Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica, granica

Odwiedź stronę Polki.com!     Odwiedź stronę PolishForums.com! 
Pokojówka + pralnia - 15km od Düren (05.13.2014) wykasuj 8092

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę na terenie Niemiec w charakterze: Pokojówka + pralnia Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Nadrenia Północna-Westfalia, 15km od Düren Praca od: czerwca do 30.11.2014 Czas pracy: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Komunikatywna znajomość j. niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 900 euro netto Zakwaterowanie: pokój 1 lub 2-osobowy w domu pracowniczym obok hotelu Wyżywienie: śniadanie i ciepły posiłek w dniach pracy + napoje Pełen pakiet socjalny Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl W tytule wiadomości prosimy podać nr.ref. N/1405/B01/12/P APLIKACJE BEZ PODANIA NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Opieka nad kobietą – 66780 Rehlingen-Siersburg– Niemcy (05.13.2014) wykasuj 8091

  HR Work Force ( APT 8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osoby do opieki dla naszego klienta w Niemczech. Na okres – 21.05.2014 – 21.07.2014 Kobieta – 84 lata, 153 cm ok. 45 kg, mieszka w domu jednorodzinnym. Ma lekkie problemy z chodzeniem, porusza się z balkonikiem. Umysłowo jest sprawna. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: - pomoc przy czynnościach higienicznych, - wsparcie przy ubieraniu i rozbieraniu, - prowadzenie domu Rodzina gwarantuje oddzielny w pełni umeblowany pokój, łazienka jest wspólna, można korzystać z telefonu. Czas wolny – 3 godziny dziennie.. Zapewniamy: legalne zatrudnienie – umowa o prace zapewniamy ubezpieczenie, opłacamy składki ZUS zarobki od 4000 tys. złotych zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego zwrot kosztów dojazdu – ok. 100 Euro nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika zatrudniamy osoby z terenu całej Polski wyjazdy 2-3 miesięczne lub dłuższe Wymagania: przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi dyspozycyjności do wyjazdu na 2 miesiące lub dłużej mile widziane prawo jazdy Aplikacje CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail lub prosimy o kontakt telefoniczny. Kontakt: Agencja Pracy Tymczasowej HR Work Force Nr certyfikatu 8948 tel.0-71/343-12-28 e-mail: niemcy@hrworkforce.pl Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email:  niemcy@hrworkforce.pl.XYZ

Poszkuje tłumaczki (05.13.2014) wykasuj 8090

  Poszukuję osoby do przetłumaczenia papierów z j.niemieckiego na j.polski z Essen zapłacę. Mój nr telefonu +4915216851885 z góry dziękuję.

Email:  renia4472@wp.pl.XYZ

Poszukuje pilnieślusarzy (05.13.2014) wykasuj 8089

  Agencja Pracy Amos-Services s.r.o ( oddział w Polsce ) nr certyfikatu 4681 poszukuje dla naszej bazy ŚLUSARZY Obowiązki : - prace ślusarskie ( łączenie, składanie blach ) -produkcja ogrodzeń, więzb dachowych - przygotowanie materiałów pod montaż Wymagania : - staż min. 4 lata - metoda MIG MAG - znajomość rysunku technicznego - znajomość języka francuskiego będzie mile widziana ( podstawowy-techniczny) Oferujemy : - pracę na terenie Francji - atrakcyjne wynagrodzenie - ubezpieczenie - darmowe zakwaterowanie Kontakt e-mail : amos-services@o2.pl tel. (+48) 533 866 118 , (+48) 788 564 136

Email:  amos-services@o2.pl.XYZ

Trener MS Office (05.13.2014) wykasuj 8088

  Centrum Doradczo-Szkoleniowe dostarcza swoim klientom profesjonalnych usług w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pośrednictwa pracy. Jakość prowadzonych usług szkoleniowych ma dla nas ogromne znaczenie, stawiamy na praktyczne rozwiązania oraz warsztatowe prowadzenie zajęć. W ramach nowego Projektu UE nawiążemy współpracę z Trenerem MS Office (Word Excel, PowerPoint). Oczekujemy: - wykształcenie wyższe - udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - wysoka kultura osobista i charyzma Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: praca@cds.gdynia.pl. W temacie prosimy wpisać: Trener CDS. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 Nr 101 poz. 926). Oświadczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email:  praca@cds.gdynia.pl.XYZ

Mechanik samochodów ciężarowych (Irlandia) (05.13.2014) wykasuj 8087

  Lokalizacja: Irlandia (Limerick) Stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych Agencja Zatrudnienia Solid Service Flexwork (nr rej. 10692) poszukuje dla stabilnego kontrahenta w Irlandii pracowników na następującym stanowisku: MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (Mercedes Benz) Opis oferty: Rekrutacją mechaników samochodowych zajmujemy się od 2005 roku. Oferujemy pracę w norweskich oraz irlandzkich serwisach. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowie o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcami. Zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę konsultanta przez cały okres pobytu w Irlandii Wymagania: Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne kierunkowe. Doświadczenie w samodzielnych naprawach samochodów ciężarowych: MERCEDES. Szkolenia zawodowe odbyte w autoryzowanych serwisach (potwierdzone dyplomami lub wpisami do książeczek serwisowych). Doświadczenie w naprawach mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych oraz w diagnostyce. HGV license – prawo jazdy kat. C. Doświadczenie w naprawach naczep. Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - niezbędne, aby porozumieć się na miejscu ze współpracownikami oraz pracodawcą. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (od 11,50 do 14,50 euro/h) oraz pakiety socjalne. Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo: 40h/tyg. Czas zatrudnienia: czas nieokreślony Zapewniamy zakwaterowanie – na koszt pracownika. Osoby, które spełniają wymagania prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy w temacie wpisując: „Mechanik samochodów ciężarowych –Mercedes Benz- Irlandia - imię nazwisko”. Kontakt: e-mail: agency@solidservice.pl www.solidservice.pl Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Email:  praca@solidservice.pl.XYZ

Praca dodatkowa przez Internet (05.13.2014) wykasuj 8086

  Poszukujemy kreatywnych osób, które chciały by zarobić dodatkowo przez Internet. Praca głownie w domu. Wymagania: W naszej pracy nie wymagamy doświadczenia. Mile widziane są osoby, które są konsekwentne w działaniu i systematyczne. Praca kilka godzin dziennie. Jeśli posiadasz komputer to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Oferujemy: - ciekawą pracę w zgranym zespole - samodzielność - system szkoleń online - niezbędne materiały do pracy PROSIMY NIE WYSYŁAĆ CV, SZCZEGÓŁY NA www.abc-work.pl/alewokal

Email:  a.kalwarowska@gmail.com.XYZ

Opiekunka Os. Starszych w Niemczech -atrakcyjne warunki pracy (05.13.2014) wykasuj 8084

  Avoria, renomowana Agencja Pracy Tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 9628) z wieloletnim doświadczeniem na rynku, ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Gwarantujemy: - stabilne i w legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - terminową wpłatę wynagrodzenia - od 950 do 1300 euro netto/miesiąc (plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunki i rodziny) - pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ) - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - długość wyjazdów od 1 miesiąca wzwyż, z możliwością zaplanowania urlopu - szeroki wybór sprawdzonych ofert na terenie całych Niemiec, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań opiekunów oraz terminu ich dyspozycyjności Wymagania: - minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie) - pogodne usposobienie oraz życzliwość wobec podopiecznego NIE POBIERAMY OD KANDYDATÓW ŻADNYCH PROWIZJI Kontakt: mail: praca@avoria.pl tel.: 32 770 00 02 kom.: 532 747 076, 533996920 www.avoria.pl Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na mail lub kontakt telefoniczny.

Email:  praca@avoria.pl.XYZ

PRACA DLA KUCHARZY WE FRANCJI (05.13.2014) wykasuj 8083

  Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta – dobrze prosperującej, włoskiej restauracji, poszukuje Pracowników na stanowisko: KUCHARZ Miejsce pracy: Francja (Tours, Bourges, Vendome) Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przygotowywanie dań ciepłych (mięsnych i rybnych), sałatek, dań kuchni włoskiej. Jeśli: posiadasz wykształcenie kierunkowe jesteś osobą samodzielną i zaangażowaną w wykonywaną pracę posiadasz doświadczenie i stale chcesz się uczyć, podnosić swoje kwalifikacje jesteś dyspozycyjny do wyjazdu znasz język francuski i chcesz go dalej rozwijać – szukamy właśnie Ciebie! Możemy zaoferować: legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1) pracę od zaraz u sprawdzonego Klienta możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, posiłek w ciągu dnia pomoc przy organizacji wyjazdu Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości KUCHARZ/FRANCJA/2014 na adres mailowy: rekrutacja(małpa)jobsplus.pl W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 12 352 13 52 Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

Email:  rekrutacja@jobsplus.pl.XYZ

CNC-Frezer/Programista (05.13.2014) wykasuj 8082

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży produkcyjnej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: CNC-Frezer/Programista na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Badenia - Wirtembergia, 40 km od Memmingen Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 8-10h/dziennie, 5-6 dni pracujących w tygodniu W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Obowiązki: Samodzielne pisanie programów, programowanie i zbrojenie CNC Znajomość programowania maszyn: Deckel Dialog 3-11, Haas VF Mini Mill, Mikron VCE-Haas Znajomość programów: Siemens810 D i Haas Umiejętność procesu toczenia Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku – wymóg konieczny Wykształcenie kierunkowe Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 10-15 euro brutto/godz. (wynagrodzenie zależy od umiejętności i kwalifikacji) Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Pełen pakiet socjalny Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu   Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: produkcja@praca-pws.pl, W tytule wiadomości prosimy podać nr.ref. N/1405/D01/05PR APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Ślusarz/Monter konstrukcji stalowych (05.13.2014) wykasuj 8081

  Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko: Ślusarz/Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: południowo-zachodnia część Niemiec ok. Freiburga Opis pracy: - przygotowanie materiału np. gięcie, cięcie, nitowanie, spawanie, itd. - składanie elementów metalowych (praca z rysunkiem technicznym) - montaż konstrukcji stalowych - stawianie hal od podstaw + kosmetyka - montaż fasad szklanych i aluminiowych Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego - wykształcenie kierunkowe w branży ślusarskiej - doświadczenie na w/w stanowisku - własny samochód (dojazd w zakresie pracownika) - umiejętność pracy z rysunkiem technicznym Mile widziane: - grupy 2 osobowe - umiejętność spawania Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie - umowę o prace na warunkach niemieckich - długoletnie kontrakty - pełny pakiet socjalny - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com. W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SLU/MKS/DE/2014

Email:  niemcy@euro-labora.com.XYZ

OPIEKA OSOB STARSZYCH (05.13.2014) wykasuj 8080

  Zastapie kogos w opiece na 2 lub 3 tygodnie ,znam jezyk niemiecki ,mam doswiadczenie.

Email:  lalunia2162@wp.pl.XYZ

Opiekunka do Seniorki w Hamburgu od 20.05 (05.12.2014) wykasuj 8078

  Do Seniorki 88 lat z demencja ( zanikajaca pamiec krotka , pamieta tylko rzeczy z przeszlosci), spokona, pogodna lubi bardzo rozmawiac i spacerowac. Seniorka porusza sie samodzielnie przy rolatorze, pampersy, mieszka sama w malym mieszkaniu Hamburgu. Do dyspozycji opiekunki pokoj z nowym lozkiem i szafa. Telefon i internet. Wynagrodzenie 1400 Euro. Oczekiwania: - dzialnosc gospodarcza - komunikatywny - dobry jezyk nieniecki - doswiadczenie ( nowe miejsce) - NIEPALACA Prosze wejsc na strone: violettas-pflegeagentur24h.de nacisnac polska flage, wypelnic ankiete personalna.

Email:  violettas-pflegeagentur24h@t-online.de.XYZ

Szukam pracy (05.12.2014) wykasuj 8077

  Poszukuję pracy lub stażu.Jestem 20-letnią energiczną, pracowitą,sumienną dziewczyną. Potrafię pracować w grupie jak i osobno.Pracowałam w barze gastronomicznym przy obsłudze kasy fiskalnej,klienta,drobnej pomocy kuchennej oraz krótki okres jako kasjerka w supermarkecie. Interesuje mnie praca jako kasjer-sprzedawca,kelnerka,drobna pomoc kuchenna.Interesuje mnie również przyuczenie, staż.Posiadam książeczkę sanitarno-epidemiologiczną,prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.Czekam na propozycje, zainteresowanych proszę o kontakt. Siedlce i bliskie okolice.

Email:  tarkowska.agnieszka1994@gmail.com.XYZ

Opiekunka szukam Pracy Opieka ,prowadzenie domu inne oferty...= (05.12.2014) wykasuj 8075

  Mam 47 lat i wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech oraz Belgi jestem osobą pracowitą, wyrozumiałą na cierpienie i choroby, dbającą o porządek oraz czystość jestem osobą komunikatywną bez nałogów dobrze gotuje Słaba znajomość Niemieckiego ale dużo rozumiem Nie posiadam prawo jazdy Tylko poważne oferty Tel.0048668931547

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

szukam pracy (05.12.2014) wykasuj 8074

  szukam pracy prywatnie lub na dzialalnosc w miescie Besigheim.moj tel niem 15218048804,pol.607043004

Email:  beatqa40@wp.pl.XYZ

Małżeństwo szuka Pracy Opieka prowadzenie domu inne Prace-=- (05.12.2014) wykasuj 8073

  Małżeństwo 47 i 51 lat szuka pracy, Mężczyzna zna Bardzo dobrze język Niemiecki i szwajcarski ponad 20 letni pobyt w Niemczech. Niemiecki numer podatkowy, prawo jazdy, kat. b Niemieckie .Duże, doświadczenie w handlu detalicznym, 10 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszym z różnymi schorzeniami i chorobami, wieloletnia praca w handlu w Niemczech, sprzątanie hoteli, kierowca busa, przy pracy w gospodarstwie rolnym, praca w sadzie, jako haus majster. Szukamy pracy tylko razem wszystkie poważne oferty Mamy samochód Tel.0048668931547

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Sprzątaczka Biurowa (05.12.2014) wykasuj 8072

  Sprzątaczka Biurowa Zakres pracy: -sprzątanie pomieszczeń biurowych według wyznaczonego planu higieny obiektu, -praca od poniedziałku do piątku. Wymagania: -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -chęć do pracy, solidność i sumienność. -motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki Oferujemy: -umowę o prace, -stabilne zatrudnienie, -wypłatę wynagrodzenia do dnia 10 następnego miesiąca. Osoby zainteresowane mogą dostarczyć CV na adres: karolina.posrednik@gmail.com Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email:  karolina.posrednik@gmail.com.XYZ

----HEY DLA SEXY KOBIETY---- (05.12.2014) wykasuj 8071

  WITAM,zapraszam chetne Panie do wspolpracy na prywatne mieszkanie (nie jest to zawsze seks ,czesto masaze erotyczne i zabawa ),oferta skierowana do atrakcyjnych kobiet w wieku od 23-35 lat wazne zebys byla bardzo tolerancyjna, pewna siebie, spontaniczna .To nie jest agencja towarzyska.Ja jestem 29 letni GAYEM ktory poszukuje dziewczyne do wspolpracy razem ze mna .Robie to tez sam lecz szukam otwartej seksownej dziewczyny. Chetnie na dluzszy okres czasu bez zobowionzan i dzieci, zakwaterowanie zapewnione u mnie .Co do zarobkow my sami ustalamy stawki.Zadecyduj o swojej przyszlosci, jesli lubisz drogie kosmetyki ubrania i luksus.To to jest miejsce dla Ciebie . Mila atmosfera w prywatnym mieszkaniu ,nie musisz sie niczego obvawiac , a po pracy mozwliosc wspolnego spedzenia czasu przy drinku i milej muzyce.Prosze tyllko o powazne oferty kobiet zdecydowanych na wyjazd do niemiec od zaraz.Okolice blisko düsseldorf, kontakt pod nr. 00 49 172-2385670 p.s. nie odpowiadam na zadne glupie smsy lub widomosci czekam tylko na telefony Pozdrawiam

Email:  insider_nrw@web.de.XYZ

Poszukujemy opiekunke dla seniorów (05.12.2014) wykasuj 8070

  Poszukujemy pań do pracy w charakterze opiekunki osoby starszej Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą • pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Oferujemy: • legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1) • opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ) • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy • stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu • pomoc w przygotowaniu wyjazdu • oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy • zwrot kosztów podróży • nie pobieramy żadnych prowizji! Zainteresowane panie proszę o kontakt Marta 508 524 671 , martakuziel@wp.pl

Email:  martakuziel@wp.pl.XYZ

Operator wózków reachtruck (05.12.2014) wykasuj 8069

  Opis stanowiska: obsługa wózków widłowych typu Reachtruck w magazynie ze sprzętem elektronicznym, praca ze skanerem, przewożenie wózkiem przesyłek/zamówień między działami, zbieranie zamówień i inne prace magazynowe. Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe typu Reachtruck (prosimy zawrzeć skany uprawnień w formularzu), doświadczenie w obsłudze wózków Reachtruck (min. 2 lata), dobra znajomość języka angielskiego, brak wpisów do Krajowego Rejestru Karnego, prawo jazdy kat. B mile widziane, Oferujemy: pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego możliwość długoterminowej współpracy dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki pracę w miłej i przyjaznej atmosferze możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie opiekę polskich rezydentów. Informacje dodatkowe: W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/191517/0/1/) z załączonym CV w języku angielskim i spełniających wymagane kryteria. Do CV proszę dołączyć skan uprawnień na wózki typu rechtruck.

Email:  praca@twojaszansa.eu.XYZ

KREDYT OFERTA ====== ZGŁOSZENIE (05.12.2014) wykasuj 8068

  Witaj, Czy potrzebujesz kredytu, jeśli tak, to prosimy o kontakt z tym e-mail: (vehiclefinancesolutionplc@live.com) poprzez wypełnienie wniosku kredytowego poniżej: Formularz Wniosku o pożyczkę: 1) imiona i nazwiska: 2) Zawód: 3) Państwo: 4) Adres domu: 5) Telefon komórkowy: 6) Kwota potrzebna: 7) Czas trwania kredytu: 8) Cel kredytu: 9) Płeć: 10) Miesięczny dochód: 11) Data wynagrodzenia: Wrócić do mnie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, jeśli jesteś zainteresowany. Pozdrowienia, Pan Mike Kelly Kontakt e-mail: vehiclefinancesolutionplc@live.com

Email:  vehiclefinancesolutionplc@live.com.XYZ

Opiekunki osób starszych Anglia (05.12.2014) wykasuj 8067

  Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy wstanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy. Opiekunka osób starszych z prawem jazdy - miasto Oxford. Praca na terenie pięknego miasta Oxford w Wielkiej Brytanii. Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach. Wizyty trwają od 40 do 60 min. W tym czasie wykonuję się pracę zgodną z tzw. care plan. Do zadań należy pomoc w ubieraniu się, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków, podawanie leków itp. Pracodawca to firma która proponuję przyszłym pracownikom zakwaterowanie w mieście Oxford za 80 GBP na tydzień, dodatek do paliwa 30 pensów za mile, służbowe auto z możliwością użytkowania poza godzinami pracy, 5 dniowe szkolenia za które pracownik otrzymuję wynagrodzenie. Pracodawca oferuję 7,50 GBP na godzinę brutto. Możliwość pracy i zamieszkania w jednym z najpiękniejszych miast w Wielkiej Brytanii. Wymagania: - komunikatywny poziom j.angielskiego. - ważny paszport - pracowitość - prawo jazdy kat. B Praca od zaraz. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule Oxford

Email:  kontakt@cekal.pl.XYZ

Praca w Trójmiescie - Opiekunka Osoby Starszej lub Niepełnosprawnej (05.12.2014) wykasuj 8066

  Seniovita poszukuje opiekunek do pracy na terenie POLSKI - TRÓJMIASTO. Jestes pielęgniarką? Masz doświadczenie w opiece udkomuentowane referencjami? Ukonczylas kursy/szkolenia? Dzwon: 58 66 77 081 (082) lub 222660196 Pisz: opieka@seniovita.pl

Email:  opieka@seniovita.pl.XYZ

Poszukujemy opiekunkę do opieki nad Panią w Seefeld (05.12.2014) wykasuj 8064

  Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani, 83 lat, 73kg/155cm Pani: po wylewie, choruje na serce, wysokie ciśnienie, porusza się z rolatorem lub wózek inwalidzki. Warunki pobytowe: Pani mieszka sama w mieszkaniu 65 m2. OBOWIĄZKI: Pielęgnacja ciała. Pomoc przy prysznicu, myciu zębów, wc ,ubieraniu i rozbieraniu, golenie. Nadzór nad podawaniem leków. Gotowanie, mycie naczyń, prasowanie, sprzątanie, zakupy, spacery. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, niepaląca. Pani wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. LOKALIZACJA: Seefeld ( 35 km od Monachium) TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od 16.05.2014r. Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-105; kom. 796 908 300 mail: s.garbacz@curaform.pl

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

Poszukujemy opiekunki do opieki w Ettringen (05.12.2014) wykasuj 8062

  Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNYCH: Pan i Pani, 75 lat, 58kg/159cm Pani: po operacji kolana, ma wszczepiony sztuczny przegub, osteoporoza, zanik mięśni, cukrzyca. Porusza się na wózku inwalidzkim. Pan: w 2012 roku operacja baypassów, po udarze, nieco upośledzony ruchowo. Państwo oboje komunikatywny, sympatyczni. Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu (140 m2 ) są dwa koty, Opiekunka ma swój pokój z Tv. Jest Internet, Flatrate. OBOWIĄZKI: Pielęgnacja ciała. Pomoc przy prysznicu, myciu zębów, wc ,ubieraniu i rozbieraniu, golenie. Nadzór nad podawaniem leków. Gotowanie, mycie naczyń, prasowanie, sprzątanie, zakupy, spacery. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, mile widziane prawo jazdy. Pani wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. LOKALIZACJA: Ettringen ( 44 km od Augsburga) TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:od zaraz !!! Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-105; kom. 796 908 300 mail: s.garbacz@curaform.pl

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

Opiekunka do Seniorki potrzebna od 19.05 (05.11.2014) wykasuj 8060

  Do 91 letniej Seniorki, poruszajcej sie przy rolatorze , potrzebna opiekunka-towarzyszka od 19.05. Wynagrodzenie 1400 Euro. Seniorka niedoslyszaca, bardzo samodzielna ale potrzebuje pomocy przy ubieraniu sie i higienie osobistej. Chetnie rozmawia i spaceruje. Oczekiwania: - dzialnosc gospodarcza - komunikatywny - dobry jezyk niemiecki - doswiadczenie i referencje ( nowe miejsce) Prosze wejsc na strone: violettas-pflegeagentur24h.de nacisnac polska flage i wypelnic ankiete personalna

Email:  violettas-pflegeagentur24h@t-online.de.XYZ

xesQdxNdwRFrwHw (05.11.2014) wykasuj 8059

  hi good morning , this is vinod plsaee tell me how to enter travel reimbersement in tally. actually my OM went out side for company purpose.that time company paid 15000 advance, after tour OM gave me 25600 expense bill .i prepared a invoice to reimbersement of travel expense.but actually i dont know this transaction how to treat in tally .so plzzzzzzzzzzhelp me

Email:  pay8tk1u1lt@mail.com.XYZ

iluTJGMHnoz (05.11.2014) wykasuj 8058

  Dear Mr Mahendra,I have question.How to lkecod the transaction journal on the Telly 9 Silver, after I reviewed and reported that transaction. That step we need to avoid mistype on the date, for example I have already reviewed and reported january to september (Q3) and I want to fixing that report, except authorize by me. How do we do.? For your information my software Telly 9 silver Serial number:72xxxxxxxxNeed your Help Please urgent Best RegardJones

Email:  yqvpfnkcau0@hotmail.com.XYZ

KHPLhbfBvEvTQBaL (05.11.2014) wykasuj 8057

  hi Sir GooD after noon 1.Sir How To Enter the opening enirets in tally . pls give example 2. How To Give The Vouchers number In A Serial Like 1 2 3 4 etc. if I creat voucher .

Email:  24myx2ai@yahoo.com.XYZ

oLmwcrSBVkg (05.11.2014) wykasuj 8056

  You are a homeschooler!!! I am not good at fowloling a curriculm either. I have always gotten bored myself with textbooks! When you see a better way, it is hard to go back to status quo! It is boring because it doesn't work! I hope it wasn't Greenleaf Press....I LOVE their stuff!! It really is interesting to me!Living books are the best way to teach history in my opinion!

Email:  8q86nlgislb@mail.com.XYZ

praca - pakowanie czekolady (05.11.2014) wykasuj 8055

  WYJAZD DO PRACY 19.05.14 LINDT PRODUCENT CZEKOLADY POSZUKUJE DO PRACY PARY I SINGLI. Zapewnione 40 godzin tygodniowo (5x8h). Praca na terenie Niemiec w miejscowosci Berlin. Do pracownika obowiazkow bedzie nalezalo pakowanie czekolad do malych boksow. Wybranym kandydatom oferujemy • umowa o prace z Niemiecka firma Lindt. • atrakcyjne wynagrodzenie 8,50 euro netto. • mozliwosc rozwoju i awansu. • zorganizowany bezplatny transport. • bezplatny nocleg. • wyjazdy z Polski. Wymagania na stanowisku: • gotowosc do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech. • mozliwosc wyjazdu w parach. • znajomosc jezyka nie jest wymagana. • umiejetnosc pracy zespolowej. • zaangazowanie w wykonywana prace. • nastawienie na realizacje powierzonych zadan. • dbalosc o estetyke wykonywanej pracy, • dyspozycyjnosc OD ZARAZ !!! Wynagrodzenie w systemie brytyjskim co 7 dni. Kontrakt dostarczamy na adres klienta w ciagu 48/h od zlozenia telefonicznego wniosku i podaniu danych personalnych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po numerami telefonu: +44/778787 1108. Adres firmy:Adres: Friedrichstraße 142, 10117 Berlin, Niemcy www.lindt.de Informacje dodatkow: Podpisanie kontraktu w Polsce,przez urzad miasta lub przedstawiciela firmy. Dokumenty przygotowane sa przez adwokatow z godnie z prawem pracy. Uwaga zapewniamy prace osoba ktore sa 1000 % pewne na wyjazd. Prosimy bez zastanowienia sie nie kontaktowac ze wzgledu na ograniczony czas. Nie odpisujemy oraz nie kontrolujemy poczty e-mail. Tylko telefonicznie zarzadzamy decyzjami.

Email:  lindt@vp.pl.XYZ

poszukuję pracy (05.11.2014) wykasuj 8054

  Poszukuję pracy we Francji okolice Lyonu Chętnie zaopiekuję się osobą samotną starszą potrzebującą pomocy w domu jak pomoc w higienie sprzątanie zakupy spacerze Ale mogłabym również pracować na produkcji -sortowaniu -pakowaniu -Pracowałam na terenie Francji więc język francuski komunikatywny Jestem osobą energiczną umiem szybko pracować ,jestem odpowiedzialna Mój nr tel +48 503 982 218 Małgośka

Email:  piesekazorek100@wp.pl.XYZ

VLiBCDSTQEiJNsahGG (05.11.2014) wykasuj 8053

  Dear sir,if delma diesel camopny sale of diesel to al shariya camopny..& al shariya camopny paid the amount of delma diesel camopny .what debit & what credit sir,sir.. first i am entry in sales voucher f9.& receipt voucher f6 .sir finout the what debit & what credit sir ..please help me sir, .need your help urgent Reply sir,Best Regardniyaz ahmmed Thanking you.

Email:  zmp3od8ih5@yahoo.com.XYZ

fDsHwypZdiXGEczIJ (05.11.2014) wykasuj 8052

  Hello Naushad,Thanks for mentioning your query with Tally.erp 9 searil number.Please read my my response to your query as under :first you should calculate depreciation as per the rates you wish to chargedepreciation and should figured out the amount of depreciation.After than pass entries through Journal by debitingDepreciation and crediting respective assets account.To start a new accounting/financial year in Tally.erp 9just go to main menu of the Tally.erp 9 then press F2 andselect the year as 01.01.2011 to 31.12.2011 and it willcreate a new accounting year in your books of accountIn case you face further problem, please do revert back tous

Email:  959y002uklm@mail.com.XYZ

Pomagam polakom w zalatwieniu spraw w niemczech (05.11.2014) wykasuj 8051

  Zajmuję się tłumaczeniem i załatwianiem wszelkich spraw dotyczących Polaków w Niemczech. Witam serdecznie, Mieszkam w Niemczech od 26 lat,dlatego też język niemiecki jest mi bardzo dobrze znany w mowie, pisaniu i czytaniu. Pomagam przy całkowitym załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych i im podobnych wedle Państwa życzenia. Moje doświadczenie w tej dziedzinie jest niezwykle duże, gdyż pomogłem już bardzo wielu osobom prywatnym i rodzinom w dokonaniu tego pierwszego kroku na obczyźnie. Prawo niemieckie dla Polaków jest mi zatem dogłębnie znane, ponieważ jestem aktywny przy tego typu sprawach praktycznie na co dzień. Przykładowy zakres spraw: sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemczech; stałe zameldowanie,wymeldowanie,podanie o mieszkanie socjalne w Gminie; Karty kasy chorych dla Ciebie i rodziny (Ubezpieczenia zdrowotne);Wypełnianie i złożenie podania o KINDERGELD (Rodzinne) Rejestr, pisanie złożenie podania dla dzieci do Przedszkola, szkoły. W razie potrzeby mogę być również obecny na wstępnych rozmowach; Podania, Rejestracja Auta, przerejestrowanie, przepisanie dowodu rejestracyjnego, informacje dotyczącego polskiego prawa jazdy; sprawy w załatwianiu przeglądu Auta( Reperacja Warsztat zielona Euro plakietka)podania i tłumaczenia związane z prawem jazdy na Niemieckich warunkach; Pisanie i złożenie podania na kuroniówke i do urzędu pracy. W razie potrzeby mogę być obecny z daną osobą podczas rozmowy wstępnej; Założenie Konta bankowego w Niemczech itp. (Online Banking,Pay Pal,Giro Karte) e-mail: hilfeherz24@yahoo.de Handy: 01778879698 Sprawy dotyczące płatności indywidualnie na telefon lub e-mail

Email:  hilfeherz24@yahoo.de.XYZ

uJOPHwuBKxSFdZaofbtT (05.11.2014) wykasuj 8050

  there are times when it might be more appropriate to be ayounmons, in such cases, which I think are rare, the right thing to do might be to create one nickname that you use consistently for the reasons PC outlined.We recently had a really aggressive ranting ayounmons and then some other ayounmons postings that seemed to be of a completely different tone still we were never sure just how many people make up the posts left by ayounmons so I would agree that if you cannot face using your real name then create a handle and stick with it - there are some very cool and funny ones about!

Email:  tvsc4ot7l@yahoo.com.XYZ

yHZztnzNeWugeeFiPwJl (05.11.2014) wykasuj 8049

  Dear Mahendra, In my tally erp9, due to some problem in date(it was sionhwg 30 Jan 2011), one of the user had transfered the stock from one locatiobn to another location. I have given 3 day for backdate entry to the users. now whenever i start the tally erp 9 it show the 31 jan and Date of last entry shows 31 Jan. so my users are not able to open the entries made on 15 Jan.So, Is it possible to remove the last date entry?or how i can correct the last date entry to 15th Jan?Thanks in advance.Ishan Joshi

Email:  kya1k2ig9@hotmail.com.XYZ

qwKmabFpuCDhlFGcSf (05.11.2014) wykasuj 8048

  Sajid, I apprecaite your way to learn tally. I bveleie this is the correct way to learn an accounting software because its all a practical work experience and by reading materials/guidance note only one can never be able to learn tally.erp 9. Same thing I have express on this forum so many times.However question and solution should be in such a way that other reader also can get benefit of the same and can find the relevant topic/solution easily which unfortunately not possible through comments. So, I have created a forumPlease register there and we will go further there a long way to solve all the practical questions relating to tally.erp 9. I will be glad to assit you or anybody there

Email:  7tkejui3xm9@hotmail.com.XYZ

OsPCfDGAlv (05.11.2014) wykasuj 8047

  For some reason Netflix quitaly exelent, but Russion TV horrable. Sometime picture is OK, but after 3-5 minutes of watching the channel, picture quitaly became really bad. I'm using I-Phone HD adaptor with HDMI cable

Email:  j5go9wp1r@gmail.com.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com