Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica, granica

Odwiedź stronę Polki.com!     Odwiedź stronę PolishForums.com! 
Stolarz – Cieśla Szalunkowy (04.10.2014) wykasuj 7500

  INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Stolarz – Cieśla Szalunkowy Miejsce pracy: Francja Nr ref.: STO/FR/04/2014 Zadania : - Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie, - Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami, - Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna), - Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu, - Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach, - Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich. Wymagania : - Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ), - Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi), - Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości, - Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów), - Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku. - Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp. Mile widziane: - Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, - konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe , - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/04/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Małżeństwo do opieki (04.10.2014) wykasuj 7499

  Małżeństwo w wieku 50+ podejmie się pracy przy opiece osób starszych.Możemy zająć się parą lub pojedynczą osobą. Zajmiemy się gospodarstwem domowym:gotowaniem,sprzątaniem,robieniem zakupów,drobnymi pracami konserwacyjnymi,itp.Jesteśmy uczciwi,pogodni,pracowici,gospodarni,bez nałogów; mamy wieloletnie doświadczenie w opiece i prowadzeniu domu na terenie Niemiec oraz Polski,posiadamy samochód oraz referencje od rodzin niemieckich,język niem. kontaktowy.Jesteśmy gotowi podjąć pracę od sierpnia- września 2014. .Bardzo prosimy tylko o uczciwe i przemyślane oferty.Więcej informacji prześlemy na maila,kontakt 01tadeusz1957@wp.pl

Email:  01tadeusz1957@wp.pl.XYZ

Pokojowy/Pokojówka – od zaraz!!! (04.10.2014) wykasuj 7498

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pokojowy/Pokojówka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg , 40 km od Freudenstadt Praca: od zaraz na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia Czas pracy: 6 dni w tygodniu, 9h dziennie (praca w godzinach 8-17) Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Wysoka kultura osobista Chęć do pracy Zaangażowanie Brak nałogów Dyspozycyjność w CAŁYM proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 1100 euro netto miesięcznie Zapewnione zakwaterowanie: pokój jednoosobowy w hotelu Zapewnione pełne wyżywienie Pełen pakiet świadczeń socjalnych Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1404/Z01/03/P APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Oferty pracy dla opiekunek osób starszych 1400euro (04.10.2014) wykasuj 7496

  Drogie Opiekunki i Opiekunowie ! Miło nam poinformować, że nasza firma rozpoczęła intensywny nabór dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie od 1000 do 1400euro - na rękę + premię świąteczne -legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, -zwrot kosztów dojazdu do 150 Euro w obie strony, -premiujemy lojalność i dyscyplinę pracy rocznymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi, -atrakcyjne miejsca pracy - liczymy się ze zdaniem pracowników przy wyborze oferty opieki w Niemczech - Oferty z 80% rejonów Niemiec -2h wolnego każdego dnia oraz opieka polskiego koordynatora w Niemczech -pełne ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie NNW, i od odpowiedzialności cywilnej, -w 80% przypadkach dostęp do darmowego łącza telefonicznego do Polski oraz Internetu. Wymagamy: -Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego -Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi -Zgłoszenie do ZUS minimum miesiąc wstecz -Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości Kontakt: 789-096-215 biuro.rekrutacja24@gmail.com Zachęcamy Wszystkich uczciwych i rzetelnych kandydatów do nawiązania współpracy z naszą firmą. Uprzejmie dziękujemy Wszystkim za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z Kandydatami spełniającymi powyższe wymagania. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Email:  rekrutacja.perfektpflege24@gmail.com.XYZ

Poszukujemy opiekunek/opiekunów osób starszych w Niemczech . (04.10.2014) wykasuj 7495

  WEST-ARBEIT poszukuje osób chnych do pracy w charakterze opiekunek/opiekunów osób starszych. Proponowana przez nas praca jest LEGALNA I BEZPIECZNA. Gwarantowane wynagrodzenie od 900 do 1200 euro netto/miesiąc uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji. Zapewniamy umowę-zlecenia ,składki ZUS ( dokument A1),ubezpieczenie - EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego )oraz wsparcie i opiekę koordynatora w Polsce oraz Niemczech . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ,zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,doświadczenia w opiece( również nad członkami rodziny ),pozytywnego myślenia i cierpliwości . REKRUTACJĘ PROWADZIMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI! Nasza agencja wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10474. KONTAKT: ul.Kolejowa 10 B ,23-200 Kraśnik ,woj.lubelskie tel.81 822 85 82 , 605 863 434 , 504 920 609 biuro@west-arbeit.pl ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Email:  biuro@west-arbeit.pl.XYZ

Oferty pracy dla opiekunek osób starszych - 1400euro (04.10.2014) wykasuj 7494

  Drogie Opiekunki i Opiekunowie ! Miło nam poinformować, że nasza firma rozpoczęła intensywny nabór dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie od 1000 do 1400euro - na rękę + premię świąteczne • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • zwrot kosztów dojazdu do 150 Euro w obie strony, • premiujemy lojalność i dyscyplinę pracy rocznymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi, • atrakcyjne miejsca pracy - liczymy się ze zdaniem pracowników przy wyborze oferty opieki w Niemczech - Oferty z 80% rejonów Niemiec • 2h wolnego każdego dnia oraz opieka polskiego koordynatora w Niemczech • pełne ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie NNW, i od odpowiedzialności cywilnej, • w 80% przypadkach dostęp do darmowego łącza telefonicznego do Polski oraz Internetu. Wymagamy: • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Zgłoszenie do ZUS minimum miesiąc wstecz • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości Kontakt: 789-096-215 biuro.rekrutacja24@gmail.com Zachęcamy Wszystkich uczciwych i rzetelnych kandydatów do nawiązania współpracy z naszą firmą. Uprzejmie dziękujemy Wszystkim za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z Kandydatami spełniającymi powyższe wymagania. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Email:  rekrutacja.perfektpflege24@gmail.com.XYZ

OGRODNIK - ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO (04.10.2014) wykasuj 7493

  INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OGRODNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO Miejsce pracy: Francja Nr ref.: OGROD/FR/04/14 Zadania : - sadzenie drzew, krzewów, żywopłotów, roślin do « skalniaków », roślin płożących się w ogrodach, - układanie kamyczków ogrodowych, - podpieranie drzew palikami, - pokrywanie terenu trawą z rolki. Mile widziane: - obsługa minikoparki: przerzucanie, rozrzucanie ziemi, - tworzenie niewielkich sieci (wodnych, kanalizacyjnych), - tworzenie systemów nawadniających, - kładzenie płyt betonowych, - instalowanie bram i furtek, - prawo jazdy B+E. Wymagania : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - znajomość języka francuskiego – warunek konieczny, - brak nałogów, - motywacja do pracy we Francji, - wysoka kultura osobista - dokładność, precyzja, - odpowiedzialność. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - konkurencyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie na koszt Pracodawcy, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem, - kontrakt od wczesnej wiosny do końca roku - urlopy wakacyjne i świąteczne. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „OGROD/FR/04/14”. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Email:  rekrutacja.francja@interimax.com.XYZ

Zatrudnimy opiekunke/ opiekuna do opieki w Oldenburgu (04.10.2014) wykasuj 7492

  Poszukujemy Pana do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan, 73lata, 75 kg/183cm, Pełna demencja, Parkinson, inkontynencja. Podopieczny jest niespokojny, trzeba go pilnować by nie upadł. Warunki pobytowe: Pan mieszka sam w dużym domu, jest zamożny. Opiekun ma swój pokój. OBOWIĄZKI: Pielęgnacja ciała. Pomoc przy prysznicu, myciu zębów, wc ,ubieraniu i rozbieraniu. Nadzór nad podawaniem leków. Gotowanie, mycie naczyń, prasowanie, sprzątanie, wycieczki samochodowe, spacery, restauracje, gimnastyka. Wymagania: Pan z doświadczeniem w opiece, wyrozumiały i cierpliwy, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. LOKALIZACJA: Oldenburg TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: Pilne, od zaraz!!!!! Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-105; kom. 796 908 300 mail: s.garbacz@curaform.pl

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

Samodzielny Kucharz/Kucharka – land Bayern (04.10.2014) wykasuj 7491

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Samodzielny Kucharz/Kucharka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Bayern Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 5 - 6 dni w tygodniu/8 – 9 godzin dziennie W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Znajomość kuchni niemieckiej, międzynarodowej Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: ok. 1300 euro netto Zakwaterowanie: zapewnione Pełne wyżywienie Pełen pakiet socjalny Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl. W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1404/B02/04/K APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Potrzebna pozyczka (04.10.2014) wykasuj 7490

  Potrzebuje pomocy tzn.poszukuje pozyczki pozabankowej w wysokosci ok 10tyś.zł jestem czysty w bik i reszte instytucji nie brałem nigdy jeszcze zadnych pozyczek i kredytów mam 19lat i posiadam nie udokumentowane dochody.

Email:  malutki27.27@o2.pl.XYZ

opieka (04.10.2014) wykasuj 7489

  szukam pracy na zastepstwo do opieki starszych osób tylko na dwa tygodnie.okolice leverkusen ;kolonia itp w odrebach 100km .obecnie przebywam w niemczech dlatego te okolice .wyjechać moge od razu. obojetnie mi czy do babci czy do dziadka chodzi mi o szybki wyjazd na dwa tygodnie.znam niemiecki prawo jazdy i auto posiadam. tel. 517525908

Email:  nawhwt@wp.pl.XYZ

Larry Cole (04.10.2014) wykasuj 7488

  Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków, pomoc finansową? Oferujemy pożyczki na 3%, napisz do nas teraz larrymicrofinance@gmail.com z pełnych nazw, Kwota kredytu, pożyczki Okres, Kraj, Tel / Mobile.

Email:  larrymicrofinance@gamail.com.XYZ

Team leader - koordynator (Holandia) (04.10.2014) wykasuj 7487

  Lokalizacja: Holandia Branża: Recykling Holenderska agencja zatrudnienia Mc Do-it BV poszukuje osób do pracy w charakterze: Koordynator pracowników - teamleader Opis oferty: Praca w firmie recyklingowej jako koordynator grupy Polaków – wykonywanie tych samych obowiązków co zespół, koordynacja podległymi osobami, wprowadzanie nowych osób w środowisko pracy. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt między przełożonymi a pracownikami, dlatego warunkiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, a także umiejętności liderskie. Wymagania: Doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku (koordynator, team leader, lider zespołu). Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – sprawdzana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Prawo jazdy kat. B. Doświadczenie w pracy w magazynie, na produkcji lub w branży recyklingowej. Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe/doświadczenie jako order picker. Oferujemy: Stawka podstawowa brutto– 9.25 euro/h Euro netto/h. Zakwaterowanie z wyposażeniem. Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo: 40/tyg. Praca stała w oparciu o holenderską umowę o pracę. Opiekę polskiego konsultanta na miejscu. Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii. W tytule maila proszę wpisać: „Team leader – imię nazwisko”. Kontakt: e-mail: praca@solidservice.pl Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy McDoit B.V., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Email:  praca@solidservice.pl.XYZ

Poszukujemy Opiekunek Os. Starszych w Niemczech (04.10.2014) wykasuj 7486

  Avoria poszukuje kandydatów do legalnej oraz bezpiecznej pracy w charakterze Opiekun/ka Osób Starszych. Gwarantujemy: - wynagrodzenie: 950 do 1300 euro netto/miesiąc uzależnione od posiadanych kwalifikacji - stabilne i legalne zatrudnienie w oparciu o umowę (składki ZUS) - pakiet ubezpieczeń (dokument A1, karta EKUZ) - wsparcie i opieka koordynatora w Polsce oraz w Niemczech 24/h - dogodne i komfortowe formy dojazdu– bilet zakupuje firma - pełne i bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie. - szeroki wybór sprawdzonych ofert, dostosowanych do indywidualnych predyspozycji Oczekujemy: - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie) - pozytywnego i ciepłego usposobienia Organizujemy również intensywny kurs języka niemieckiego. PROWADZIMY REKRUTACJĘ W CAŁEJ POLSCE! Kontakt: praca@avoria.pl tel.: 32 770 00 02 kom.: 532 747 076, 533996920 Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr Certyfikatu Marszałka Województwa Śląskiego: 9628)

Email:  praca@avoria.pl.XYZ

Zatrudnimy opiekunki osób starszych w Niemczech-praca legalna!!! (04.10.2014) wykasuj 7485

  Zatrudnimy Opiekunki Osób Starszych do legalnej pracy w Niemczech! Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców. Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejsza jest długotrwała, owocna dla obu stron współpraca, dlatego dla naszych Opiekunek przygotowaliśmy kompleksową ofertę: • Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); • Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); • Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; • Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; • Kontrakty od 1 miesiąca do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; • Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy; • Atrakcyjne wynagrodzenie Wymagamy od Ciebie jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Rekrutację prowadzimy na terenie całej Polski! Kontakt: Aneta Janus Herz 24 sp. z o.o. sp.k. Aleje Jerozolimskie 44, p. 312, 00-024 Warszawa Tel. (22) 433-62-13, Tel. kom. 507 025 230, e-mail: aneta.janus@herz24.pl

Email:  aneta.janus@herz24.pl.XYZ

OPIEKUNKA SZUKA PRACY (04.10.2014) wykasuj 7484

  WITAM ,SZUKAM PRACY PRZY OPIECE JEDNORAZOWO LUB NA ZMIANĘ .(oferty prywatne)787753726

Email:  krystynasakowska1@wp.pl.XYZ

Praca dla opiekunek osób starszych (04.10.2014) wykasuj 7483

  Poszukujemy opiekunek osób starszych chętnych do pracy w Niemczech. Pracujemy w różnych regionach Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie (umowa zlecenie). Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w pracy. Mile widziane referencje. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny bądź mailowy (pn-pt 8-16) tel: 519 421 903 e-mail: rekrutacja@opiekadlaseniora.eu www.opiekadlaseniora.eu

Email:  rekrutacja@opiekadlaseniora.eu.XYZ

Radiolog (04.10.2014) wykasuj 7482

  EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje techników na stanowisko: Radiolog Miejsce pracy: Ingolstadt-Niemcy Opis stanowiska: - dopasowywanie odpowiedniej dawki promieniowania na potrzeby badania - odpowiednie zarządzanie dawkami radioaktywnymi - obsługa sprzętu medycznego (rentgen, tomograf komputerowy) - prowadzenie dokumentacji medycznej - zajmowanie się pacjentami podczas badań oraz terapii Wymagania: - doświadczenie zawodowe na stanowisku Radiolog - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie - uznany w Niemczech lub przetłumaczony przez Tłumacza Przysięgłego dyplom w zawodzie technik radiolog Oferujemy: - niemieckie warunki zatrudnienia - zakwaterowanie - pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne) - atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: RAD/2014/DE

Email:  niemcy@euro-labora.com.XYZ

Opiekunka do Pani w Monachium (04.10.2014) wykasuj 7481

  Opis zlecenia: STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wzrost: 1,54 Waga: 51 kg Wiek: 82 lat Podopieczna cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, demencję. Ma problemy z poruszaniem. Jest osobą raczej komunikatywną i aktywną. Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie. Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, towarzyszenie podczas spacerów, rozmowy, granie w gry, aktywne spędzenie czasu, zmiana pielucho-majtek jeśli zajdzie taka potrzeba. Praca w nocy raczej nie występuje, zawsze trzeba być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowe informacje: Czas wolny do ustalenia, minimum dwie godziny czasu wolnego dziennie. Możliwość również jednego pełnego dnia wolnego. Podopieczna ma dwie papużki faliste. Kontakt: Aneta Janus Herz 24 sp. z o.o. sp.k. Aleje Jerozolimskie 44, p. 312, 00-024 Warszawa Tel. (22) 433-62-13, Tel. kom. 507 025 230, e-mail: aneta.janus@herz24.pl Wymagania: Pani Niepaląca z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wyjazd jeszcze przed świętami!!

Email:  aneta.janus@herz24.pl.XYZ

Firma Curaform zatrudni doświadczoną opiekunke do opieki w Feldkirchen (04.10.2014) wykasuj 7480

  Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNYCH: Pani, 73 lata, 80 kg/160cm, Pan, 76l lat, 75 kg/ 178 cm. Pani: Po wylewie, na wózku inwalidzkim, jednostronnie sparaliżowana, pampersowana. Przychodzi pielęgniarka. Pan: Fizycznie sprawny, demencja. Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu (3 pokoje ). Opiekunka ma swój pokój. OBOWIĄZKI: Pielęgnacja ciała. Pomoc przy prysznicu, myciu zębów, wc ,ubieraniu i rozbieraniu. Nadzór nad podawaniem leków. Gotowanie, mycie naczyń, prasowanie, sprzątanie, spacery. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, lubiąca wiejskie klimaty, język NIEMIECKI w stopniu dobrym. LOKALIZACJA: Feldkirchen ( 12 km od Monachium) TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: Od zaraz ! Kontakt: 796 908 300/ 32 3393105

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

opiekunka osoby starszej – dla pani Gertrudy 1000E język mocny komunikatywny (04.10.2014) wykasuj 7478

  Oferta od 30 maja, miasto Hagen kolo Dortmund Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym. Pani chorująca na początkującą demencje potrzebuje opiekunki. Pani ma 98 lat i mieszka sama. Jest samodzielna, potrzebuje pomocy w kąpieli ale nie nosi pieluch. Obowiązki: dbanie o higienę podopiecznej (bez higieny intymnej), pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, sprzątanie, gotowanie, dbanie o dom Konieczna znajomość języka niemieckiego w mocnym komunikatywnym oraz udokumentowanie doświadczenie jako opiekunka Niemczech. Pni musi być nie paląca. Kandydatom oferujemy:, -wynagrodzenie 1000E - odprowadzane składki ZUS i EKUZ - legalną pracę (dokument A1) - elastyczne wyjazdy - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie - wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech Nie pobieramy żadnych opłat. Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek - piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

Opiekunka do 91 letniej Seniorki potrzebna od 12.04 (04.09.2014) wykasuj 7477

  Opiekunka potrzebna do Seniorka od 11.02. do 1.05 Wymagania: -komunikatywna jezyk niemiecki -dzialnosc gospodarcza -NIEPALACA Prosze wejsc na strone: violettas-pflegeagentur24h.de wypelnic ankiete personalna, dolaczyc zdjecie . Skontaktuje sie niezwlocznie.

Email:  violettas-pflegeagentur24h@t-online.de.XYZ

pakowanie produktow - solonych przekasek (04.09.2014) wykasuj 7476

  Praca od zaraz. Przy pakowaniu ekskluzywnych wyrobów solonych. Termin wyjazdu do pracy 15.04.2014. Czas pracy 8 godzin dziennie. Zakwaterowanie w Hostelu(pokoje 2.osb) w kazdym pokoju znajduje sie aneks kucheny, dostep wi-fi, lazienka. Praca znajduje sie w magazynach nowo otwartych w centrum Berlina. Adres Dyrekcji Firmy :Funny Frisch Snack und Geback Gmbh Aachener Str 1042. Fax:02214894-200 www.funny-frisch.de Ponizej przedstawiamy opisem dokladny proces oraz wymagania. Stanowisko: pracownik magazyny (pakowacz-pomocnik) Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Wynagrodzenie: 9,19 euro za godzine netto Opis pracy: Obowiazkiem pracownika bedzie pakowanie (wkladanie produktow) do opakowan kartonowych oraz naklejaniu kodow zgodnych z pakowanym produktem spozywczym. Wymagania: - brak nalogow(wymog pracodawcy), - gotowosc do podjecia pracy w ciagu najblizszych dni, - umiejetnosc pracy w grupie, - wysoka motywacja do pracy, - ukierunkowanie na cel, - dbanie o estetyke i starannosc powierzonych prac, - gotowosc do wyjazdu na okres minimum 90dni(ale preferujemy osoby gotowe do podjecia wspolpracy na stale, po okresie probnym). Oferujemy: - legalna umowa o prace podpisana bezposrednio z niemiecka firma, - atrakcyjne zarobki w wysokosci 9,19 euro za godzine, - mozliwosc rozwoju zawodowego i awansu, - zapewnione zakwaterowanie, - darmowy transport do pracy www.funny-frisch.de Kontakt:Rozmowa w jezyku Polskim Dariusz Betracki & Malgorzata Broniszewska & Lukasz Orlowski +44/7776791335 Dariusz B.-Kierownik D.S rekrutacji (adwokat-aplikant)-jezyk Polski Malgorzata Broniszewska Pracownik Administracyjny -jezyk Polski Lukasz Orlowski Kordynator/Kasjer-Jezyk Polski

Email:  company.de@op.pl.XYZ

PROSZE ----------------------CZYTAJ WSYSTKO DOKLADNIE I ZADZON DO MNIE (04.09.2014) wykasuj 7475

  MAM SUPER DOMEK TYLKO DLA CIEBIE OD-------ZARAZ------SZUKAM PRACOWITEGO FACETA PILNIE SZUKAM OD ZARAZ DO POMOCY PRZY BARDZO DUZYM OGRODZIE (((SPANIE I JEDZENIE ORAZ SUPER DUZY POKUJ DLA CIEBIE ZA DARMU))) PROSZE DOKLADNIE PRZECZYTAC WSYSTKO Hallo witam ,ja z Niemiec jestem i szukam pracowitego Faceta-lub Kumpla w wieku od 20 do 30 lat.Wazne jest bys se znal bardzo dobrze na Malowanie,Tapetowanie,i Remonty ogulne wsystko. I nawent super jak bys se znal na Ogrodowe sprawe jak plewienia i kopania i spontania Ogrodu.Ja Tobie pomoge z Praco jak ty mie duzo pomozesz.Spanie i jedzenie maz u mnie za darmu bez problemu.A Prace Tobie znajde w zamian za twoja dobra pomuc u mnie.Juz duzo Osobom tak pomoglem i bylo w pozondku.Szukam milego Kumpla ktury jest w pozondku i lubie dobrze pomagac i przede wsystkim pedansko muzi byc zrobiony.Szukam od zaraz i tylko na stale zalatwiam Pracy Tobie.Prosze zadne Alkoholikow,tylko po dobrej pracy bez problemu mozna sobie wypic ze mna piwo lub drinka.Pozdrawiam milo z Niemiec Tomasz. zadzon prosze szybko,TYLKO mniejsze na jednej Ooby.0049-172-2385670

Email:  insider_nrw@web.de.XYZ

opieka- (04.09.2014) wykasuj 7474

  podejme prace,jako opiekunka osoby starszej,doswiadczenie-5-letnie,jezyk kontaktowy,referencje,bez nalogow-nr tel. 632713047.

Email:  janina@wp.pl.XYZ

PAAR AUS POLEN SUCHT ARBEIT IN BRD.-- (04.09.2014) wykasuj 7469

  Wir sind 46 und 50 Jahre alt und suchen in Deutschland eine langfristige Arbeit. Wir sind sehr flexibel und daher in vielen Bereichen einsetzbar, z.B. im: Einzelhandel (umfangreiche Erfahrung!), Handel allgemein, Altenpflege, Hotelgewerbe, Reinigungsfirma, auf einem Bauernhof/ Obstplantage, Transportwesen z.B. als Busfahrer (Führerschein Kategorie b. vorhanden), als Hausmeister/-paar usw. BITTE NUR SERIÖSE ANGEBOTE. Danke, wir freuen uns von Ihnen zu hören! Tel.0048668931547

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Wykładanie towaru (04.09.2014) wykasuj 7466

  Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko: Wykładanie towaru, (Praca nie jest ciężka dlatego zatrudniamy również kobiety) Obowiązki: -Dbanie o właściwą ekspozycję towaru -Układanie towaru -Prace porządkowe Wymagania: -Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych -Chęć do pracy -Odpowiedzialność i zaangażowanie Oferujemy: -Umowę o prace -Stawkę godzinową -Regularne wypłaty -Pracę w markecie Zainteresowani mogą dostarczyć CV na adres e-mail.

Email:  magdalenak.praca@gmail.com.XYZ

piekarz (04.09.2014) wykasuj 7465

  GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia nr 4972. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych. Nasz klient, firma z branży gastronomicznej, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: piekarz nr referencyjny: pie/04/14 miejsce pracy: Dolna Saksonia / Niemcy region: Niemcy wymagania niezbędne: - dobra/komunikatywna znajomość j. niemieckiego - pozytywna energia i nastawienie - doświadczenie na ww. stanowisku opis stanowiska: - wypiekanie wyrobów piekarskich (praca od początku maja) oferujemy: - stałą pracę u niemieckiego pracodawcy w okresie od początku maja do listopada (dyspozycyjność od zaraz) - wynagrodzenie 2000 eur brutto - 48 h pracy tygodniowo - świadczenia socjalne i urlop gwarantowane ustawowo - zakwaterowanie i całodobowe wyżywienie płatne 325 euro ( kucharz gotuje dla wszystkich pracowników) Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Praca dla kucharza/kucharki i pomocy kuchennej w okolicy Ilmenau (04.09.2014) wykasuj 7464

  Praca od 15.04 na czas nieokreślony, 42 godz. tyg./ 6 dni w tyg. W hotelu 1300 Euro netto dla kucharza i 1250 Euro brutto dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie za darmo w hotelu. Wymagania: -zawód i doświadczenie odnośnie kucharza -komunikatywna znajomość niemieckiego Zainteresowanych proszę o wypełnianie formularza na stronie: http://www.pracaniemcy.info Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl Oferta pracy tymczasowej. ARPRO Sp z o.o. Arpro nr. wpisu 7151.

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

Rzeznik - praca przy rozbiorze praca w Niemczech (04.09.2014) wykasuj 7463

  Zatrudnię pracownika do pracy w branży mięsnej przy rozbiorze mięsa wieprzowego lub wołowego. Praca za granicą w Niemczech. Dane kontaktowe: e-mail: w.sokolowski1@gmail.com Tel: 509-911-135

Email:  w.sokolowski1@gmail.com.XYZ

monter wykładzin (04.09.2014) wykasuj 7462

  GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie podmiotów gospodarczych. Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572 potwierdzony wpisem w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia nr 4972. GP People jest również członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Jest jednocześnie członkiem Komisji Etyki w SAZ, co dodatkowo obliguje do zachowywania najwyższych standardów etycznych i prawnych. Nasz Klient, przedsiębiorstwo z branży parkieciarskiej, poszukuje aktualnie 2 osób na stanowisko: monter wykładzin nr referencyjny: mwp/04/14 miejsce pracy: Niemcy/Bawaria opis stanowiska: - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kładzenie linoleum oraz wykładzin PCV w miejscach zlecenia - montaż listew drewnianych i silikonowanie oferujemy: - stawka godzinowa w wysokości ok. 12 EUR/h = (8,35 €/brutto + 3,65 €/netto diety – łącznie 12 ) - zatrudnienie od zaraz – zakwaterowanie darmowe - 160 h pracy w miesiącu - praca stała – kontrakt z pracodawcą wymagania niezbędne: - komunikatywna języka niemieckiego lub bardzo dobra znajomość angielskiego - bardzo dobra znajomość materiału – kładzenie dywanów, pvc, linoleum lub - minimum 2-letnie doświadczenie na ww. stanowisku - cierpliwość, umiejętność pracy z trudnym Klientem - prawo jazdy kat. B oczekiwania: - doświadczenie we frezowanie oraz spawalnictwie - spawania na ciepło marmoleum czy corklinoleum) Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję. UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Email:  contact@gppeople.pl.XYZ

Progressio24 zatrudni opiekunkę dla pani Eldy koło Monachium /wyjazd połowa maja (04.09.2014) wykasuj 7461

  Szukamy pogodnej, rozmownej opiekunki dla Pani Eldy 86 lat (45 kg, 160 cm) choruje na zwężenie tętnicy szyjnej, miażdżycę, nadciśnienie płucne, zapalenie oskrzeli, osteoporozę. Pani jest osłabiona, ale chodząca z pomocą. Pani nie ma problemów z trzymaniem moczu, ale potrzebuje pomocy przy myciu. Cztery razy dziennie przychodzi do niej niem. opiekunka.. Wyjazd koło Monachium – termin połowa maja Opiekunka ma do dyspozycji telefon, Internet. Ma TV w swoim pokoju Wymagania konieczne: doświadczenie w opiece oraz dobra znajomość języka niemieckiego. Kandydatom oferujemy: - stawki 1050-1150 E na rękę – zależności od znajomości języka niem. –gwarancja terminowych i szybkich wypłat - odprowadzane składki ZUS i Ekuz - legalną pracę, szybkie wyjazdy - wypłata w Euro lub PLN - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie Zatrudniamy też opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego (poziom prostych zdań) z udokumentowanym doświadczeniem jako opiekunka osoby starszej – proponujemy stawki 800-900 E na rękę Nie pobieramy żadnych opłat!!! Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 72-920-49-36 poniedziałek - sobota, godz. 9 do 17 lub mailowy: iza.progressio24@wp.pl (proszę opisać swoje doświadczenie jako opiekunka osoby starszej, znajomość języka niemieckiego oraz podać koniecznie swój numer telefonu)

Email:  iza.progressio24@wp.pl.XYZ

Wspulpraca z Firmol budowlanol w Niemczech (04.09.2014) wykasuj 7459

  Budowlana Firma w Leipzigu szuka pracownikuw dla remontu mieszkan i domuw. Do malowania, tapetowania, szpachlowania, płytek ,suchej zabudowi,murowania i wiele innych prac. Plata 10€ za godzine. Wspolpraza mozliwa tylko z prazownikami majoncymy dokument (indiwidualnej aktivnosci) pozwalajonzym pracowac w Unii Europeiskej, ktury wydajescie w Polsce. Pracownik muszi posziadac swoje Auto i nazendzia do wykonania prac. Pracodawca daje puste mieszkanie do wynajencia za 350€ w mieszionc.

Email:  L.vanesa1980@yahoo.de.XYZ

Do zaoferowania mam prawo jazdy oraz dowód osobisty (04.09.2014) wykasuj 7458

  Do zaoferowania mam prawo jazdy oraz dowód osobisty.Dyplomy zaświadczenia legitymacje. Dokumenty są w 100 procentach autentyczne.Dokumenty sprzedaje w celu kolekcjonerskim... dokument24@interia.pl

Email:  dokument24@interia.pl.XYZ

opiekunka osoby starszej – dla pani Eldy opiekunka z dobrym językiem niemieckim (04.08.2014) wykasuj 7457

  praca po świętach Praca po świętach –od porowy maja Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym. Pani chorująca na serce, osteoporozę, miażdżycę depresje, problemy z płucami –potrzebuje opiekunki. Pani mieszka południowych Niemczech – Starnberg. Obowiązki: dbanie o higienę podopiecznej(bez pieluch) pomoc w korzystaniu z toalety, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie, sprzątanie. Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym. Pani nie paląca. Kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie od 1050 do 1100 Euro na rękę - odprowadzane składki ZUS i EKUZ - legalną pracę (dokument A1) - elastyczne wyjazdy - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie - wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech Nie pobieramy żadnych opłat. Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek - piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

Email:  progressio24@wp.pl.XYZ

remonty oraz wykączenia pod klucz klaudiusz 504 720 813 (04.08.2014) wykasuj 7456

  USŁUGI REMONTY WYKOŃCZENIA ADAPTACJE MIESZKAŃ DOMÓW LOKALI PODDASZY GŁADZIE MALOWANIE wawa i okolice solidnie i szybko i tanio !!!! na wieksze roboty rabat do 30% po ogledzinach oraz na materiał ! na wieksze roboty rabat do 30% - gładzie na gotowo ze szlifowaniem - malowanie kolor - sufity podwieszane - wymiana drzwi antywłamaniowe - obrabianie drzwi i inne remonty oraz wykączenia pod klucz klaudiusz 504 720 813

Email:  klaudiusz,solidnie,@vip.pl.XYZ

Progressio24 zatrudni opiekunkę dla pana w okolicy Kolonii – wyjazd 22 kwietnia – (04.08.2014) wykasuj 7454

  Pan ma 89lat (75 kg, 180 cm) porusza się z rolatorem, cierpi na Parkinsona, inkontinencję. On potrzebuje pomocy przy myciu sie, ubieraniu, wstawaniu, chodzeniu do toalety (w nocy pieluchy). Ponadto gotowanie, małe zakupy, sprzatanie, dotrzymanie towarzystwa Do dyspozycji opiekunki Internet i telefon. Wymagania konieczne: doświadczenie w opiece zdobyte w Niemczech oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Kandydatom oferujemy: - stawki 950-1000 E na rękę –gwarancja terminowych i szybkich wypłat - odprowadzane składki ZUS i Ekuz - legalną pracę, szybkie wyjazdy - wypłata w Euro lub PLN - duża baza ofert pracy w całych Niemczech - bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 72-920-49-36 poniedziałek - sobota, godz. 9 do 17 lub mailowy: iza.progressio24@wp.pl (proszę opisać swoje doświadczenie jako opiekunka osoby starszej, znajomość języka niemieckiego oraz podać koniecznie swój numer telefonu)

Email:  iza.progressio24@wp.pl.XYZ

Praca dla aktywnych - FM Group (04.08.2014) wykasuj 7453

  Zostań dystrybutorem FM Group ! Poznaj korzyści finansowe płynące ze sprzedaży produktów FM Group ! W ofercie firmy znajduje się 150 zapachów perfum w najlepszych nutach zapachowych oraz wiele innych produktów perfumowanych w tych samych nutach zapachowych co perfumy, ponadto produkty make up – kosmetyka kolorowa do makijażu dla kobiet i produkty chemii gospodarczej dla domu którzy wszyscy na co dzień używamy sprzątając kuchnie , salon łazienkę. Bezpłatna rejestracja! Zarabiasz na sprzedaży produktów ponad 40 %! Kupujesz produkty dla siebie taniej Brak minimalnej kwoty zamówienia Brak kar za nie złożenie zamówienia- zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz Masz nielimitowany czas pracy i zarobki Zapraszając znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla nowych dystrybutorów nagrody w programie „Na dobry początek” a w nim produkty o wartości do 110 zł ! Jesteś zainteresowany , masz pytania ? Chętnie udzielę szczegółowych informacji. gg 44605130 ; e- mail slawek403@poczta.one t.pl

Email:  slawek403@poczta.onet.pl.XYZ

Mężczyzna szukam Pracy Opieka inne oferty bardzo dobry Niemiecki..,. (04.08.2014) wykasuj 7452

  Mężczyzna 51 lat z Bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego i Szwajcarskiego ,Prawo jazdy kat .B Niemieckie ,numer podatkowy Posiadam wieloletnie doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami i chorobami ,jako kierowca busa Maxi sprinter,handlu,opróżnianiu mieszkań ,solidny,rzetelny,punktualny,cierpliwy bez nałogów Tel.0048668931547

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Praca (04.08.2014) wykasuj 7451

  witam szukam pracy przy osobie starszej i chorej mam rok doświadczenia,z osobami starszymi i chorymi lubie te prace i odnajduje sie w niej,tryb tej pracy ktora mam wykonywac,najlepiej 8 godzinna.Bardzo prosze o kontakt dziekuje z gury.

Email:  jolkaaa0306@o2.pl.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com