Doświadczenie, referencje, prawo jazdy. (08.09.2014) wykasuj 9817

  Witam.Szukam pracy jako opiekunka osób starszych. Bez pośredników. Mogę wyjechać od września, na max. 2 miesiące. Najchętniej do osoby chodzącej. Miałam sześciu podopiecznych : z udarem, z chorobą serca , z cukrzycą, po operacji biodra, z demencją. Znam język niemiecki bardzo dobrze w mowie i w piśmie.Mam prawo jazdy i dobrze jeżdżę. Zaświadczenie o niekaralności .Referencje. Gotuję , sprzątam, wykonuję drobne prace w ogrodzie , lubię zwierzęta. Nie palę i nie piję. Barbara. Tel. 0048 74 6411662(kom.721293414).Pozdrawiam.

Email:  stec40@wp.pl.XYZ

SZUKAM PRACY OD ZARAZ W DUISBURGU I OKOLICE (08.08.2014) wykasuj 9816

  SZUKAM PRACY SZYBKO OD ZARAZ Hallo Mam na imie Marcin mam 24 lata. Jestem w Duisburgu. Poszukuje jakiejkolwiek pracy np. Praca w ogrodzie(plewienie) i wszystko co nalezy Do zadbanego ogrodu i moge zrobic wiele innych rzeczy, sprzatanie klatek schodowych,piwnic Garazy,chodnikow, ogolnie zadnej pracy sie nie boje. Prosze o powazne telefony musze uprzedzic ze slabo znam jezyka niemieckiego W moim imieniu kuzyn bedzie odbieral telefon i zalatwial dla mnie sprawe. Kontakt pod numerem telefonu : 0172-2385670 Thomas (cousin

Email:  willy1000@onet.eu.XYZ

Pracownik fizyczny - Niemcy (08.08.2014) wykasuj 9815

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225) poszukuje dla swoich klientów, kandydatów gotowych podjąć pracę na terenie Niemiec w charakterze: Elektryk/Elektromonter Ślusarz Murarz Programista/Frezer CNC Pracownik utrzymania terenów zielonych Ogrodnik Brukarz Lakiernik Dekarz Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Monter płyt karton gips Parkieciarz Płytkarz Spawacz Magazynier Kierowca Mechanik samochodowy itp. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (język będzie weryfikowany w rozmowie telefonicznej) Doświadczenie na ww. stanowiskach Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna Umiejętność pracy w zespole Prawo jazdy kat. B Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Pomoc w organizacji wyjazdu Opiekę konsultanta podczas pobytu za granicą Forma Kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: produkcja@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1408/B APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Sprzedawca w piekarni – wyspa Langeoog (08.08.2014) wykasuj 9814

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Sprzedawca w piekarni na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Niedersachsen, wyspa Langeoog Praca od zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 6 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra znajomość j. niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 1200 euro netto Zakwaterowanie: domek pracowniczy z kuchnią, WC i łazienką niedaleko miejsca pracy Wyżywienie: wyżywienie we własnym zakresie Pełen pakiet świadczeń socjalnych Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr. ref. N/1408/Z02/08/IN APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Opieka nad osobami starszymi za granicą (08.08.2014) wykasuj 9813

  Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako opiekun/ka osób starszych i chorych w Niemczech. Zapewniamy legalną pracę na podstawie umowy zlecenia. Jako firma nie pobieramy żadnych opłat. Zatrudniamy osoby z całej Polski. Organizujemy 2-3 miesięczne wyjazdy, zapewniamy darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie. Gwarantujemy stały kontakt i pomoc naszego biura jak i partnera niemieckiego w czasie pobytu za granicą. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad ludźmi starszymi lub niepełnosprawnymi, uśmiechu, zaangażowania oraz szacunku do osób starszych. Mile widziane referencje i prawo jazdy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: Opieka dla Seniora Roman Wollny Tel: 519-421-903 (pon.-pt. 8.00-16.00) eMail: rekrutacja@opiekadlaseniora.eu Można również złożyć aplikację bezpośrednio na naszej stronie internetowej: www.opiekadlaseniora.eu

Email:  info@opiekadlaseniora.eu.XYZ

ELEKTRO-MECHANIK LINII PRODUKCYJNEJ, NIEMCY (08.08.2014) wykasuj 9812

  Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o. z Kielc, poszukuje elektro-mechanika do serwisowania linii produkcyjnej do firmy niemieckiej istniejącej od ponad 100 lat, koło Stuttgard. Firma produkuje opakowania kartonowe. Wymagania: 1. 4 lata doświadczenia na linii produkcyjnej, utrzymanie ruchu, serwis i naprawa, instalowanie nowych maszyn, pomp, umiejętność robienia pomiarów, znajomość automatyki, podstawowa znajomość SPS. 2. znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikacji „z rękami w kieszeniach” 3. prawo jazdy, ale może być być bez samochodu. 4. CV w języku polskim i niemieckim ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie. STAŁA PRACA według umowy niemieckiej: 1300 – 1450 Euro Netto / miesiąc + opłacone mieszkanie przy fabryce lub w innym miejscu. Komplet oferty wyślemy e-mailem. Proszę przysłać na cv@euroworker.pl komplet dokumentów związanych z zawodem + CV.

Email:  cv@euroworker.pl.XYZ

Opiekunka dla 92-letniej Pani w Berlinie (08.08.2014) wykasuj 9811

  Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 92-letniej Pani w Berlinie. Pani sprawna umysłowo, jednak ma problemy ruchowe. Obowiązki: prowadzenie domu - gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Opieka: pomoc w kąpieli i ubieraniu. Pani dobrze sypia w nocy. Mieszka sama w 5-cio pokojowym domu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na 2 miesiące od zaraz Zapewniamy: • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie od min. 1100 Euro Netto • dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech • dobrane oferty pracy • wsparcie koordynatora • organizację i opłacenie kosztów przejazdu • możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

Email:  w.slek@bwe-polska.pl.XYZ

GÓRNIK, NIEMCY (08.08.2014) wykasuj 9810

  Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o. z Kielc, poszukuje górników do firmy niemieckiej, która pracuje w promieniu 200 km od Saarbrücken, Niemcy ). Wymagania: 1. doświadczenie w zawodzie, górnictwo podziemne, wydobywanie soli, wapna, kopalnie odkrywkowe, 2. typowe prace górnicze: fedrowanie, pomoc górnikowi strzałowemu, załadunek, transport, zasypywanie wykopów. 3. znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikacji „z rękami w kieszeniach” 4. CV w języku polskim i niemieckim ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie. STAŁA PRACA według umowy niemieckiej: 2.050 – 2.300 Euro Netto / miesiąc + opłacone zakwaterowanie. Komplet oferty wyślemy e-mailem. Proszę przysłać na cv@euroworker.pl komplet dokumentów związanych z zawodem + CV.

Email:  cv@euroworker.pl.XYZ

PRAWO JAZDY DOKUMENTY NA ZAMÓWIENIE (08.08.2014) wykasuj 9809

  Wykonujemy dokumenty Dowody Osobiste Legitymacje Prawo Jazdy Dyplomy świadectwa itd w 100% legalne jestes zainteresowany dokumentem to napisz... dok-poz@wp.pl

Email:  dok-poz@wp.pl.XYZ

Praca dla opiekunek osób starszych!!! wynagrodzenie już w tym samym miesiącu! (08.08.2014) wykasuj 9808

  Firma Pflegeliebe24 poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opiekunki osób starszych z komunikatywna lub dobrą znajomością języka niemieckiego na terenie Niemiec. Oferujemy: - wynagrodzenie wypłacane już w tym samym miesiącu. U nas nie musisz czekać na pieniądze do 10 lub 15 dnia następnego miesiąca. Pieniądze są już na koncie ostatniego dnia przepracowanego miesiąca - sprawdzone oferty pracy - legalne wyjazdy do Niemiec na umowę zlecenie oraz na własną działalność gospodarczą w Polsce (w przypadku zatrudnienia na własną działalność zarobek jest wyższy!) - oprowadzanie składek ZUS oraz ubezpieczenie na terenie Niemiec - atrakcyjne zarobki nawet do 1350e netto - pomoc w każdej sytuacji (podczas pobytu w Niemczech) -pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu połączenia do i z Niemiec - zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - dogodną formę zatrudnienia - oferujemy pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email pflegeliebe24@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 76/7208558 lub 730 789 786 Formularz kontaktowy jest również dostępny na naszej stronie internetowej ww.pflegeliebe24.com

Email:  pflegelieb24@gmail.com.XYZ

Praca dla ślusarzy, Dortmund i całe Niemcy (08.08.2014) wykasuj 9807

  Praca od zaraz przy montażu/demontażu agregatów, remonty Wynagrodzenie: 10,61 Euro brutto/h+40 Euro netto Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -możliwość szybkiego wyjazdu do pracy -doświadczenie Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując stanowisko. Więcej informacji pod nr tel. 793 926 508 (pon-pt. 8:00-16:00) lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o.o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

Email:  praca@arpro.pl.XYZ

PRACA DLA PANA W KORNWESTHEIM! (08.08.2014) wykasuj 9806

  UWAGA OFERTA PRACY DLA PANA Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO! Data rozpoczęcia: 05.09.2014 Czas trwania minimum 3 miesiące! Praca w Kornwestheim. Do Opieki mężczyzna 88 lat, mieszka z żoną ( żona gotuje i pierze). Pan ma Parkinsona, porusza się na wózku inwalidzkim (porusza się samodzielnie w domu, ale tylko krótkie odcinki). Na noc ma zakładany urinalkondom. Obowiązki: *pomoc w ubieraniu i rozbieraniu *pomoc przy myciu ( w domu podopiecznego jest badelifter) *pomoc w jedzeniu *towarzyszenie podczas wizyt u lekarza *pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego *zachęcanie podopiecznego do ćwiczeń Do dyspozycji opiekuna: *pokój z łazienką i WC *dostęp do internetu Oferujemy: *zwrot kosztów przejazdu *zakwaterowanie i wyżywienie *wynagrodzenie 1050 Euro *A1+EKUZ Pisz: opieka@seniovita.pl Dzwon: 22 266 01 96 !

Email:  opieka@seniovita.pl.XYZ

Praca dla opiekunek do Niemiec,..,,, (08.08.2014) wykasuj 9805

  Mönchengladbach od 11.08.2014 - seniorka 95 lat , mobilna w domu, spacery w wózku inwal., demencja naczyniowa spowodowana wylewem, skutkiem wylewu jest trudność w wysławianiu się, seniorka jest notorycznie sprawna. Opieka polega an pomocy w toalecie porannej, towarzyszeniu w życiu codziennym, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, organizowaniu dnia. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie. Przerwy są ograniczone do 1h w ciągu dnia. Sporadyczna pomoc w nocy; wynagrodzenie 54€ za dzień + 120€ zwrot kosztów podróży. Okres pobytu do uzgodnienia. Opieka w Meerbusch od 14.08.2014 - seniorka 93 lata, chora na demencje, porusza się w wózku inwalidzkim, słabo słysząca. Opieka polega an pomocy w toalecie porannej, towarzyszeniu w życiu codziennym, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, organizowaniu dnia. Konieczna regularna pomoc w nocy 1 do 2 razy. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój, stałe łącze tel. do Polski, regularne przerwy. W pobliżu znajduje się centrum dzielnicy ze sklepami.Wynagrodzenie 51€ za dzień + odszkodowanie za pomoc w nocy + 120€ zwrot kosztów podróży. Okres pobytu do uzgodnienia. wymagana działalność gospodarcza ale jeśli ktoś niema firma założy w Niemczech koszt 195 euro wymagany dobry niemiecki osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt tel 0694577804

Email:  t.s.consulting@wp.pl.XYZ

Mann aus Polen auf der Suche nach Arbeit in der Betreuung von Alteren Menschen,Haushalt (08.07.2014) wykasuj 9804

  Mann aus Polen auf der Suche nach Arbeit in der Altenpflege Betreuung von älteren Menschen und Kranken Männlich 51 Jahren einen Füroschein Kl.B Deutsche Steuer-Nummer Baker von Beruf, ich habe eine Menge Erfahrung im Handel, als Busfahrer Sprinter Maxi und langjährige Erfahrung in der Betreuung 10 jahre von älteren Menschen Ich bin ruhig, fleiÃig, punktlich, verantwortlich, geduldig, keine schlechten Gewohnheiten Alle seriósen Angebote Tel.0048724970799

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Mrs.Anita Isa (08.07.2014) wykasuj 9803

  Dzień dobry, Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie rozdawanie pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. jeśli zainteresowane ubieganiem się o kredyt, wypełnij poniższy wniosek. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez: +2348073676763 lub e-mail: anitaloanfirm@hotmail.com NIEZBĘDNE INFORMACJE POŻYCZKOBIORCA Nazwa: Kraj: Płeć: Wiek: Telefon: Kwota potrzebna: Zawód: Kredyt Czas trwania: Pozdrowienia. Mrs.Anita Isa

Email:  anitaloanfirm@hotmail.com.XYZ

opieka Krefeld (08.07.2014) wykasuj 9802

  Witam, szukam zlecen na prace opieka, poziadam prawo jazdy kat b, dobra znaj jezyka niemieckiego, posiadam niemiecka gewerbe, od 10 sierpnia.Bez agencji.

Email:  skorpion1163@yahoo.pl.XYZ

HEY CZYTAJ PROSZE (08.07.2014) wykasuj 9801

  SZUKAM PRACY SZYBKO OD ZARAZ Hallo Mam na imie Marcin mam 24 lata. Jestem w Duisburgu. Poszukuje jakiejkolwiek pracy np. Praca w ogrodzie(plewienie) i wszystko co nalezy Do zadbanego ogrodu i moge zrobic wiele innych rzeczy, sprzatanie klatek schodowych,piwnic Garazy,chodnikow, ogolnie zadnej pracy sie nie boje. Prosze o powazne telefony musze uprzedzic ze slabo znam jezyka niemieckiego W moim imieniu kuzyn bedzie odbieral telefon i zalatwial dla mnie sprawe. Kontakt pod numerem telefonu : 0172-2385670 Thomas (cousin)

Email:  willy1000@onet.eu.XYZ

szukam pracy jako pilarz niemcy (08.07.2014) wykasuj 9800

  witam potrzebuje pracy jako pilarz najlepiej w niemczech 2 lata doswiadczenia w tym zawodzie wykonywałem prace w lesie :krzesanie,wyrzynanie,czyszczenia,obalanie,sadzenia,grodzenia i koszenia prosze kierowac propozycje na numer tel pozdrawiam 605998566

Email:  dworak.dawid@wp.pl.XYZ

Praca dla Montera Okien z działalnością w Polsce (08.07.2014) wykasuj 9799

  BMZ Agencja Lewandowska(nr cert. 10756) Nr Ref: SB-196-P Dla niemieckiego Pracodawcy poszukujemy ośmiu techników z działalnością do pomocy przy montowaniu szyb i okien (drzwi balkonowe, okna) Oferta Pracodawcy: -legalna praca w Niemczech, -start pracy: 11.08.2014r., -czas trwania pracy: od 2 do 3 tygodni, -stawka godzinowa: 20 Euro Netto na godzinę, -wypłacanie świadczeń nastąpi po upłynięciu 14 dni, -pomoc w znalezieniu zakwaterowania, -stała opieka polskiego konsultanta w Niemczech. Wymagania: -doświadczenie w/w zawodzie, -wykonywanie pomiarów, -komunikatywna znajomość języka niemieckiego (co najmniej jedna osoba w grupie), -sprawność fizyczna i gotowość do pracy. Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie aplikacji CV w polskim i niemieckim języku + SCC,VCA , prüfung lub certyfikat na adres e-mail :bmz.agencja@onet.eu Więcej informacji o pracy od 9.00 – 18.00 pod numerami tel. +48 881 402 246 +48 881 402 255 + 48 518 081 615 Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzulii: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Email:  bmz.agencja@onet.eu.XYZ

Pomocnik kucharza – 40 km od Regensburga - Niemcy (08.07.2014) wykasuj 9798

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Pomocnik kucharza na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu 40 km od Regensburga (Bayern) Praca od: września na min. 6 miesięcy Czas pracy: 5 dni w tyg., 10 godz. dziennie (w poniedziałek zawsze wolne - restauracja zamknięta) godz. pracy 10.00-14.30 i od 18.00 do 22.00 W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie w pracy Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 1280 euro netto Zakwaterowanie: pokój 1-osobowy w hotelu Zapewnione pełne wyżywienia w czasie pracy Pełen pakiet socjalny Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1408/B 05/07/K APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami) Zapraszamy!

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

TRANSPORT (08.07.2014) wykasuj 9797

  Przebyawm a Angli New Castel za około 8 dni wracam do Polski samochodem Ducato jezeli masz cos do przewiezienia do Polski moge zabrac , kont email- 1 miejsce wolne

Email:  budomex77@gmail.com.XYZ

Pomoc kuchenna (zmywak) – wyspa Sylt (08.07.2014) wykasuj 9796

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę na terenie Niemiec w charakterze: Pomoc kuchenna (zmywak) Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Szleswik-Holsztyn, wyspa Sylt Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: 6 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Dobra znajomość j. niemieckiego Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy Samodzielność i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista Brak nałogów Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia Oferujemy: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Wynagrodzenie: 950 euro netto przez pierwsze 3 mce, 1000 euro netto od 4 mca Zakwaterowanie: 1 os. pokój w hotelu dla personelu obok miejsca pracy Wyżywienie: pełne wyżywienie Pełen pakiet socjalny Pomoc w organizacji wyjazdu Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu Forma kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl W tytule wiadomości prosimy podać nr.ref. N/1408/B06/07/K APLIKACJE BEZ PODANIA NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.) Zapraszamy!

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Praca w różnych rejonach Niemiec- Bonn, Wadersloh, Monachium, Hemer i inne. (08.07.2014) wykasuj 9795

  Pracuj jako opiekunka osób starszych. Praca w różnych rejonach Niemiec- Bonn, Wadersloh, Monachium, Hemer i inne. Opieka nad Osobami Starszymi w Niemczech to praca doceniana przez naszych zachodnich sąsiadów. W związku z licznymi ofertami pracy dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby mające doświadczenie w opiece oraz posiadające przynajmniej komunikatywną znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), wynagrodzenie do 1300 euro na rękę, zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, terminowość wypłat, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, pracę w miłej atmosferze, Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i niepalące (nie jest to warunek konieczny), cierpliwe, wyrozumiałe i gotowe do szybkiego wyjazdu stawki od 850-1300euro! Zależne od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia w opiece. Mile widziane referencje ukończone kursy. Szansa dla pielęgniarek, fizjoterapeutów, osób z doświadczeniem przy rodzinie. Wyjazdy na okres od 6tyg do 3mcy np. w systemie zmianowym. CV proszę słać na adres mailowy : cv@medwork24.de

Email:  cv@medwork24.de.XYZ

Zatrudnimy opiekunkę do opieki w Feldkirchen (08.07.2014) wykasuj 9794

  Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNYCH: Pani, 73 lata, 80 kg/160cm, Pan, 76l lat, 75 kg/ 178 cm. Pani: Po wylewie, na wózku inwalidzkim, jednostronnie sparaliżowana, pampersowana. Przychodzi pielęgniarka. Pan: Fizycznie sprawny, demencja. Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, lubiąca wiejskie klimaty, język NIEMIECKI w stopniu dobrym. LOKALIZACJA: Feldkirchen TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od 03.09.2014r. Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-105; kom. 796 908 300 mail: s.garbacz@curaform.pl

Email:  s.garbacz@curaform.pl.XYZ

Mechanik samochodowy - Niemcy (08.07.2014) wykasuj 9793

  Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225) poszukuje dla swoich klientów z branży motoryzacyjnej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Mechanik samochodowy na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest 60 km od Monachium Czas pracy: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie (weekendy wolne) Praca od: zaraz - możliwość pracy na stałe Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Wymagania: Doświadczenie na ww. stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (język będzie weryfikowany w rozmowie telefonicznej) Prawo jazdy kat. B i własny samochód Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (według niemieckiej taryfy) + diety Pracę od zaraz na czas nieokreślony Umowę o pracę Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Pomoc w organizacji wyjazdu Opiekę pracownika agencji podczas pobytu za granicą Forma Kontaktu: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na podany adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr.ref. D02/07/MS APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.) Zapraszamy!

Email:  marketing@praca-pws.pl.XYZ

Pflegerin mit sehr guten deutschen Sprache (08.07.2014) wykasuj 9792

  Ich bin Barbara .Suche nach einem Job. 9 Jahre Erfahrung als Pflegehilfe fur ältere Menschen in Deutschland.Sehr gut Deutsch. Auch in Deutsch schreiben. Gewerbe. Ich habe Führerschein Klasse B. Keine Alkohol und Zigareten. Gern Wechsel jede 6-8 Wochen. Ich suche gern bei Man oder Frau, ab August 2014. Referenzen. Tel. : 0048 74 6411662,( mob. 721293414 ).

Email:  stec40@wp.pl.XYZ

Stanowisko pielęgniarka ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B2 (08.07.2014) wykasuj 9791

  Wynagrodzenie miesięczne za ok 170 godz pracy cały etat) wynosi 1900 Euro Brutto plus dodatki 25% za np niedziele i inne dni wolne od pracy. Polskojęzyczna obsługa podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech. 30 dni urlopu w roku. Umowa o prace na niemieckich warunkach. Pomoc w znalezieniu mieszkania, na początek mieszkanie jednopokojowe na koszt własny ok 200 Euro miesięcznie. Miejsce Pracy : Bremerhaven (północne Niemcy.) Wymagania:Dyplom pielęgniarki.Prawo jazdy. Samodzielność i odpowiedzialność. Gotowość do wyjazdu od zaraz na okres do ustalenia. Gotowość w braniu udziału w kursie języka niem. Glob Opieka, ul. Połabska 22, 57-300 Kłodzko Tel: 74 873 65 27 E-mail: glob-biuro@wp.pl

Email:  glob-biuro@wp.pl.XYZ

Opieka nad seniorem za granicą (08.07.2014) wykasuj 9790

  Poszukujemy opiekunek osób starszych chętnych do pracy w Niemczech. Pracujemy w różnych regionach Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie (umowa zlecenie). Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w pracy. Mile widziane referencje. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny bądź mailowy (pn-pt 8-16) tel: 519 421 903 e-mail: rekrutacja@opiekadlaseniora.eu www.opiekadlaseniora.eu

Email:  info@opiekadlaseniora.eu.XYZ

Hattersheim (k. Frankfurt am Main) - Pani Hildegard potrzebuje Opiekunkę! (08.07.2014) wykasuj 9789

  Krótkie zlecenie od 16.08.2014! Miejsce: Hattersheim (k. Frankfurt am Main) Poszukujemy Opiekunki dla Pani Hildegard na 1 miesiąc - od 16.08.2014r. Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - cierpliwość, - osoba niepaląca. Opis podopiecznej: Data urodzenia: 30.06.1942r. Stopień pielęgnacyjny: 1 Wsparcie pielęgniarzy: tak. Podopieczna mieszka w domu o powierzchni 120m² wraz z ogrodem. Pani Hildegard porusza się za pomocą balkoniku oraz wózka inwalidzkiego. Jest wegetarianką (Opiekunka nie musi dostosowywać się do diety Podopiecznej). Podopieczna informuje co przygotować następnego dnia, są to proste dania. Ma przyznaną pierwszą grupę pielęgnacyjną. Do opieki przychodzą również pielęgniarze (kąpiel + leki), masażysta. Wzrok i słuch są niezakłócone. Przesypia noce, zakłada jeden pampers na dzień i jeden na noce. Podopieczna miewa wahania nastroju. Obowiązki: -prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie czystości, -pomoc w ubieraniu, rozbieraniu, myciu, spacery. Oferujemy: * Czas wolny 2-3 godziny dziennie, * wynagrodzenie 1050 Euro / Netto, * wyżywienie i zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką), * zwrot kosztów przejazdu, * EKUZ, A1 * legalne zatrudnienie w stabilnej firmie. Kontakt: Zadzwoń do Seniovity! 58-66-77-082 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00) lub pisz maila na adres: opieka@seniovita.pl , a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy! Dołącz do załogi SenioVita! Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.seniovita.pl

Email:  opieka@seniovita.pl.XYZ

Praca dla opiekunek do Niemiec.,.,. (08.07.2014) wykasuj 9788

  Opieka w Krefeld od 07.08.2014 - seniorka 90 lat, mobilna w domu, spacery w wózku inwal., aparaty słuchowe, osteoporoza, łatwa opieka polegająca na pomocy przy toalecie porannej, zakupy, gotowanie itp. Opiekunka ma do dyspozycji 2 pokoje z osobną łazienką, regularne przerwy, rower, stałe łącze tel. do Polski; wynagrodzenie 50 € za dzień + 120€ zwrot kosztów podróży. Okres pobytu do uzgodnienia. Opieka w Mönchengladbach od 11.08.2014 - seniorka 95 lat , mobilna w domu, spacery w wózku inwal., demencja naczyniowa spowodowana wylewem, skutkiem wylewu jest trudność w wysławianiu się, seniorka jest notorycznie sprawna. Opieka polega an pomocy w toalecie porannej, towarzyszeniu w życiu codziennym, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, organizowaniu dnia. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie. Przerwy są ograniczone do 1h w ciągu dnia. Sporadyczna pomoc w nocy; wynagrodzenie 54€ za dzień + 120€ zwrot kosztów podróży. Okres pobytu do uzgodnienia. Opieka w Meerbusch od 14.08.2014 - seniorka 93 lata, chora na demencje, porusza się w wózku inwalidzkim, słabo słysząca. Opieka polega an pomocy w toalecie porannej, towarzyszeniu w życiu codziennym, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, organizowaniu dnia. Konieczna regularna pomoc w nocy 1 do 2 razy. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój, stałe łącze tel. do Polski, regularne przerwy. W pobliżu znajduje się centrum dzielnicy ze sklepami.Wynagrodzenie 51€ za dzień + odszkodowanie za pomoc w nocy + 120€ zwrot kosztów podróży. Okres pobytu do uzgodnienia. wymagana działalność gospodarcza ale jeśli ktoś niema firma założy w Niemczech koszt 195 euro wymagany dobry niemiecki osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt tel 0694577804

Email:  t.s.consulting@wp.pl.XYZ

Cieśla szalunkowy, Belgia lub Holandia (08.07.2014) wykasuj 9787

  Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o. z Kielc, poszukuje cieśli szalunkowych do Belgii lub do Holandii na różne oferty, których szczegóły prześlemy e-mailem po potrzymaniu CV kandydata. Wymagania: 1. doświadczenie w zawodzie, znajomość różnych systemów szalunkowych: Peri, Doka lub innych 2. mile widziana znajomość języka obcego ( angielski, niemiecki, holenderski lub francuski ) i umiejętność czytania planów budowlanych 3. pracownik powinien mieć własne podstawowe narzędzia ciesielskie: Pas ciesielski i młotek ciesielski, miara (metrówka, calówka), ołówek, poziomnica, brecha, sznurek. 4. Proszę przysłać CV w języku polskim ( najlepiej ze zdjęciem ) napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. okresy zatrudnienia według schematu: od miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to RÓWNIEŻ nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie. Komplet oferty wyślemy e-mailem. bud@euroworker.pl

Email:  cv@euroworker.pl.XYZ

Opiekunka do seniora – praca Niemczech (08.07.2014) wykasuj 9786

  Legalna praca, pewne wynagrodzenie Gwarancja ALTEN CARE24 Agencja Alten Care 24 wpisana jest do Krajowej Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. ALTEN CARE24 to licencjonowana agencja zatrudnienia, poszukująca obecnie pracowników na stanowisko: OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Oferta przeznaczona dla osób 30+, znających język niemiecki, szukających uczciwego pracodawcy, pewnych miejsc pracy i stałego wynagrodzenia. Miejsce pracy: domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech. Zapewniamy: legalne i bezpieczne zatrudnienie (tylko sprawdzone miejsca pracy), atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym pracownikiem, zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań, elastyczne terminy i zasady wyjazdów, bezpłatny dojazd do klienta, ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia), pomoc i stałą dbałość - przez całą dobę - ze strony pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek. Obowiązki: gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach, proste prace domowe. Wymagania: znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych, gotowość do podjęcia pracy na minimum 2 miesiące. KONTAKT: Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt Czekamy na kontakt już

Email:  pawel.altencare24@interia.pl.XYZ

Opiekun z bardzo dobrym J.Niemieckim ,prawo jazdy zastąpie w Opiece inne oferty..... (08.07.2014) wykasuj 9785

  Mężczyzna 51 lat z Bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego i Szwajcarskiego ,Prawo jazdy kat .B Niemieckie ,numer podatkowy Posiadam wieloletnie doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami i chorobami ,jako kierowca busa Maxi sprinter,handlu,opróżnianiu mieszkań ,solidny,rzetelny,punktualny,cierpliwy bez nałogów Tel.0048724970799

Email:  christof63@wp.pl.XYZ

Atrakcyjna praca przez Internet (08.07.2014) wykasuj 9784

  Marzysz o prostej i skutecznej pracy w domu? Chcesz trochę dorobić i podreperować swój budżet? Polecę Ci pracę z dobrym zarobkiem zupełnie za darmo- nie wymaga to żadnej inwestycji! Wystarczy że masz dostęp do Internetu i własne konto bankowe. Szczegółowe informacje pod adresem renata.m94@wp.pl

Email:  renata.m94@wp.pl.XYZ

Feldman (08.06.2014) wykasuj 9783

  Witaj, Aby prawidłowo się przedstawię, jestem Pan Feldman prywatną kredytodawcy i. dać się pożyczki na 3% stopy procentowej. Jest szansa na finansowe progiem, stosuje dzisiaj i uzyskać szybki kredyt. Istnieje wiele z nie szuka możliwości finansowych lub pomocy na całym miejsca i wciąż jeszcze nie są w stanie otrzymać. Jest to jednak okazja finansowa na drzwi kroku i jako takie nie mogą sobie pozwolić na przegapić tej okazji. Ta usługa jest renderowanie zarówno osoby prywatne, firmy, mężczyzn i kobiet.Kwota kredytu Dostępne zakresy od każdej kwoty chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Feldmanfreeaccess@outlook.com Imię: .......... Kwota potrzebna jako pożyczki: .......... Zawód: .......... Płeć: .......... Kraj: .......... Stan: .......... Miesięczny dochód: .......... Wymagana ilosć: .......... Czas trwania: .......... Numer telefonu: .......... wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go z powrotem natychmiast pozdrawiam Feldman Scott

Email:  Feldmanfreeaccess@outlook.com .XYZ

Legalna praca Niemcy (08.06.2014) wykasuj 9782

  PEWNA I LEGALNA PRACA W NIEMCZECH! ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: Opiekunka Osób Starszych – ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech Obowiązki: gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach proste prace domowe Wymagania: znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące Zapewniamy: legalne i bezpieczne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy elastyczne terminy i zasady wyjazdów bezpłatny dojazd do klienta ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia) pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek Dodatkowe informacje: Proszę o przesyłanie CV na email: altencare24.lub@wp.pl, lub wysłanie sms o treści: Opieka.Lubelskie na numer 660 914 660 (oddzwonimy).

Email:  altencare24.lub@wp.pl.XYZ

Praca dla Montera Izolera (08.06.2014) wykasuj 9780

  BMZ Agencja Lewandowska (nr cert. 10756) Nr Ref.MB-118L Dla Firmy niemieckiej w branży izolacji termicznych zimnochronnych i ciepłochronnych poszukuje wykwalifikowanych pracowników w zawodzie: Monter izolacji zimnochronnych i ciepłochronnych Miejsce pracy: Niemcy OfertaFirmy: -Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (warunki niemieckie), - zapewnione nieodpłatnego zakwaterowania, -dojazd do pracy organiuje pracodawca, -zwrot kosztów za dojazd do pracy – paliwo, - od 9 Euro/Netto na godzinę + Kwatera + paliwo (kwota proponowana 1m-c), - od 2 m-ca od10 Euro(zależna od kwalifikacji pracownika), -pomoc w organizacji wyjazdu, -stała pomoc polskiego konsultanta w Niemczech. Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - udokumentowane doświadczenie w zawodzie minimum 5 lat, - posiadanie odpowiednichcertyfikatów potwierdzających uprawnienia, - dobra znajomość:armaflex, blacha, foamglas, isogenepack, wełna, - gotowość dopodjęcia pracy na terenie Niemiec, - mile widziane prawo jazdykat. B + własne auto. Wolne wakaty: 5 Osób Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV w polskim i niemieckim języku + SCC, VCA,prüfung lub certyfikat na adres e-mail bmz.agencja@onet.eu (wtemacie wpisując numer referencyjny oferty). Kontakt telefoniczny pod numerami+48881 402 255,+48 881 402 246 + 48 518 081 615 (w godzinach9.00-18.00) Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Email:  bmz.agencja@onet.eu.XYZ

technik dentystyczny, 0 zł, zgierz (08.06.2014) wykasuj 9779

  Wpisowe 0 zł – zapisz się już dziś Przyprowadź koleżankę/kolegę i zapiszcie się razem do szkoły a skorzystacie z promocji. Nie potrzebujesz ukończenia studiów. Oferujemy zdobycie w 2,5 r. zawodu technik dentystyczny. Wysoki poziom nauczania w Polsce – 100 % skuteczności w pozyskiwaniu Kwalifikacji Zawodowych – EUROPASS. Szkoła w Zgierzu posiada nowocześnie wyposażone pracownie i sale ćwiczeń, małe grupy na zajęciach. Dla osób przyjezdnych możliwość zakwaterowania w szkolnym Internacie tuż obok szkoły. Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki

Email:  zgierz2@zsen.pl.XYZ

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO (08.06.2014) wykasuj 9778

  Exeprof zaprasza na kursy języka angielskiego Trwają zapisy na kurs intensywny i standardowy. Zapisz się na jeden z wybranych kursów. Kurs intensywny Kurs intensywny to 150 godzin lekcyjnych realizowanych w ciągu 5 tygodni. Spotkania odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 6 godzin lekcyjnych, od 09:00 do 13:45. Kurs standardowy Kurs standardowy to 52 godziny lekcyjne. Spotkania raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne w ciągu 13 tygodni. Kurs w godzinach popołudniowych 16:15-19:45, dla osób rozpoczynających naukę od poziomu A1. Materiały szkoleniowe gratis, płatności w ratach, atrakcyjne ceny, wykwalifikowana kadra. Zainwestuj w Siebie- to się zawsze opłaca! Kontakt : exeprof 91 4347041, 600-055-660, 609-461-000 ul. Mazurska 42, Szczecin www.szkolenia.exeprof.pl e mail: joanna@exeprof.pl

Email:  joanna@exeprof.pl.XYZ

Dobre zarobki-Opiekunki (08.06.2014) wykasuj 9777

  Oferujemy wysokie zarobki dla opiekunek dobrze znających język niemiecki. Wynagrodzenie od 1250-1500 Euro. Zapraszamy do współpracy! Glob Opieka, ul. Połabska 22, 57-300 Kłodzko Tel: 74 873 65 27 E-mail: glob-biuro@wp.pl

Email:  glob-biuro@wp.pl.XYZ

Pages: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  180  181  182  183  184  185  186  187  188  189  190  191  192  193  194  195  196  197  198  199  200  201  202  203  204  205  206  207  208  209  210  211  212  213  214  215  216  217  218  219  220  221  222  223  224  225  226  227  228  229  230  231  232  233  234  235  236  237  238 


Temat* 
Email* 
Hasło* 
Ogłoszenie*
Bezpieczny kod*


* - Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Wybierz i zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie. Przed wysłaniem ogłoszenia musisz wpisać poprawny 4-znakowy bezpieczny kod.
UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszen. Spam oraz ogłoszenia w żadnym stopniu nie związane z pracą, zagranicą, sprawami imigracyjnymi, lub Polonią będą usuwane.

Nasz email: forum@ZielonaKakarta.com