014) wykasuj 8416

  Wykonujemy dokumenty Dowody Osobiste Legitymacje Prawo Jazdy w 100% legalne jestes zainteresowany dokumentem to napisz... dokument24@interia.pl

Email:  dokument24@interia.pl.XYZ

szkolenia, ogsługa bhp (05.28.2014) wykasuj 8415

  Ośrodek Szkolenia i Usług #SafeWork# Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie:  wykonywania zadań służby bhp zgodnie z art. 237 kp. specjalista ds BHP z zewnątrz ( tzw.outsorcing )  prowadzenia szkoleń bhp, ppoż., na przewóz zwierząt dla ubojowych i innych wg zlecenia pracodawcy,  wykonujemy akredytowane pomiary czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy: oświetlenie, hałas, wentylacja, drgania, zapylenie, chemia itp. (szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny),  innych usług wg potrzeb zleceniodawcy, np. opracowanie dokumentacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, sprawozdania z ochrony środowiska. Oferuję dyspozycyjność oraz duże doświadczenie w tej branży. zapraszamy do współpracy mgr inż. Krzysztof Sękowski Specjalista ds. BHP

Email:  bhp_safework@onet.pl.XYZ

Pielęgniarka/Położna (05.28.2014) wykasuj 8414

  Nasz klient - jeden z największych dostawców kompleksowych usług medycznych posiadający obecnie 14 placówek medycznych w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Bahrajnie poszukuje osób na stanowisko: Pielęgniarka/Położna Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Arabskie Nasze oczekiwania od kandydatów: - min. 5-letniego doświadczenia w zawodzie (preferowane: pediatria, położnictwo, intensywna terapia) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Opis warunków pracy: - 12-godzinny system pracy, - 40 godzin pracy tygodniowo, - duża ilość szkoleń i treningów, - praca w międzynarodowym środowisku Oferujemy: - 2-letni kontrakt (z możliwością przedłużenia), - atrakcyjne wynagrodzenie do 35 000 funtów rocznie (wolne od opodatkowania), - bezpłatny transport lotniczy na miejsce zatrudnienia, - darmowe zakwaterowanie oraz dowóz do i z miejsca pracy, - raz do roku darmowy bilet do Polski na urlop, - 40 dni płatnego urlopu w ciągu roku, - bezpłatna opieka medyczna, - 7-dniowy urlop edukacyjny Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o rejestrację na stronie www.lkk.pl (zakładka Oferty pracy). Mile widziane CV w języku angielskim.

Email:  s.kubicka@lkk.pl.XYZ

Wyjedz zagranicę - bezpieczna i pewna praca! (05.28.2014) wykasuj 8412

  Chcesz wyjechać do pracy Niemczech, ale nie wiesz jak załatwić formalności? Znasz j.niemiecki? Masz doswiadczenie w opiece? Zatrudnij się w SENIOVITA! Dopilnujemy wszelkich formalności, zagwarantujemy opiekę na miejscu + zakwaterowanie i wyżywienie! Z nami masz gwarancję bezpieczeństwa oraz pewnej, sprawdzonej pracy! PRACA W OPIECE CZEKA ! DZWON: 22 266 01 96 lub 58 66 77 081 (82) lub pisz opieka@seniovita.pl

Email:  opieka@seniovita.pl.XYZ

Praca dla murarza w Mühlhausen/Thüringen (05.28.2014) wykasuj 8411

  Praca od zaraz dla 2 murarzy i 2 pracowników budownictwa betonowego na 4 miesiące. 40 godz., 5 dni w tyg., możliwość nadgodzin. Wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/h Zakwaterowanie 6km od miejsca pracy, dojazd własnym autem Wymagania: -doświadczenie -możliwość wyjazdu własnym autem -minimum 1 osoba z komunikatywna znajomością niemieckiego Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: http://www.pracaniemcy.info lub przesłanie swojego CV drogą elektroniczną praca@arpro.pl Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o.o. Arpro nr. wpisu 7151 Oferta pracy tymczasowej.

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

Firma Curaform zatrudni opiekunke do opieki w Stetten (05.28.2014) wykasuj 8410

  Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNYCH: Pan, 78 lat, 80 kg/ 175 cm Pani, 76 lat, 60kg/165cm Pan: demencja, inkontynencja. Pani: po wylewie, lewostronnie sparaliżowana, współpracuje przy dźwiganiu, inkontynencja. Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w mieszkaniu (100 m2), 4 pokoje. Dla opiekunki osobny pokój z toaletą, Tv z polskimi kanałami, Flatrate. OBOWIĄZKI: Pielęgnacja ciała. Pomoc przy prysznicu, myciu zębów, wc ,ubieraniu i rozbieraniu, golenie. Nadzór nad podawaniem leków. Gotowanie, mycie naczyń, prasowanie, sprzątanie, zakupy, spacery. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece. Pani wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym, niepaląca. LOKALIZACJA: Stetten ( 20 km od Memmingen) TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od 04.06.2014r. Kontakt: s.garbacz@curaform.pl 796 908 300/ 32 3393105

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

opiekunka osoby starszej Niemcy koło Köln (05.28.2014) wykasuj 8409

  Progressio24 - Potrzebna jest opiekunka z komunikatywnym językiem niemieckim, niepaląca. Podopieczna ma problemu z poruszaniem, Osteoporozę,Reumatyzm Tel. 957475361 i 536182612 Kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - legalną pracę - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego - opłacanie składki ZUS - bezpieczne, sprawdzone miejsca pracy - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie - pomoc i wsparcie naszej konsultantki w czasie pobytu Niemczech Do obowiązków należą: -proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) Zatrudniamy też opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego (poziom prostych zdań) – proponujemy stawki 800-900 E na rękę Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

Praca dla ślusarza przemysłowego w Dinklage, Niedersachsen (05.28.2014) wykasuj 8408

  Renowacja, naprawa maszyn i urządzeń. 6 miesięczny okres próbny. Praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin, możliwość nadgodzin. Wynagrodzenie: 12,50 Euro brutto/h. Pomoc w znalezieniu mieszkania. Wymagania: -doświadczenie odnośnie konserwacji, spawania, elektroniki, pneumatyki -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -gotowość na prace samodzielna jak i w zespole -gotowość na prace gdy jest potrzeba naprawy urządzeń poza czasem pracy Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: http://www.pracaniemcy.info lub przesłanie swojego CV drogą elektroniczną praca@arpro.pl Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

supergalaxyloann@gmail.com (05.27.2014) wykasuj 8407

  Czy potrzebujesz inwestora ? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowych lub osobistych ? Dajemy pożyczki do jakiejkolwiek osoby lub firmy w potrzebie kredytu na 3 % stopy procentowej rocznej . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail : supergalaxyloann@gmail.com UWAGA : Napastnik odpowiedź tylko na ten email : supergalaxyloann@gmail.com

Email:  supergalaxyloann@gmail.com.XYZ

Szukam opiekunów osób starszych (05.27.2014) wykasuj 8405

  PEWNA I LEGALNA PRACA W NIEMCZECH! ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Opiekunka Osób Starszych – ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: • gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach • proste prace domowe Wymagania: • znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką • zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy • elastyczne terminy i zasady wyjazdów • bezpłatny dojazd do klienta • ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) • pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV bądź numeru telefonu na adres monika.altencare24@gmail.com

Email:  monika.altencare24@gmail.com.XYZ

z całej Polski! Niemcy Opieka !!Wysokie zarobki (05.27.2014) wykasuj 8403

  Masz dość pracy za darmo ?! Nasza oferta skierowana jest do osób, które chciałyby otrzymywać godziwe wynagrodzenie za wykonana pracę. Im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej zarabiasz! ALTEN CARE24 jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz potrzebującymi pomocy. ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Dbamy jak najlepiej o naszych podopiecznych jak i pracowników, którym oferujemy legalną pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Współpracujemy tylko z najlepszymi agencjami w Niemczech, gwarantujemy sprawdzone oferty pracy, ponieważ zależy nam na jak największym komforcie pracy naszych Opiekunów. OBOWIĄŻKI: - codzienne czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze (pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, przygotowanie posiłków, podawanie lekarstw) - proste prace domowe OFERUJEMY: - jasne warunki zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie. Kwota jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia pacjenta - indywidualne podejście do każdego pracownika - zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - stałe wsparcie koordynatora (24 godziny na dobę) - dogodne terminy wyjazdu - bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie - bezpłatny dojazd do klienta - gwarantujemy bezpłatne kursy języka niemieckiego - ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) WYMAGANIA: - komunikatywna bądź dobra znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych - gotowość podjęcia pracy na min. 2 miesiące Sprawdź, czy nasze warunki CI odpowiadają! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszeniaopieka@gmail.com PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam." Tylko wtedy Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone! Powodzenia!

Email:  ogloszeniaopieka@gmail.com.XYZ

Praca dla kelnera (05.27.2014) wykasuj 8402

  Praca dla kelnera z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego. W zaleznosci od doswiadczenia praca w Al’Carte albo przy bufecie. Rodzinnnie prowadzony hotel, o podwyzszonym standardzie. Opieka polskojezycznego koordynatora. Osoby zainteresowane prosze o kontakt: info@hoga-personalservice.de

Email:  w.lamboj@wp.pl.XYZ

Praca dla ELEKTRYKA (05.27.2014) wykasuj 8401

  Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.     Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY Miejsce pracy: Niemcy, Kirchheim/Teck, Ravensburg, Fulda, Nr referencyjny: B/02/IE Obowiązki: - Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych - Prace elektryczne, doprowadzenie podłączeń elektrycznych - Podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń, maszyn przemysłowych - Podłączanie szaf sterowniczych - Montaż przewodów według rysunku technicznego Wymagania: - Doświadczenie w pracy w branży elektrycznej - Ważne uprawnienia SEP - Dobra znajomość j. niemieckiego - Chęć podjęcia pracy od zaraz - Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód Oferujemy: - Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych - Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy - Organizację przejazdu i zakwaterowania - Płatny urlop - Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - Dodatek świąteczny z okazji - Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny) www.walterfachkraft.pl Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

Email:  info@walterfachkraft.pl.XYZ

Opiekunki osób starszych Niemcy (05.27.2014) wykasuj 8400

  Opieka dla Seniora Roman Wollny prowadzi stały nabór opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - legalne, bezpieczne zatrudnienie, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, - pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem, - indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pobytu za granicą. Oczekujemy: - przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - doświadczenia popartego referencjami Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 519 421 903 (pn-pt w godz. 8.00-16.00) lub przesłanie swoich danych na adres e-mail: rekrutacja@opiekadlaseniora.eu Można również złożyć aplikację bezpośrednio na naszej stronie internetowej: www.opiekadlaseniora.eu Na sms-y nie odpowiadamy. Adres biura: Opieka dla Seniora Roman Wollny, ul. Eichendorffa 4/1, 46-020 Czarnowąsy (woj. opolskie)

Email:  info@opiekadlaseniora.eu.XYZ

Wakacyjny kurs języka niemieckiego -wakacje 2014 (05.27.2014) wykasuj 8399

  Wakacyjny kurs języka niemieckiego Start: 30.06.2014 Szkoła języków obcych exeprof zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Wakacyjny intensywny kurs języka niemieckiego to 150 godzin nauki. Zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku po 6 godzin lekcyjnych dziennie, przez 5 tygodni w godzinach 16:00-20:45. Materiały szkoleniowe otrzymasz gratis, płatności w ratach, bezstresowy sposób prowadzenia zajęć. Z nami ciężko jest się nie nauczyć! Masz pytania- zadzwoń tel. 600055660, 609461000, 914347041 Kontakt: exeprof ul. Mazurska 42, Szczecinie www.exeprof.pl email: biuro@exeprof.pl

Email:  joanna@exeprof.pl.XYZ

Opieka przy niemieckich Seniorach (05.27.2014) wykasuj 8398

  Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców. Uważamy, że najważniejsza jest długotrwała, owocna dla obu stron współpraca, dlatego dla naszych Opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę: • Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); • Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); • Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; • Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; • Kontrakty od 1 miesiąca do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; • Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy; • Atrakcyjne wynagrodzenie Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Rekrutację prowadzimy na terenie całej Polski! Kontakt: Aneta Janus Herz 24 sp. z o.o. sp.k. Aleje Jerozolimskie 44, p. 312, 00-024 Warszawa Tel. (22) 433-62-13, Tel. kom. 507 025 230. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: aneta.janus@herz24.pl Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych do legalnej pracy w Niemczech!

Email:  aneta.janus@herz24.pl.XYZ

rzeźnik/ wykrawacz (05.27.2014) wykasuj 8396

  Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowiska: Rzeznik \wykrawacz Oferujemy: * legalne zatrudnienie na terenie Wielkiej Brytanii * atrakcyjne wynagrodzenie * przelot zapewniony przez pracodawcę, * zakwaterowanie * opiekę polskojęzycznego managera Wymagania * min 2 lata udokumentowanego doświadczenia * doświadczenie w rozbiorze mięsa wieprzowego lub baraniny * Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem Osoby zainteresowane proszę o cv na adres wykrawacz@wp.pl lub kontakt tel 058 621 16 40

Email:  wykrawacz@wp.pl.XYZ

Praca od zaraz dla opiekunek osób starszych w Niemczech (05.27.2014) wykasuj 8395

  Pflege mit Herzen 24 oferuje legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze: Opiekun/ka osób starszych Praca opiekuna/ki osób starszych skierowana jest do osób odpowiedzialnych, cierpliwych wyrozumiałych, wrażliwych na cierpienie innych osób i takich dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do wykonywanych przez siebie obowiązków. Zakres obowiązków opiekunki osób starszych zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz wymagań osoby podopiecznej. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Oferujemy: legalne zatrudnienie stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu pomoc w przygotowaniu wyjazdu bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy zwrot kosztów podróży nie pobieramy żadnych prowizji Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres kamila.gos@pmh.info.pl lub kontakt pod numerem: 508624675

Email:  kamila.gos@pmh.info.pl.XYZ

Praca dla chcących osiągnąć sukces (05.27.2014) wykasuj 8394

  Zostań dystrybutorem FM Group ! Poznaj korzyści finansowe płynące ze sprzedaży produktów FM Group ! W ofercie firmy znajduje się 150 zapachów perfum w najlepszych nutach zapachowych oraz wiele innych produktów perfumowanych w tych samych nutach zapachowych co perfumy, ponadto produkty make up – kosmetyka kolorowa do makijażu dla kobiet i produkty chemii gospodarczej dla domu którzy wszyscy na co dzień używamy sprzątając kuchnie , salon łazienkę. Bezpłatna rejestracja! Zarabiasz na sprzedaży produktów ponad 40 %! Kupujesz produkty dla siebie taniej Brak minimalnej kwoty zamówienia Brak kar za nie złożenie zamówienia- zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz Masz nielimitowany czas pracy i zarobki Zapraszając znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla nowych dystrybutorów nagrody w programie „Na dobry początek” a w nim produkty o wartości do 110 zł ! Jesteś zainteresowany , masz pytania ? Chętnie udzielę szczegółowych informacji. gg 44605130 ; e- mail slawek403@poczta.onet.pl

Email:  slawek403@poczta.onet.pl.XYZ

Dekarz, pomocnik dekarza, hydraulik - czeladnik, pomocnik hydraulika (05.27.2014) wykasuj 8393

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży budowlanej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Dekarz, pomocnik dekarza, hydraulik - czeladnik, pomocnik hydraulika na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Dolna Saksonia, 11 km od Osnabrueck Praca od: zaraz na ok. rok Czas pracy: 8.5h dziennie, 5 dni w tygodniu Możliwość pracy dla 10 osób! W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowiskach Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Mile widziane prawo jazdy kat. C Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Dobra kondycja fizyczna Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od kwalifikacji) Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta   Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: produkcja@praca-pws.pl, W tytule wiadomości prosimy podać nr.ref. N/1405/A05/05/DH APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Praca w gastronomi i jako kelner/-ka. (05.27.2014) wykasuj 8392

  5 dni w tyg., zakwaterowanie za darmo. Wynagrodzenie 8,86 €/h brutto Przy 210 godz. miesięcznie możliwość zarobku 1500 Euro netto. Wymagania: -komunikatywna znajomość niemieckiego -zaświadczenie odnośnie ze osoba sie uczy -doświadczenie w pracy w gastronomi Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: http://www.pracaniemcy.info lub przesłanie swojego CV drogą elektroniczną praca@arpro.pl CV koniecznie ze zdjęciem. Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o.o. Arpro nr. wpisu 7151.

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com